Öneri Neden yapmayalım ki?!

Sponsorlu Bağlantılar

Symbiana Mağaza açmak için yardım etmek istermisin?

• Kullanılan toplam oy
    17
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Neden yapmayalım ki?!
"Symbian ve meego sistemi 1 Ocak 2014 tarihinde bitmişdir. Artık bu sistemler için oyun yapılıp Ovi mağazaya koyulmayacak" diye bir haber gördüm.

Bizim Ovi Store-a ihtiyacımız var mı?! Biz kendi uygulama ve oyunlarımızı yapıp ve ya oyun ve uygulamaları türkçeleştiremeyiz mi?! Ve bir site açıp mağaza gibi kullanamazmıyız?! 2 kişi bile bana destek olup yardım etse bunu yapa biliriz! Lütfen ankete bakın ve cevaplayın.

Sizin her "Evet!" yanıtınız Symbian-a yaşam vermektedir... Bunu sakın unutmayın...

Symbiana destek olanlar:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mısto61

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ayrı bir siteye ne hacet :maxicep: ne güne duruyor...

nokia ovi yi kapatmış olabilir ama symbian bölümü burada hala açık, v2 lere bile :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Maxicepte S^3 bölümünde paylaşım yasaklandı ama. :züü:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
iyide orda sadece genel bölümünde paylaşım yapmayın demiş Mustafa, Genel bölümü duyuru ve haber içindir, sen geliştirdiğin oyun veya uygulamayı ilgili bölümde paylaşabilirsin...

• Beğen
sata3

sata3

Üye
Arkadaşım benide yaz sonuna kadar destekliyorum seni

• Beğen
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Beni de yaz dostum, Nokia bitirse de artık biz devralırız. :) Galiba en az iki yıl daha Nokia 603' ümü kullanmak zorundayım bu sürede de boş otur otur olmaz değil mi bir şeyler yapmak lazım. :) Sonrasında İ Phone 4S felan alırım herhalde.. :)

• Beğen
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Yaz yaz

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
zero1995

zero1995

Üye
yaz kardeşim bişiler yaparız

fnldstntn

Üye
Nokia mağaza kapatılmıyor sadece geliştiriciler artık mağazadaki uygulamalarını güncelleyemeyecekler fakat var olan uygulamalar indirilebilecek...
Yapmak istediğiniz güzel birşey fakat bunun için uygulama geliştiricilerinin desteğini almanız gerek...N9 (MeeGo Harmattan)da yapmak istediğiniz şey yapıldı (openrepos.net) ayrıca telefon için mağaza bile yapıldı ve şu anda aktif bir şekilde kullanılabiliyor...Mağazada paralı olan bazı uygulamaları bü servis üzerinde geliştiricileri ücretsiz yayınlıyorlar ve birçok uygulama da güncellenmeye devam ediyor...

Son düzenleme:
  • Beğen
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Arkadaşlar teknoloji o kadar gelişmeye devam ediyor ki Symbian sanki geride kalmış gibi ama Symbian gibi bir işletim sistemiyle ilgilenilmediği için bu gün biraz geri kalmış gibi dursa da ileride Android'i geçmeyeceği ne malum.

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_ ve mısto61
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Arkadaşlar teknoloji o kadar gelişmeye devam ediyor ki Symbian sanki geride kalmış gibi ama Symbian gibi bir işletim sistemiyle ilgilenilmediği için bu gün biraz geri kalmış gibi dursa da ileride Android'i geçmeyeceği ne malum.
Kardeş Nokia, Symbian ile desteği kesti. Tekrar alınmadığı sürece ölü bir sistem. Bu yüzden şu anlık Symbian' ın Android' i geçmesi imkansız. :bilmem:
symbiandan anlarmısın senide admin yapalım
Symbiandan anlıyorsan seve-seve göndeririz :)
Symbiandan anlıyorsan seve-seve göndeririz :)misto61 yanlışlıkla gönderdim.
Swype Windows Phone Skin [Unsigned] - MaxiCep
Little Blue avkon2 edit Eduardo58 - MaxiCep
Çok az da olsa uğraşıyorum en azından tema ve avkon2 editleyip sitede paylaşabilirim. [Zamanım oldukça]

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kardeş Nokia, Symbian ile desteği kesti. Tekrar alınmadığı sürece ölü bir sistem. Bu yüzden şu anlık Symbian' ın Android' i geçmesi imkansız. :bilmem:

Swype Windows Phone Skin [Unsigned] - MaxiCep
Little Blue avkon2 edit Eduardo58 - MaxiCep
Çok az da olsa uğraşıyorum en azından tema ve avkon2 editleyip sitede paylaşabilirim. [Zamanım oldukça]
Gönderdim.@cobanoglu-24
@yavuzbey07
@sena5135
@_YldzEnes_
@murat.122a
@tehlike7890
@sahin kuleli
@Eduardo58
@mısto61
@kemalavcio
@Amarus
@mehmetsalih47
@iaerkan
@Gönüldaş
Liste bu. Adını sildirmek istehen olursa yazsın

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt