CWM Recovery Nedir | Nasıl Yüklenir | Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

exel@ns-MS-

exel@ns-MS-

Üye
cok faydali bilgiler

Efendi52

Efendi52

Üye
cwm 6.0.4.5 ten eski sürümlere nasıl dönebilirim

partt

partt

Üye
Merhaba arkadaşlar benim telefonumda cm yüklüydü onu silip odin ile orjinal stock rom yükledim ama Türkiye değil neyse yükledim açıldı kullanıyorum hâlâ ama ekranı döndür diyince ters falan dönmeye başladı bende cm ye geri dönerim dedim ve cm için hazırlık yaptım falan sildim rom u işte root ekranın da yüklemeye çalıştım ama hep hata verdi ve orjinal rom la açıldı telefon yükleniyor takılıyor hata veriyor be önerirsiniz

Quandrostr

Quandrostr

Üye
Bu menünün türkçe olanı yokmmu

asigenc16

asigenc16

Üye
Her telefon için cwm'nin ayrı ayrı sürümü mü var yoksa tek sürüm tüm telefonlara oluyor mu ? Ayrıca galaxy ace'ye yüklesem kaldırmama gibi bir durum olur mu ?

partt

partt

Üye
Arkadaşlar cevap verirmisiniz bilgisi olan varsa rom atmam gerek yapamıyorum
Merhaba arkadaşlar benim telefonumda cm yüklüydü onu silip odin ile orjinal stock rom yükledim ama Türkiye değil neyse yükledim açıldı kullanıyorum hâlâ ama ekranı döndür diyince ters falan dönmeye başladı bende cm ye geri dönerim dedim ve cm için hazırlık yaptım falan sildim rom u işte root ekranın da yüklemeye çalıştım ama hep hata verdi ve orjinal rom la açıldı telefon yükleniyor takılıyor hata veriyor be önerirsiniz

Tmobile

Tmobile

Üye
Kardeşim i9300 s3 yani ama orijinal ROM yukledim cm yüklerken hata veriyor yüklüyor ama. Acilinca hala orijinal ROM var.
cwm yi yükleyince zaten orjinal rom kalıyor birtek kurtarma menüsü değişiyor.

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
ben galaxy s2 kullanıyorum türkbeyin s4 romunu yüklemeye çalıştım tel rotlu bu hatayı alıyorum ne demek oluyor ''signature verification failed'' ilk denem hüsranmı oldu

sir mordred

sir mordred

Üye
ben galaxy s2 kullanıyorum türkbeyin s4 romunu yüklemeye çalıştım tel rotlu bu hatayı alıyorum ne demek oluyor ''signature verification failed'' ilk denem hüsranmı oldu

Cwm ana menüdeki install zip menüsünde toggle signature verification seçeneği olmalı ordan ilk önce signature verification'ı off durumuna alacaksınız(kapatacaksınız) daha sonra choose zip'den romu sorunsuzca yükleyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41

barut24

Üye
cwm nasıl güncelleriz bende cwm war ama eski cwm yenisinin nasıl güncellerim telefon sansung galaxy wonder

THEKANS

THEKANS

Üye
hocam ilk önce bi odin nedir açıklasaydınız keşke. bu konuyu telefonu sadece rootlu olanlar için hiçbir şey bilmiyorlarmış gibi davranılırsa daha güzel daha yararlı olur. ben şahsen araştırıyorum bayadır tüm açıklamalar bunun gibi olduğu ve yarısındaki terimleri bilmediğim için kapatıyorum. çünkü her birini araştırırken yeni bir terim çıkıyor karşımıza.

odin telle rom atmaya yarar

• Beğen
Tepkiler: gurkan553
gurkan553

gurkan553

Üye
hocam ilk önce bi odin nedir açıklasaydınız keşke. bu konuyu telefonu sadece rootlu olanlar için hiçbir şey bilmiyorlarmış gibi davranılırsa daha güzel daha yararlı olur. ben şahsen araştırıyorum bayadır tüm açıklamalar bunun gibi olduğu ve yarısındaki terimleri bilmediğim için kapatıyorum. çünkü her birini araştırırken yeni bir terim çıkıyor karşımıza.
aynen telefonum galaxy W rootladım ve şimdi cmw yükleyip iyi bi rom bulmaya çalışıcam ama hiç bişi anlamadım bu yüklemelerden sonuçta iyi bir teknik bilgimiz yok şahsen ben daha anlaşılır açıklayıcı yazarsanız sevinirim bütün konular aynı şahsen kendi romundan bıktım telefonun konu ile bilgilerinizi bekliyorum..

prestijkatil

Üye
arkadaşlar ben telefonu root yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum tel somsung galaxy s2 4.1.2

O-Xan

O-Xan

Üye
CWM Recovery'i rastgele yüklememenizi öneririm. Basit bir işlem gibi gözüküyor ama sonunda telefonunuz brick yani kullanılmaz olma ihtimali var. Tabi güç bela geri kazanabilirsiniz ama zor yani. Telefonunuzun modeline göre CWM Recovery mod yüklemek yetmiyor, karnel sürümü denilen birşey var yani aracın motor şase numarası gibi birşey. Herşey kaputun üzerinde değil yani. Benim başıma geldi bu yüzden söylüyorum sonra mağdur olmayın. Eğer böyle birşey ile karşılaştıysanız bile panik yapmayın. Odin ile orjinal romu tekrar yükleyin. Örnek verecek olursak benim Galaxy S2 telefonuma cwm recovery yükledikten sonra telefon açılmıyor sürekli yeniden başlatıyordu kendini. Odin ile orjinal 4.1.2 romu tekrar yükledim telefon zor toparladı kendini. Uyumsuz olma ihtimali yüksek yani.

Ahmet.dp

Üye
Selamlar ben yeni katıldım aslında bu rom olayında da yeni haberim oldu müthiş bişeymiş ellerinize emeğinize sağlık öncelikle. Dün bu rom olayını öğrendim aynı anda da bi rom yükledim sorunsuz ama bazı terimleri bilmiyorum mesela flashlamak nasıl olur ? bana detaylı bişeyler soyler mısınız aradım bulamadım bir de cwm nin son surumu olmazsa olmaz mıdır nerden bulurum onu ?

canberk 3356

Üye
Ben sd kart ile telefon hafızasının yerini değiştiricem ve cihazinizda cwm bulunmalıdır diyor ben hangisini indirmeliyim

Üst Alt