[MaxiPDA] Efektler v3.0 Symbian^3 Refresh-FP1-FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
c resource effects içine eklentideki dosyayı atıp telefonu kapatıp açıp sonra siyah ekran sorunu olan bir efekti deeneyip gene siyah ekran olup olmadığını söyler misiniz ?

Ekli dosyalar

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye
evet abi halloldu sorun cok sagol:)hallettin valla helal olsun

Son düzenleme:
Snakekral

Snakekral

Üye
saol kardeş ama tema efektini ayarlardan açamıyom temalarda seçenekler diye bir simge yok eskiden vardı ama şimdi yok efektler v3 te e diskine atıyor effektleri f resource içinde Kardeş çok saol dediklerini doğru düzgün uyguladım çok süper çalışıyo maximod da çok güzel bi program başarılarının devamını diliyorum maximod v7 bekliyoruz

Son düzenleme:
Jan

Jan

Üye
Bizde v8 i bekliyoruz :P

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
v7 kolayda ne koyayım daha içine aklıma gelmiyor ki zaten yakında teli satıp androide geçme niyetim var ama acelem yok mart ayını bulur lg g2 alırım büyük ihtimal

Snakekral

Snakekral

Üye
Sen bilirsin kardeşim dediğinde doğru iyi çalışmalar

cubeyr

cubeyr

Üye
kardeş c7 telefonuma fp1 kurdum kapattım telefonu geri açılmıyor ???

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
c7 için refresh olacaktı fp1 hatalı yükleme hard format atmalısın açmak için

cubeyr

cubeyr

Üye
c7 için refresh olacaktı fp1 hatalı yükleme hard format atmalısın açmak için
yapma ya ve biraz daha açıklayıcı yazarsan bu tür hataların yaşanma riski azalır.
telefonun içinde önemli dosyalarım var onları yedeklememim bir yolu var mı veya daha sonra onları geri getirebilmemin?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
yapma ya ve biraz daha açıklayıcı yazarsan bu tür hataların yaşanma riski azalır.
telefonun içinde önemli dosyalarım var onları yedeklememim bir yolu var mı veya daha sonra onları geri getirebilmemin?
merhaba telefonunda ki bilgiler hangi hafızada

muhammed4949

muhammed4949

Üye
e telefonun 8gblık hafızası, hafıza kartı yok.
harder gormat Eye dokunmaz sadece c:yi siler mesela rehber sim hafızasında değilse siler falan filan yani kısacası Eye dokunmaz

• Beğen
Tepkiler: cubeyr
cubeyr

cubeyr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cubeyr
cubeyr

cubeyr

Üye
rica ederim yalnız harder formatda orjinal uygulamalar silinir onları geri getirmek için flash veya teker teker sis dosyasını indirmen gerekir:)
hard format attım herşey düzeldi ancak C/SYS/BİN klasörünü xploreden göremiyorum rompatcherdan open4all yamasını etkinleştirdiğim halde yardımcı olurmusun?

muhammed4949

muhammed4949

Üye
hard format attım herşey düzeldi ancak C/SYS/BİN klasörünü xploreden göremiyorum rompatcherdan open4all yamasını etkinleştirdiğim halde yardımcı olurmusun?
x-ploredan ayarlardan üstteki kutucukların hepsi işaretli mi

cubeyr

cubeyr

Üye
x-ploredan ayarlardan üstteki kutucukların hepsi işaretli mi
hepsi işaretli şu şekilde ;

ama hard format atmadan önce c/sys/bin klasöründe çok daha fazla dosya vardı sıkıntı olur mu bu yönden ve efektleri yükledim değişen hiçbir şey yokmuş gibi ne efektini değiştiriyor çözemedim.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
hepsi işaretli şu şekilde ;

ama hard format atmadan önce c/sys/bin klasöründe çok daha fazla dosya vardı sıkıntı olur mu bu yönden ve efektleri yükledim değişen hiçbir şey yokmuş gibi ne efektini değiştiriyor çözemedim.
yok sıkıntı olmaz zaten harfer formatta bütün sistem dosyaları silinir geri getirmek için flash atman gerekir efekt için ayarlar temalar tema efekti açık yapmalısın hayırlı günler

DJ SNN

DJ SNN

Üye
Adamın dibisin Levet ..

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen