siscontent ile Avkon2 Editleme Resimli Anlatım ve [59 adet] pil renk avkon2 arşiv 06.12.2012

Sponsorlu Bağlantılar

gardi

gardi

Üye
öncelikle bu güzel anlatım için teşekkürler. avkon2.mif düzenlemek istiyorum. 2g modnda iken 2g yazsın ve internete baglanırken 2g işareti çıksın.3g modunda iken 3g yazsın 3g ile internete baglanırken 3g işareti çıksın.çift modda ikende çift mod işareti çıksın.lakin ben düzenledim anten iconu yerine 2G yazan iconu koydum lakin çift modda ikende 2g işareti çıkıyor.bulundugum bölgede 3g çekmiyor ondan olabilirmi? yoksa 3g oldugu zamandamı 2g işareti çıkar ?? çift mod iconu varsa onu nereden değiştirmem gerekli?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Dostum cift mod diye birsey yok sadece onu sectiginde onceligi 3g ye vermis oluyorsun. Bu yuzden ne cekerse ustte onu gorursun :)

Baska bir sorun varsa yardimci olmaya calisirim :)

• Beğen
Tepkiler: gardi ve asigsasi
gardi

gardi

Üye
teşekkürler kardeş.sağolasın

snakekral2

snakekral2

Üye
Eline emeğine sağlık gerçekten çok iyi konu çok yardımcı oldu ama bi sorum olacak pil yerine istediğimiz herhangi bir şekil koyma imkanımız yok mu mesela abartılı olacak ama bi takımın amblemi konulamaz mı? yardım için şimdiden teşekkürler

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Eline emeğine sağlık gerçekten çok iyi konu çok yardımcı oldu ama bi sorum olacak pil yerine istediğimiz herhangi bir şekil koyma imkanımız yok mu mesela abartılı olacak ama bi takımın amblemi konulamaz mı? yardım için şimdiden teşekkürler

Koyabilirsin dostum
Ama ben yapamam cunku uzun zamandir ugrasmiyorum aktif olarak ilgilenen biri varsa ondan istek yapabilirsin.
Sanirim resmi bulup onu svg donusturup oraya koyabilirsin nasil yapilacagini anlatmistim sanirim konuda

• Beğen
Tepkiler: snakekral2
snakekral2

snakekral2

Üye
Koyabilirsin dostum
Ama ben yapamam cunku uzun zamandir ugrasmiyorum aktif olarak ilgilenen biri varsa ondan istek yapabilirsin.
Sanirim resmi bulup onu svg donusturup oraya koyabilirsin nasil yapilacagini anlatmistim sanirim konuda

Evet dostum anlattığın şekide yaptım ama olmadı mesela juventur armasını svg formatına dönüştürdüm entry-742 yerine koydum tekrar paketleyip telefonda denedim ama şu anda pilin içi bomboş görünüyo :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Evet dostum anlattığın şekide yaptım ama olmadı mesela juventur armasını svg formatına dönüştürdüm entry-742 yerine koydum tekrar paketleyip telefonda denedim ama şu anda pilin içi bomboş görünüyo :)

Baska bir resim dene bakalim bazi resimler gorunmuyor

snakekral2

snakekral2

Üye
peki deneyeceğim yardım ve ilgi için teşekkürler

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Konu için :tşk:

• Beğen

Üst Alt