Psp 1004-2004-3004 ve Go hakkındaki sorularınız

Sponsorlu Bağlantılar

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
psp nin her modeli her oyunu açar mi?ve kaç sene daha oyhn desteği sürer

Grkntrn

Grkntrn

Üye
selamlar arkadaslar allah kolaylık versin hepinize şöyle bir sualim olaçak sizlere ilginizden dolayı şimdiden teşekkürler ederim elimde psp 2006 slim anakartı TA-85 OLAN psp var sıkıntısı cihazı power düğmesine basıyorum yeşil ışık yanıyor fakat görüntü ses hiç yok brick olmuş diye düşündüm bataryasını pandora yaptım birtane orjinal sony memory cartıda magic memory stick yaptım taktım cihaza fakat hiçbirşey olmadı gene ekranı bozuktur diye arkadaşımın psp ye taktım çalışıyor hatta arkadasın anakartı komple benim psp kasama taktım herşey çalışıyor sorun anakartımda sanırım brick olayı bu karta çözülürmü yani bu model karta unbrick işlemi oluyormu yaptıgım pandora pil ve magic memory arkadaşın psp de işe yarıyor yani olmamıştır diye düşünmemeniz için sölüyorum varsa böle sorun yaşayan paylaşırsa sevinirim cözümü bulamadım bir türlü

ayberk446

ayberk446

Üye
arkadaşlar bende psp 3004 var ama şuan ekran açılmıyor(yeşil ışık yanıyor ama) brick olmasından korkuyorum. servisleri aradım 150-200 liradan bahsediyorlar. nasıl kurtarabilirim.

- - - Eklendi - - -

dostum bende psp 3004 var ekran gitti açılmıyor. yeşil ışık 5-10 sn yandıktan sonra gidiyor. sanırım birck oldu. servisler yüksek ücret istiyor. kurtarabilirmyim?

enterneoll

enterneoll

Üye
arkadaşlar bende psp 3004 var ama şuan ekran açılmıyor(yeşil ışık yanıyor ama) brick olmasından korkuyorum. servisleri aradım 150-200 liradan bahsediyorlar. nasıl kurtarabilirim.

- - - Eklendi - - -

dostum bende psp 3004 var ekran gitti açılmıyor. yeşil ışık 5-10 sn yandıktan sonra gidiyor. sanırım birck oldu. servisler yüksek ücret istiyor. kurtarabilirmyim?

Ne olduda brick oldu ? Fw atarken mi ?

wndrby

wndrby

Üye
diğer sayfalara 3004 kablosuz bağlantısı sorunuyla alakalı bi soru sordum burayada sormak istedim. Bugün bir tane psp 3004 aldım ama kablosuz internete bağlanamıyorum tarayıcıdan modemi buluyor ama seçmiyor wpa yerinde not supported yazıyor. Bununla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden ilgilerinize teşekkürler. (alıntı)

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Ooo konu sabit olmuş.Kusura bakmayın ailevi sorunlar yuzunden giremiyordum.Artık hergün onlineyim.Buyrun sorularınızı alıyım

'Enver'

'Enver'

Üye
psp nin her modeli her oyunu açar mi?ve kaç sene daha oyhn desteği sürer
psp nin her modeli her oyunu açar mi? - Diğer modelleri bilmiyorum ama bende 1001 5.50 M33 var. Şu ana kadar açmadığı oyun olmadı. Sadece FIFA 13'te hafif donma yapıyor.

kaç sene daha oyhn desteği sürer - Artık eskisi gibi yeni oyunlar çıkmıyor maalesef. Vita'ya yöneldiler çünkü.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

psp nin her modeli her oyunu açar mi? - Diğer modelleri bilmiyorum ama bende 1001 5.50 M33 var. Şu ana kadar açmadığı oyun olmadı. Sadece FIFA 13'te hafif donma yapıyor.

kaç sene daha oyhn desteği sürer - Artık eskisi gibi yeni oyunlar çıkmıyor maalesef. Vita'ya yöneldiler çünkü.

E olsun artık.Cihaz yaşlandı yetersiz kalmaya başladı malesef.Ayrıca 3DS ve Vita'da sık sık indirime girince son zamanlarda talipleride azaldı malesef PSP'nin.Şu PSVita'da PSP'nin bir yarısı kadar satsada biraz daha fazla oyun görsek artık :(

'Enver'

'Enver'

Üye

E olsun artık.Cihaz yaşlandı yetersiz kalmaya başladı malesef.Ayrıca 3DS ve Vita'da sık sık indirime girince son zamanlarda talipleride azaldı malesef PSP'nin.Şu PSVita'da PSP'nin bir yarısı kadar satsada biraz daha fazla oyun görsek artık :(
Fiyata bakınca PS3 almak daha mantıklı geliyor insanlara. Ama olsun PSP'de de aynı şey olmuştu. Sonradan rahabet görmeye başladı. :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Fiyata bakınca PS3 almak daha mantıklı geliyor insanlara. Ama olsun PSP'de de aynı şey olmuştu. Sonradan rahabet görmeye başladı. :)

İnşallah öyle olur.Anlamadığım şey bir insan neden, nasıl PSVita varken 3DS alır.Sony adam gibi reklam verse birazda o büyük şirket havalarını bırakıp oyun şirketlerine bol bol para yedirse oyun çıkartmak için iyi olacakta işte Sony bu hiç yapar mı -.-

'Enver'

'Enver'

Üye

İnşallah öyle olur.Anlamadığım şey bir insan neden, nasıl PSVita varken 3DS alır.Sony adam gibi reklam verse birazda o büyük şirket havalarını bırakıp oyun şirketlerine bol bol para yedirse oyun çıkartmak için iyi olacakta işte Sony bu hiç yapar mı -.-
Ben de bilmiyorum, 3DS daha çok çocuklara hitap ediyor bence :)
Reklam veriyor aslında Şampiyonlar Ligi reklam panolarında PSVita da var ama reklama gerek yok bence. Fiyat indirimi + oyun takviyesi olursa zaten satışlar yükselecektir. :)

vaktak

Üye
abi bende 2006 beyaz var . Ona donusturucu bulabilirsem bilgisayarlara takilar usb kamera baglayabilirmiyim? Kameranin disinda ayni donusturucuyle klavye mouse flash bellek vs baglanabilirmi ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Ben de bilmiyorum, 3DS daha çok çocuklara hitap ediyor bence :)
Reklam veriyor aslında Şampiyonlar Ligi reklam panolarında PSVita da var ama reklama gerek yok bence. Fiyat indirimi + oyun takviyesi olursa zaten satışlar yükselecektir. :)

2-3 hafta kadar önce sadece Japonya'ya özel bir Vita'da fiyat indirimi yapıldı ve Vita fiyatı neredeyse 3DS ile aynı oldu Japonya'da.Bunun üzerine haftalık satışlarda 3DS Vita'nın önüne geçmeyi bırak yanına bile yaklaşamadı.Az satmasının sebebi belli yani.Sony bu indirimin Japonya'ya özel olduğunu söylüyor ama inşallah az satmasının sebebini görür ve indirimi bütün dünyaya yayar.

vaktak

Üye
2000 e 16gb micro sd alip adaptorle memory stick pro duo yapsam herhangi bir sikinti yasarmiyim kaldirmama kasma gibi bi sorun olur mu?

neksushot

Üye
fiyata gerek yok gta 4 veya gta5 vitaya çıksa herkez alır rekor kırarlar oyun az olduğu için millet ps3 alıor bukadar basit

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
fiyata gerek yok gta 4 veya gta5 vitaya çıksa herkez alır rekor kırarlar oyun az olduğu için millet ps3 alıor bukadar basit

Dalga mı geçiyorsunuz anlayamıyorum ya -.- Gidip nasıl oluyorda 7 yıllık bir cihazla 1 yıllık bir cihazı karşılaştırıyorsunuz oyun sayısı konusunda.Her şeyi geçtim biri ev diğer el konsolu.Acaba farklı insanlara hitap ettiğini hiç düşündünüz mü ? Vita'nın oyun sayısı gayet iyi ilerliyor.2 yıllık 3DS ile neredeyse aynı sayıda oyuna sahip ve Sony'nin söylediğine göre 2013 sonuna kadar 100 oyun daha gelecek.Ne bekliyordunuz ilk seneden 500 oyun gelmesini mi ? Öyle bir dünya yok.PS3'ün ilk çıktığı zamanlardaki konuşmaları hatırlar mısın bilmem ama durumu Vita'dan pek farklı değildi...

neksushot

Üye
işallah dediğin gibi olur iyi forumlar

by_92

Üye
Arkadaşlar bende psp n-1004 var ama hafıza kartı yok. bunu nasıl hack'leyebilirim bilgisi olan ve yardım edebilecek olan arkadaşlar bana forumdan msj atabilirler mi? yada [email protected] mail adresim benimle iletişime geçebilirlerse sevinirim...

GrenadeX8800

Üye
Ben PSP 2004 kullanıyorum. Versiyonunu 4.05'den orijinal yazılım 6.60'a yükselttim. Orijinal yazılımımı pro b10 ve ardında da c3 fix yaptım ve ne yaptıysam oyunlar, memory stick kısmında corrupted data olarak görünüyor. Tekrar 6.60 orijinal versiyona geri döndüm. O flasher denen programda cihazda kurulmuyor zaten. Hangi versiyonu kursam flasher da desteklenmiyor cihazda zaten. PSP/GAME içine ISO klasörü açıyorum ve oyunu içine atıyorum corrupted data diyor. ANA dizine ISO klasörü açıp oraya atıyorum bu seferde memory stick bölümünde hiçbirşey görünmüyor. Neyi yanlış yapıyorum? Versiyonu sırasına göre kurmak şart değil herhalde. Şuan orijinal sürümdeyim. 6.60'ı hangi versiyona yükselteceğim? Detaylı bir şekilde anlatım yapabilir misiniz?

Eski yeni oyun çalıştırıp, çalıştıramama gibi bir durum söz konusu değildir herhalde... :/

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Arkadaşlar bende psp n-1004 var ama hafıza kartı yok. bunu nasıl hack'leyebilirim bilgisi olan ve yardım edebilecek olan arkadaşlar bana forumdan msj atabilirler mi? yada [email protected] mail adresim benimle iletişime geçebilirlerse sevinirim...

Hafıza kartı olmadan hack için kullanacağın uygulamaları da PSP'ye yükleyemeyeceğinden dolayı cihazını kıramazsın...Çözümün iyi kötü bir hafıza kartı almak malesef :)

Üst Alt