[Pikkaccu] Nokia 808 PureView Kamera Modu (41-34-12-9-8-6-5-4-3-2 mp)

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
[Pikkaccu] Nokia 808 PureView Kamera Modu (41-34-12-9-8-6-5-4-3-2 mp)
Nokia 808 için farklı boyutlarda çekim modu. Yapım bana ait indirmeden önce beğenirseniz sevinirim :)
Benim telefonumdan bir kaç screenshot ;

Link :
İndirdiğiniz dosyayı C:\Private\1020be9 içine atıp, telefonu yeniden başlatın :) Güle güle kullanın :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Elnur808 ve infazcı-konan

furkitare

furkitare

Üye
Emeğinize sağlık, keşke kameraya 1:1 ve 4:6 çekim modlarınıda ekleyebilseniz :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
:tşk:

okin

okin

Üye
bu modun sana ait olduguna ve sen yaptigina eminmisin...yoksa baska moderator un modunu mu paylasiyosun..eger sana aitse bana string in kac oldugunu ve cenrep ten nasil degistirdigini aciklarmisin

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
bu modun sana ait olduguna ve sen yaptigina eminmisin...yoksa baska moderator un modunu mu paylasiyosun..eger sana aitse bana string in kac oldugunu ve cenrep ten nasil degistirdigini aciklarmisin
Modu X-Plore'dan yapabiliyorsun sadece gerekli çözünürlükleri, FrameRate, BitRate vs.leri yazıyorsun daha önce de dediğim öğretmene ihtiyacım yok kaybolAyrıca artık istediğin saçmalığı yaz seni göz ardı ediyorum

okin

okin

Üye
sen kimsin ya ..onun bunun yaotigi yazilimlari calan bi halt tan haberi olmayan birisin..
Bbi hicsin ..onun icin de tinsinne script ten ne cenrep ten haberun olmadigina gorezsten baskasinin modunu caldigin bellu...o yuzden sen ikile simdi yer ac

rzgzm

rzgzm

Üye
Ben bunu 603 e yükledim kamera seçenekleri aynen geldi 16:9 ve 4:3 modlarında çekim yapıyor telefon üstte 41mp yazıyor ama çözünürlükte bir artış yok tabi sadece 16:9 ve 4:3 fotoğrafı çektikten sonra belli ediyor kendini ve 41 mp deyince zoom mesafesi arttı daha fazla yakınlaştırma yapıyor ancak video'geçişte sıkıntı oluyor bunu yaptıktan sonra video seçeneğine geçerken kamera hatası diyor tlf keşke biraz olsun makro modu benzeri birşeyler yapılabilse

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
güzel teşekkürler :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yav Sa Kafama Takılan Bişey Oldu 16:9 34-20mp 4:3 41-21 Mp Çektiremezmiyiz Uğraştim Ama Olmadi Yardımcı Olabilirmisiniz?6062 3410 \ 6021 3387 16:9 ve 4:3 20 Mpnin Pixelleri Bunlar Birisi Atabilirmi Zahmet Olmazsa :/

Rizeli7

Rizeli7

Üye
bunu n8de çalıştırmanın bi yolu yokmudur acaba

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
telefona yükleyince normal çalışıyormu hatasız falan,bu yöntem hack falan değil dimi
videoyada hack yapsaydın fena olmazdı 3 çekim formatını arttıra bilirmisin ve başka özellikler ekelyebilirmisin video moduna?

son çıkan versiyonu varmı modifiye falan ayrıca 41,5 mp çekmiyormuydu modla
normal dosya yöneticisi ile dosyayı kopyalamayız gizli klasörleri görebilen (private klasörünü) dosya yönetici programını linke eklerseniz sevinirim

Son düzenleme:

fethoo63

Üye
Eline ve emeğine sağlık.

cubeyr

cubeyr

Üye
c/private/1020be9 klasörü yok ?

adam4545

adam4545

Üye
c/private/1020be9 klasörü yok ama o klasörü oluşturdum bu kezde kamerada sistem hatası diyor kamera açılmıyor. Şimdi klasörü silecem klasörde yok ortalıktasistem hatası veriyor yardım. Nasıl düzeltirim hem adda klasör yok böle hata veriyor kamerayı açınca

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
hack yapmadığın için görünmüyo olabilir hack yap open4all yamasi aktif olsun tüm sistem klasörleri görünür veya xplorede ayarlara girip ilk 4 seçeneğe bi tik koy gene görünür kamera hatası için bi format çek düzelir

adam4545

adam4545

Üye
hack yapmadığın için görünmüyo olabilir hack yap open4all yamasi aktif olsun tüm sistem klasörleri görünür veya xplorede ayarlara girip ilk 4 seçeneğe bi tik koy gene görünür kamera hatası için bi format çek düzelir
telefon hackli bütün yamalar etkin, xplorer da ilk 4 seçenek etkin ama olmadı, olmadığı gibide kamerada çalışmıyor askeriyede telefon daha yeni 3-4 kez format attım. Artık bıktım format atmaktan

fethoo63

Üye
Emeğine sağlık kardeş ama klasörü oluşturamıyorum. Xplore de de kurulamıyor.

ressuz

Üye
nokia e7 cfw nin içine gömdüm ama sistem hatası veriyor

Üst Alt