----Dünyadan Harika Kareler----

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Vay be konu açılalı bir kaç gün olmuş, yeni gördüm. Çok iyiler, çok beğendim. Acayip paylaşım.

Devamını beklerim.

• Beğen
Tepkiler: boran9999 ve .caner.

.caner.

.caner.

Üye
Aslında başlarda bende sizin gibi düşünürdüm ama hastalık gibi birşey bulaştımı kolay kolay kurtulamıyorsunuz aşırıya kaçmadan sizede tavsiye ederim kardeşim :)
Şu an birikmiş epey bir param var, Amerika'dan Ps4 ve Fotoğraf makinası getittirecegim Türkiye deki ps4 fiyatina esit olir herhalde Sonra her yeri çekeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: boran9999
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Vay be konu açılalı bir kaç gün olmuş, yeni gördüm. Çok iyiler, çok beğendim. Acayip paylaşım.

Devamını beklerim.

Beğendiğinize sevindim sorun olmazsa eklemeye devam ederim kardeşim :)

Şu an birikmiş epey bir param var, Amerika'dan Ps4 ve Fotoğraf makinası getittirecegim Türkiye deki ps4 fiyatina esit olir herhalde Sonra her yeri çekeceğim :)

Size Canon 650D body (Gövde) olarak tavsiye ederim muadil Nikon larda AF motoru yok buna dikkat edin yaklaşık TR fiyatı euroasia ganatili Gövde 1400 TL gibi. Yanına Tamron 17-50 almalısınız kit lenslerden uzak durun.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Beğendiğinize sevindim sorun olmazsa eklemeye devam ederim kardeşim :)

Size Canon 650D body (Gövde) olarak tavsiye ederim muadil Nikon larda AF motoru yok buna dikkat edin yaklaşık TR fiyatı euroasia ganatili Gövde 1400 TL gibi. Yanına Tamron 17-50 almalısınız kit lenslerden uzak durun.
Teşekkürler, Türkiye'den almayı düşünmüyorum. Konuyu oyalamayayim herşey için teşekkürler.

• Beğen
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Capri Adası İtalya ; Nikon COOLPIX 12

Capri Adası İtalya ; Nikon COOLPIX 12

Cannes Fransa ; Nikon COOLPIX 12

Cannes Fransa ; Nikon COOLPIX 12

• Beğen
Tepkiler: kanat_58, FatoŞ ve .caner.
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Eminönü'nden Boğaz ; Canon 650D / 18-135 IS STM

İstiklal caddesi ; Canon Eos 650D / 18-135 IS STM

Tapu ve kadostro ist. Böl.Müd. binası Sultan Ahmet meydanı ; Canon eos 650D - Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X PRO DX Ⅱ Lens

Halı müzesi Topkapı sarayı çevresi ; Canon eos 650D - Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X PRO DX Ⅱ Lens

Halı müzesi Topkapı sarayı çevresi ; Canon eos 650D - Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X PRO DX Ⅱ Lens

Galata kulesi ; Canon eos 650D - Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X PRO DX Ⅱ Lens

Kayseri Saat Kulesi ; Canon EOS 650D / Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X PRO DX II Lens

Kayseri Erciyes dağı zirve ; Canon EOS 650D / Canon EF 24-105 f/4 L IS USM Lens

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kanat_58, mahmut-kys, kskmehtap ve 4 diğerleri
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
başarılı çekimler fotoğrafcılık gözün çok iyi

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve boran9999
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim kardeşim saolasın.Kayseri Erciyes dağı (Model olan arkadaş'a teşekkürler) ; Canon EOS 650D / Canon EF 24-105 f/4 L IS USM Lens

Kayseri Erciyes dağı ; Canon EOS 650D / Canon EF 24-105 f/4 L IS USM Lens

Kayseri Forum AVM ; Canon EOS 650D / Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X PRO DX II Lens

Kayseri Zeynel abidin türbesi ; Canon EOS 650D / Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X PRO DX II Lens

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mahmut-kys, Emrgncy, OttomaN TigeR ve 2 diğerleri
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu bir müddet sabit kalmayı hakediyor başarılarınızın devamını dilerim tam duvar kağıdı olacak resimler :oke:

• Beğen
Tepkiler: kanat_58, OttomaN TigeR, boran9999 ve 1 kişi daha
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
İlginize teşekkür ediyorum tam boyut upload etmiyorum isteyen arkadaşa 18Mp verebilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Gercekten resimler 10 numara :)

• Beğen
KD1907

KD1907

Üye
Maşallah gezmediğiniz yer kalmamış :)

boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Maşallah gezmediğiniz yer kalmamış :)

Eyval lah kardeşim darısı başınıza 33 ülke oldu :)Atatürk Arboretumu ; Canon EOS 650D - Canon EF 24-105mm F4L IS USM

Atatürk Arboretumu ; Canon EOS 650D - Canon EF 24-105mm F4L IS USM

Atatürk Arboretumu ;Canon EOS 650D - Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X 116 PRO DX-II

İyi seyirler...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kanat_58, Emrgncy, 4MaGuS ve 3 diğerleri
4MaGuS

4MaGuS

Üye
resimlerin hepsi çok başarılı ellerinize saglık bu arada bir şey sormak istiyorum haddilimi fazla aşmadan acaba siz paylaştıgınız resimlerden bir çok ülkeyi ve şehri geziyorsunuz meslenginiz ney acaba insan oğlu meraklı işte istemiyorsanız cevap vermeniz gerekmiyor anlıyşa karşılarım

• Beğen
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
resimlerin hepsi çok başarılı ellerinize saglık bu arada bir şey sormak istiyorum haddilimi fazla aşmadan acaba siz paylaştıgınız resimlerden bir çok ülkeyi ve şehri geziyorsunuz meslenginiz ney acaba insan oğlu meraklı işte istemiyorsanız cevap vermeniz gerekmiyor anlıyşa karşılarım

İnşaat işleri :)Corsica-Bonifacio

Corsica-Bonifacio

ibiza / İspanya

ibiza / İspanya

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kanat_58, OttomaN TigeR, .caner. ve 2 diğerleri
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili Caner kardeşim Fotoğraf Compakt makinayla çekme Bunların DSLR makinayla Fotoğraflanmış halleri var CD lere kayıtlı onlardan bulursam eklerim onlar daha kaliteli :) Ama istediğini alabilirsin Ekli fotolardan.Selamlar

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye

Sevgili Caner kardeşim Fotoğraf Compakt makinayla çekme Bunların DSLR makinayla Fotoğraflanmış halleri var CD lere kayıtlı onlardan bulursam eklerim onlar daha kaliteli :) Ama istediğini alabilirsin Ekli fotolardan.Selamlar
Bulabilirsen bu resmin Tam halini verebilir misin? çok güzel :)

• Beğen
boran9999

boran9999

Üye
    Konu Sahibi
Fas'lı ünlü bir şarkıcı (Sadece bunu diyebilirim)

Cannes'da gördüm inanılmaz hoşuma giden bir duvar resmi çalışması Paylaşmak istedim;

St tropez/Fransa Akşam üzeri manzarası :)

Eyüp/İstanbul Oldukca hoş bir ev :) ; Canon EOS 650D - Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X 116 PRO DX-II

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kanat_58, Joker., Invoke ve 3 diğerleri

Üst Alt