Xposed yukleyici 2.4.1 / 2.5.2 beta apk ve moduller

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: krt23

krt23

krt23

Üye
Onu yaptım hosuma pek gitmedi sürekli şeffaf olmasi güzel olurdu neyse ilerde yaparlar umarım :)
seffaf degilde uygulamalar ile ayni renkte yapabilirsin

Dede bide senin tavisye ettiğin en iyisi hangisi mod olarak birden fazla mod kullanmak sisteme zarar verir mi ? şarjda sanki azalma oldu biraz :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
konu guncellendi
Onu yaptım hosuma pek gitmedi sürekli şeffaf olmasi güzel olurdu neyse ilerde yaparlar umarım :)

Dede bide senin tavisye ettiğin en iyisi hangisi mod olarak birden fazla mod kullanmak sisteme zarar verir mi ? şarjda sanki azalma oldu biraz :D

ben şarja etkisini görmedim ama yinede şahsi düşüncen şarjı bitiriyorsa kullanmamak sana kalmış :)

krt23

krt23

Üye
yok ya şarja bi etkisi yok greenfly ile uyutuyorum hemen :D

• Beğen
soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Cok iyiymis eline saglik

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
:rica:konu yeni surume guncellendi

Son düzenleme:
Paronim

Paronim

Üye
Wanam xposed paket ayristirmada bir hata olustu hatasi aliyorum yardimci olur musun telefonum htc desire x

NEXUS

NEXUS

Üye
:tşk:

• Beğen
Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
@yaren_dede reyiz " Wireless Charging Xposed " adlı bi program var onu çözemedim bi el atabilirsin acaba ???

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
@yaren_dede reyiz " Wireless Charging Xposed " adlı bi program var onu çözemedim bi el atabilirsin acaba ???

module baktım ama herhangi bir işlevini göremedim belki şarj istasyonu filan bulması gerekiyordur.

• Beğen
Tepkiler: Mr.FSK

erkane007

Üye
Guzel konu

mami_

Üye
Rootlu s4 kullanıyorum programdaki bazı ayarlar yeniden başlatma türüne göre değişiklik gösteriyor. Normal yeniden başlatmada kullandığım bazı özellikleri sıcak önyükleme yani hızlı başlat yaptığımda devreye girmiyor yada tam tersi oluyor acaba bunun nedeni nedir.

firat663

Üye
Ben sıkıntı yaşıyorum bir bakarmısınız i9100 framework sıkıntılı recovery den kurululum ve otomatik yolu denedim ama sonuç xposed bridge şağında 46 yazıyor ama app_process in sağında çizgi var indirilen modülasyonlar framework kurulmadı diyor.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bataryayi biraz daha çabuk bitiriyor gibi geliyor bana sizde de öyle mi

GlasTes

GlasTes

Üye
Arkadaşlar benim telefonda xposed normal olarak yüklenmedi recoveryden yükledim ancak hiçbir modül çalışmıyor ne yapmalıyım ?

kolpaciino

Üye
bende de aynı sorun var

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
@yaren_dede kardeşim herhangi bir tarayıcıdan otomatik yeni pencere açmayı engelleyecek bir modülün var mı acaba

Üst Alt