8 Sayfa Sembol Destekli Fontlar

Sponsorlu Bağlantılar

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Teşekkürler güzel fontlar :)

ahmu

Üye
sleeple sizden bir ricam olacaktı flipfont uygulamasında regaitalik diye bir font var ona sembol ekleme şansınız varsa çok makbule geçer şimdiden teşekkürler...

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
sleeple sizden bir ricam olacaktı flipfont uygulamasında regaitalik diye bir font var ona sembol ekleme şansınız varsa çok makbule geçer şimdiden teşekkürler...
eğer fontu burda paylaşırsanız müsait olduğumda yapıp paylaşırım

yuruyedur

yuruyedur

Üye
ellerine sağlık, indirdim şimdi deniyorum tel de:)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
arial regular'da yapabilir misin ? Tskler :)

haqanguven

haqanguven

Üye
Yeni gördüm konunu. eline sağlık kardeşim

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
haqanguven

haqanguven

Üye
ben orijinal fontu kullanmadan yanayım farklı fontlar kullanmıyorum ama sony sketch fontunu düzenleyip paylaşırsan çoğu kişi kullanacaktır kardeşim

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
ben orijinal fontu kullanmadan yanayım farklı fontlar kullanmıyorum ama sony sketch fontunu düzenleyip paylaşırsan çoğu kişi kullanacaktır kardeşim
bende ya orjinali ya da nokia pure kullanıyorumda farklılık istiyenler için işte :) sony fontlarıda çok güzel bi kaçını denedim sanki oturmadı telefona ama yine bulur yaparım kardeşim :)

Invoke

Invoke

Üye
Önce indirdim, sonra symbian olduğunu farkettim :D Eline sağlık =)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
yapımı çok sürüyor mu bilmiyorum ama unuttun mu acaba arial regular black fonta sembol eklemeyi kardeş,kusura bakma uzun zamandır bekliyorum da :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
yapımı çok sürüyor mu bilmiyorum ama unuttun mu acaba arial regular black fonta sembol eklemeyi kardeş,kusura bakma uzun zamandır bekliyorum da :) :) :)
Asıl sen kusura bakma işlerden fırsat bulup yapamadım font bilgisayarın sisteminde olandan değil mi farklı değil?

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
evet bilgisayarın sisteminde olandan,malûm direk atınca senin diğer fontlar gibi sembol destekli değil,bu arada estağfirullah işlerinden fırsat bulup vakit ayıracağın tskler...

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
evet bilgisayarın sisteminde olandan,malûm direk atınca senin diğer fontlar gibi sembol destekli değil,bu arada estağfirullah işlerinden fırsat bulup vakit ayıracağın tskler...
Kod:
http://www.mediafire.com/?bqj2hfcgm0v1kju

buyur dostum :)

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
bunu nasıl indireceğim tıkliyorum tıklanmiyor verdiğin bağlantı

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
opera miniden dolayı olmuyormuş neyse indirdim,harika olmuş eline koluna uğraşmana sağlık,kocaman teşekkür ediyorum :) :) :) :) :)

respection123

Üye
Teşekürler.Eline saglık

Üst Alt