Java Oyun Çeviri (türkçeleştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

desparado006

desparado006

Üye
İsa
nokia
c3 320x240
Samsung
320x240 full dokunmatik
240x400 full dokunmatik green farm 1 türkçe yaparmısın yapılı varsa linkini atarmısın
şimdiden teşekkürler

Skymich

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
İsa
nokia
c3 320x240
Samsung
320x240 fu ll dokunmatik
240x400 fu ll dokunmatik green farm 1 türkçe yaparmısın yapılı varsa linkini atarmısın
şimdiden teşekkürler
O oyunun dil dosyasını program desteklemiyor.

desparado006

desparado006

Üye
Ben bu forumda sanırım görmüştüm green farm 1 türkçeyi sen bi bakıp bana linkini atarmısın

DjTurkisH

DjTurkisH

Üye
benim yerimi Doldurmaya Başlamışlar

kfahaa

kfahaa

Üye
3-İmza Kuralları forum linkleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz.
-İmza içeriği, mesaj yazma kurallarını da içerir.
-İmza Resim Boyutu; En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik (650x150 px.) ve 150 KB.(Kilobyte) boyutunda olabilir.
-İmza Resim Adeti Sınırı: En fazla 5 adet resim, veya 5 adet smiley eklenebilir. (Alt alta koyulan resimlerde, toplam yükseklik 150px; Yan yana koyulan resimlerde ise, toplam genislik 700 px. geçemez.
-İmza En fazla Satır Sayısı: Yazı font boyutu 2 ise "7" satır, daha büyük ise "5" satır yazı eklenebilir.
-İmza En fazla Karakter Sayısı: 1000 karakter yazı eklenebilir.
-Yönetici, imzanız için sizi uyarabilir yada kural dışı ise derhal müdahale edilir ve kurallar yöneticiler dahil herkes için geçerlidir.
Resim boyutu(piksel) uymuyor.

Lord Lukacs

Lord Lukacs

Üye
Real Football 2009 yapabilirsen çok makbule geçer

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Isa png ıle paketlenmıs ıse cevırmek daha kolay olur. Png yı halo ıle cıkar photo scape tarzı bır programla oradakı yazıların ustunu sıl turkcesını yaz.

dreamfeat055

Üye
Asphalt 6 240x320 s40 ben bi tane türkçe buldum ama uygulama hatası dedi açmadı lütfen bunn türkçesiini yap
Facebook Adresime mesaj at : facebook.com/onr.kmnt

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Nasıl Türkçeleştirdiğini anlatacaktın?

biltek

biltek

Üye
green farm 3 türkçe yapabilirmisin

Kerengzer

Kerengzer

Üye
Beyler... Türkçeleştirme işine yeniden başladım. Bana istek oyunlarınızı yazabilirsiniz türkçesini istediğiniz. Her oyunu yapamıyorum. Oyununuza göre size bilgi vericeğim...Diyalogları fazla olmasın...
Nasıl yapıyorsun ya ben Cm 11 türkiye ligleri adlı oyunu oyuncuları güncelemek istiyorum yapıyorum ama oyunda oyuncular yok oluyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Kerengzer

Kerengzer

Üye
Bişey değil. Ne demek görevimiz.

Kardeşim ben yapamıyorum senden ricam ben kadroyu sana yazsam burdan sen yaparmısın oyun cm 2011 türkiye ligleri
Beşiktaş kadrosu bi de üçüncü lige Ağrıspor kaydetmeni istiyorum lütfen 🙏 olur mu

Üst Alt