Yardım Format Sonrası Root Gitti

Sponsorlu Bağlantılar

lastrain

Üye
    Konu Sahibi
Format Sonrası Root Gitti
Merhaba arkadaşlar ben sadece oyunlarda hile yapabilmek için roor attırdım telefoncuya.sonra format atmam gerekti attıktan sonra root gitti mi anlamadım telefonda superUS var ama açılmıyor içindeki veriler falan silindi bu olaylardan pek anlamıyorum.yani tekrar root attırmam mı gerekiyor yoksa başka bir yolu var mı yardımcı olursanız sevinirim cihazım s3 teşekkür ederim

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Marketten "Root Checker" uygulamasını yükleyin ve çalıştırın. Uygulama içerisinde "Verify Root Access" butonuna tıklayıp cihazın rootlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

lastrain

Üye
    Konu Sahibi
Marketten "Root Checker" uygulamasını yükleyin ve çalıştırın. Uygulama içerisinde "Verify Root Access" butonuna tıklayıp cihazın rootlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Teşekkür ederim baktım root görünmüyor yeniden root attıracam galiba

tomy1925

tomy1925

Üye
Teşekkür ederim baktım root görünmüyor yeniden root attıracam galiba
Format atinca root gitmez ama nasıl oldu hale anlamış deyilim telefoncu hangi yöntemi kullanmış anlayamadım doğrusu:hmmm

maktama

maktama

Üye
Telefonun android sürümü nedir 4.1.2 ise framaroot1.8.0 rootlama programı direk telefondan deneyebilirsiniz. S3 icin Daha ust android versiyonlarsa calisiyor mu bilmiyorum(dün 4.1.2 yüklü s3te rootlamasi toplam 5 saniye sürdü). Denerseniz de bir sey kaybetmezsiniz, sisteme zarari yoktur. Ya rootlar ya rootlamaz. Root attirmaya para vermeyin.

lastrain

Üye
    Konu Sahibi
Format atinca root gitmez ama nasıl oldu hale anlamış deyilim telefoncu hangi yöntemi kullanmış anlayamadım doğrusu:hmmm
Bende bi fikir sahibi değilim ama yapacak bi şey yok
Telefonun android sürümü nedir 4.1.2 ise framaroot1.8.0 rootlama programı direk telefondan deneyebilirsiniz. S3 icin Daha ust android versiyonlarsa calisiyor mu bilmiyorum(dün 4.1.2 yüklü s3te rootlamasi toplam 5 saniye sürdü). Denerseniz de bir sey kaybetmezsiniz, sisteme zarari yoktur. Ya rootlar ya rootlamaz. Root attirmaya para vermeyin.
Dediğiniz programı denedim ama failed verdi.SU ya giriyorum SU kodlaması yok Root erişimine ulaşılamadı tarzı bi şey diyor

tomy1925

tomy1925

Üye
arkadaşım en güzeli odinden sıfırdan root u yeniden yüklemek

lastrain

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım en güzeli odinden sıfırdan root u yeniden yüklemek
Pek anlamadığım için elimden bi şey gelmiyor ama bi tanıdığın vesilesi ile tekrar root attırdım şu an herşey yolunda teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

tomy1925

tomy1925

Üye

Üst Alt