Haber s60v5 nokia magaza

Sponsorlu Bağlantılar

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 nokia magaza
s60v5 telefonlarda nokia mağaza resmen kapandımı yaklaşık 10 gündür çalışmıyor.mağazaya giriyorum bir uygulama seçiyorum indir butonu çalışmıyor!

Emrgncy

Emrgncy

Üye
s60v5 telefonlarda nokia mağaza resmen kapandımı yaklaşık 10 gündür çalışmıyor.mağazaya giriyorum bir uygulama seçiyorum indir butonu çalışmıyor!
Mağazaya yeni uygulama eklenemiyor ama mevcut uygulamalar indirilebiliyor, az önce denedim indir butonu çalışıyor, sen mağazayı kaldırıp tekrar kur..

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler oldu

assassins1911

assassins1911

Üye
evet bendede hep öyle oluyo 10 indirme sınırı var sanırım indir butonu aktif olmadığı zaman mağazayı kaldır tekrar kur oluyor yalnışlıkla farkettim bu yöntemi :D

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
yok ben oturum açıyorum sınırsız indiriliyor bu bozuluk neden oldu anlamadım sildim kurdum düzeldi

assassins1911

assassins1911

Üye
bende giriş yapsam da öyle oluyor sevmiyorum artık symbian ı hiçbir uygulamayı düzgün çalıştırmıyor .s:off:

assassins1911

assassins1911

Üye
soft format atıp tekrar yap..

sadece bir öneri..
soft format hard format falan hepsini denedim olmadı zaten tel i hack ledim mağazayı gerekmedikçe kullanmıyorum korsan takılıyorum biraz :D yinede önerin için sağol

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
assassins1911

assassins1911

Üye
firmware orjinal klavye de değişmiyor zaten mağazayı kullanmıyorum artık herşey ücretli ve dandik :(

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
aynen forever MAXİCEP :D telefonumdaki her şeyi buradan indirdim maxicep i çok seviyorum :)
Maxicep süper bir forum :oke: :) . Ama son zamanlar symbian forumu neredeyse kullanilmiyor. Bu beni cok üzüyor :( . Cunki c503 alali 2 hafta olmadi...

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Maxicep süper bir forum :oke: :) . Ama son zamanlar symbian forumu neredeyse kullanilmiyor. Bu beni cok üzüyor :( . Cunki c503 alali 2 hafta olmadi...
symbian kullanan pek kalmadığı için symbian bölümü de pek aktif değil, bir zamanların en işlek bölümüydü ama artık cazibesini yitirdi :(

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
symbian kullanan pek kalmadığı için symbian bölümü de pek aktif değil, bir zamanların en işlek bölümüydü ama artık cazibesini yitirdi :(
Aslinda symbian çok güzel bir sistem. Tek sorunu oyun-uygulama ve güncelleme yok.

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Aslinda symbian çok güzel bir sistem. Tek sorunu oyun-uygulama ve güncelleme yok.
Bence symbian en iyisi, Oyun ve uygulama kısıtlı olduğu için onu mu yükleyeyim yoksa bunu mu diye kafan karışmıyor :D
Güncelleme çıkmayacağı için beklentiye girmiyorsun.. :D
Ve en önemlisi symbian candır...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Bence symbian en iyisi, Oyun ve uygulama kısıtlı olduğu için onu mu yükleyeyim yoksa bunu mu diye kafan karışmıyor :D
Güncelleme çıkmayacağı için beklentiye girmiyorsun.. :D
Ve en önemlisi symbian candır...
Aynen :oke: :)

• Beğen