General Mobile Discovery Bilgisayar Görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Bilgisayar Görmüyor
Telefonu bilgisayara bağladığımda direk şarj olmaya başlıyor herhangi bir hareket yok .
Dün sabah pcde şarj olmustu full telefon ondan sonra böyle oldu . :S Daha önce karşılaşan varmı böyle bi durumla . Farklı bir telefonu görüyor , diğer discovery i takıyorum onu görüyor mesela :S

lord67

lord67

Üye
valla hocam bütün olabilicek ihtimaller...

Telefonunuz USB kablosuyla bağlıyken bilgisayarda görülmüyor

Eğer telefonunuz USB kablosuyla bağlıyken bilgisayarda görülmüyorsa:

1. USB kablosunun telefona ve bilgisayara düzgün bir şekilde takıldığından emin olun. Bağlantı kurulduğunda telefonunuzun durum çubuğunda USB depolama simgesi görünür.
  2. Bilgisayarı ve telefonu yeniden başlatın, ardından telefonu bir USB kablosuyla yeniden bağlayın.
  3. USB kablosunun hasar görmediğinden emin olun. Farklı bir USB kablosu ya da bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktalarından farklı birini kullanmayı deneyin.
  4. Bellek kartının doğru şekilde takılı olduğundan emin olun. Bellek kartını çıkartın ve tekrar takın.
  5. Telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda görünen açılır ekranı yanlışlıkla atladıysanız, USB kablosunu telefona tekrar takabilir ve Yığın depolama‘yı seçebilirsiniz. Telefon, yığın depolama moduna geçerken yeniden başlar.

Ays_nurr

Üye
Telefonu bilgisayara bağladığımda direk şarj olmaya başlıyor herhangi bir hareket yok .
Dün sabah pcde şarj olmustu fu ll telefon ondan sonra böyle oldu . :S Daha önce karşılaşan varmı böyle bi durumla . Farklı bir telefonu görüyor , diğer discovery i takıyorum onu görüyor mesela :S
aynı sorun bendede var. Ama sanırsam çözümü buldum. Hiç denemedim ama bakmanızı tavsiye ederim.
Telefonunuzu kapatın ve açarken pcye usb kablosuyla bağlayın. Ozaman açınca alt kısımda çıkıcak karşınıza. Bende telefonu pcye şarj için taktığımda farkettim. Ama kullanmadım. Umarım çalışır

byAndroid

byAndroid

Üye
Bunun çözümü nu you tube da anlatan biri vardı onun sayesinde yapmıştım yoksa bendedr görmüyordu

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Restart yapınca düzeliyor ☺

g_577747

Benim telefonda sarj olmuyor kapalıyken oluyor açıkken olmuyor bilgisayar da bitmiyor telefonu yardımcı olur musunuz

Üst Alt