Symbian Belle İçin Adobe Flash Player.v 1.06 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

exalted55

exalted55

Üye
Flash oyunlarıda açıyormu facedeki :)

55sahmet555

Üye
zaten telefonun kendi tarayıcısında bu var bnm c6 01 var flv videolarıda açıyo normalleride =D

burakahmet4848

Üye
Benimki 4.0 kendi sürümü sizce gene yüklemeli miyim bunu???

svantybb

Üye
arkadaşlar farkı anladım önceden youtube dan videoları yüksek kalite izliyorduk ama donarak (telefonun kendi tarayıcısı) bunu yükledim hiç donma olmadı 2 saatlik film izledim tık yok burada bulduğum en işe yarar program diye bilirim ayrıca her sitedende video açıyor facebookta indiriyor ama indirirkende izletiyor çok sağol maxicep :)

Miroğlu.80

Üye
Teşekkürler

touchmam

touchmam

Üye
eyvallah hacı;)

bll_kr

Üye
ben indiremedim yınede tsk ler.

inekler2323

Üye
teşekkürler ;)

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
teşekkürler

anadolumm

Üye
bunu indirip kursam telefondaki yüklü flash player 4.0'ı kaybeder miyim? yani sonra kaldırdığımızda flash playersız kalmayalım. :)

dadasxd

Üye
sa ben youtubeden vıdeo ızlıyorum tel c7 vıdeo kalıtelı moda alınca cok donuyor kesık kesık oluor ekran ama normal moda alınca goruntu kalıtesı kotu fakat donmuyor benım ıstedıgım kalıtelı modda donmamaısı bu programı ındırıp kursam ama 4,0 var bunu kurunca duzelırmı ve problem cıkarırmı telefona yada benım sorunuma yardım edecek bır arkas varsa tsk edıyorum saygılar

magnumxx

Üye
:tşk:

rmzndurak

Üye
arkadaşlar benim tel nokıa 701 ben programı indirip C: ye yani telefon hafızasına attım diziizle sitesine girdim dizileri oyntbildim, ancak daha önce bu siteye girip dizi izlemediğim için, diziyi program sayesinde izleyip izlemediğimi bilmiyorum ki eğer program sayesinde ise ilgili arakadaşa teşekkür ediyorum :)

7r7

Üye
Bende bu program yüklü değil fakat mynetten de ultrafilmizle.com dan da video film izleyebiliyorum bunun ne gereği var ki ?

toprak00

toprak00

Üye
ben n8 yükledm ama menüde her hangi bi uygulama görmedim

kfahaa

kfahaa

Üye
abicim sen bana yardımcı oldun bende sana oluyım menüde uygulama çıkmaz zaten o arka planda çalışır internetten istediğin videoyu izleyebilirsin eskiden sadece youtubeden izleyebiliyordun sonra internetten oyun açabilirsin ama biraz donmalar oluyor idare eder ama oyun gemisinden oyun oyna çünkü telefona göre site yapmışlar tam ekran oluyor ve telefondan oynanabilecek oyunlar var

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
abicim sen bana yardımcı oldun bende sana oluyım menüde uygulama çıkmaz zaten o arka planda çalışır internetten istediğin videoyu izleyebilirsin eskiden sadece youtubeden izleyebiliyordun sonra internetten oyun açabilirsin ama biraz donmalar oluyor idare eder ama oyun gemisinden oyun oyna çünkü telefona göre site yapmışlar tam ekran oluyor ve telefondan oynanabilecek oyunlar var
tamm kardeşim demeyicm bakam bi ara yükledim sonra hart format attım silindi şimdi tekrar atacam bakalım işe yarıyomu :) peki şu oyun gemisi ni link atsana bide tskler bilgi için :)

kfahaa

kfahaa

Üye
aslında c6-01 veya n8 de daha yüksek ram ve işlemci olsa android i geçer ama düşük bizimkiler internet oyunlarında kasma oluyor
tamm kardeşim demeyicm bakam bi ara yükledim sonra hart format attım silindi şimdi tekrar atacam bakalım işe yarıyomu :) peki şu oyun gemisi ni link atsana bide tskler bilgi için :)
google a oyun gemisi yaz o telefon için olanını açar sana normalde pc oyunları var
aslında c6-01 veya n8 de daha yüksek ram ve işlemci olsa android i geçer ama düşük bizimkiler internet oyunlarında kasma oluyor
google a oyun gemisi yaz o telefon için olanını açar sana normalde pc oyunları var
telefon için olan sitelerin adresinin başında m. yazar örnek m.facebook.com
telefondan oyun için bildiğin oyun sitelerini yaz başında m varsa gir oyna

toprak00

toprak00

Üye
telefondan oyun için bildiğin oyun sitelerini yaz başında m varsa gir oyna
doğru ram çok eksik bizde c6 da ram Ne kadar bide şu flash player c: hafızasına mi kaydediyoz yoksa fark edermi

Üst Alt