istediğiniz temayı siscontent ile düzenleyin Resimli Anlatım by yaren_dede [uygulama uıd kodları]

Sponsorlu Bağlantılar

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Ok tamam dostum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

dostum ben değiştirdim beğenirsen bunu kullanabilirsin, temayı yukledikten sonra restart yapmayı unutma!

kodlarıda ekliyorum

0x101F84B9-0x1000
0x101F84B9-0x1001
0x101F84B9-0x1002
0x101F84B9-0x1003
0x101F84B9-0x1004
0x101F84B9-0x1005
0x101F84B9-0x1006
0x101F84B9-0x1007
0x101F84B9-0x1008

Ekli dosyalar

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Büyüksün dostum çok teşekürler, ellerine sağlık.:good::tşk:

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Büyüksün dostum çok teşekürler, ellerine sağlık.:good::tşk:

önemli değil dostum :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ErSin9006

Üye
Window 8 by sathasb[share duylinh27884] bu temayı kullanıyorum menü arka planının saydam olmasını istiyorum 603de menüyü açmadan duvar kağıdı değiştir dediğimde koyduğum resmin menü ve alt klasörlerde çıkmasını istiyorum yardımcı olabilir misiniz

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Window 8 by sathasb[share duylinh27884] bu temayı kullanıyorum menü arka planının saydam olmasını istiyorum 603de menüyü açmadan duvar kağıdı değiştir dediğimde koyduğum resmin menü ve alt klasörlerde çıkmasını istiyorum yardımcı olabilir misiniz

ekten ındırebılırsın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve ErSin9006
bulentcan91

bulentcan91

Üye
Dostum Bahadır bir sorum olacaktı
Normallde arayanın resmi yok ise kayıtlı olarak rehperde, themaya göre bir icon çıkıyor.

Bu iconun adı nedir dostum?

- - - Eklendi - - -

Dostum Bahadır bir sorum olacaktı
Normallde arayanın resmi yok ise kayıtlı olarak rehperde, themaya göre bir icon çıkıyor.

Bu iconun adı nedir dostum?

Tamam dostum şimdi yeni buldum adını
Incoming Call Backround Image

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
haci orjinal evolve nin arka planını nasıl değiştiririm? sis olarak yok elimde

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Ne olarak var?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Skin Filan Kabuk Tema Deyim Sana Flash atip Gömülenlerden Yada Sana Zahmet Evolsun Orjinaline Bir Resim Ekleyip Yollasan Pil Semgesi Filan Değişecek O Kadar

Dostum pil simgesi yazilimda resource apps içinde "avkon2 mif" dosyasini degistireceksin.

Tema arka planinida sis olarak toplayip degistirirsin sonra parcalayip tekrar yazilima gomebilirsin. Ilk sayfada arka plan kodlarini yazdim. :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dostum pil simgesi yazilimda resource apps içinde "avkon2 mif" dosyasini degistireceksin.

Tema arka planinida sis olarak toplayip degistirirsin sonra parcalayip tekrar yazilima gomebilirsin. Ilk sayfada arka plan kodlarini yazdim. :)
Neyse Yapamayacağim Sağol

tracyonur

Üye
merhabalar, n8 de sağ altta bulunan ikona bastığımızda widget ekle kısayol ekle arkaplanı değiştir gibi yazılar yazan yerin arka plan yapısını başka bir temanınki ile değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar, n8 de sağ altta bulunan ikona bastığımızda widget ekle kısayol ekle arkaplanı değiştir gibi yazılar yazan yerin arka plan yapısını başka bir temanınki ile değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım ?

Dostum onu biraz araştırmak lazim bende bulamadim

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
TEŞEKKÜRLERenteresan

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
temalari atarsan yapıp yollayabilirm usta

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normal Bir Temayi Kabul Tema Nasıl Yaparız? 8-)

Üst Alt