Tavsiye 5800ımın Şarjı Çok Az Gidiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
5800ımın Şarjı Çok Az Gidiyor?
5800 kullanıyorum yaklaşık 4 saatte şarj oluyor ve şarjı çok az gidiyor yardım lütfen

marist

marist

Üye
Bataryasından kaynaklanıyor olabilir mi ?

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
Bilmem normal 5800larda da hemen bitio mu şarj

hikmet366

hikmet366

Üye
cfw kullanıyor musun

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeşim egerki şarj aletin ac 3e ise o ac3e 350mah güç veriyor yani 4 saatte şarj olması normal eger şarj aleti ac3e ise ac8e veya ac4e ise anormal 4saatte dolması ki 2 saatte full dolması lazım. şarj az gidiyor demişsin cfw yüklü 3g açık ve ekran parlıklıgı sondaysa oda normal gibi :Dcfw yüklü ise orj ofw ye geç bakayım 2 gün şarjın gider bende öyle cfw fw yalan dolan hepsi telefonun stabilligini bozuyor ben çok ofw edit son tuğra v1.1 yükledim tck nin tüm serisini yükledim tele tel ilk başlarda hıphızlı oluyo program vs. yükleyip 1hafta kullanınca sapıtmaya başlıyo şarjda 1 gün gitmiyor

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: evet cfw kullanıyorum sorun bu yüzden mi?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
evt

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
Şarj aletim AC 3E, AC 8E kullanırsam 5800'a zarar verir mi? Hangini kullanmamı tavsiye ediyorsun?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ac3e daha yawas sarj eder 4saatte ac8e de 2saatte sarj eder hızlıdır eger 2sıde orjınalse ac8e kullanorj kutusundanda zaten ac8e çıkıyo

marist

marist

Üye
Ben telefonuma Cfw attıktan sonra benimde şarjım hiç dayanmıyordu sonra bataryayı değiştirdim. Anlayacağın telefona cfw atınca batarya zarar görüyor.

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
ac3e daha yawas sarj eder 4saatte ac8e de 2saatte sarj eder hızlıdır eger 2sıde orjınalse ac8e kullanorj kutusundanda zaten ac8e çıkıyo
Teşekkürler
Ben telefonuma Cfw attıktan sonra benimde şarjım hiç dayanmıyordu sonra bataryayı değiştirdim. Anlayacağın telefona cfw atınca batarya zarar görüyor.
Bataryayı değiştirince iyi gitmeye başladımı peki şarj?

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
5800ların normalde şarjı canavar gibi :D Bana 4 gün gidiyordu çok kurcalamadiyenAynen kutusunda orijinal ac8e olması lazımYoksa o pil hayatta şarj olmaz malum 1320lik

KayraBey

KayraBey

Üye
Hâlâ çalışıyorsa yine iyi...

Son düzenleme:
Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
Birtakım yaşamsal faaliyetler gösteriyor :)