Haber Lumia Bittersweet Shimmer'in Ismi Değişiyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia Bittersweet Shimmer'in Ismi Değişiyor

Nokia Windows Phone akıllı telefon serisi Lumia cihazları için Amber guncellemesinden sonra yayınlayacağı major güncellemesinin Lumia Bittersweet Shimmer adıyla geleceği biliniyordu.

Bugün ortaya çıkan bilgiye göre ise Nokia bu ismi kod adı olarak kullandı ve güncelleme bu isimle gelmeyecek. Muhtemelen yarın tanıtımı yapılacak yeni Lumia cihazları üzerinde duyurulacak Nokia'nın yeni major güncellemesi LUMİA BLACK ismiyle gelecek.

• Beğen
Tepkiler: ON9

Rookie66

Rookie66

Üye
bı şıylır çık gızıl dıstım.. :yuru

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte

capkino06

Üye
Vay uyanıklar vaaay kandırmışlar bizi ne kadar zamandır:) bu güncellemenin içeriği belli mi neler getirecek peki?

turbocore35

turbocore35

Üye
şuan bu haberi wpcentral de okudum hatta türkçeye çevirip paylaşcaktım :D black siyah yani güzel olmuş en azından okunuşu daha kolay :D

• Beğen
Rainesto

Rainesto

Üye
Güncellemede neler gelecek ?

turbocore35

turbocore35

Üye
güncellemenin içeriği değişmeyecek büyük ihtimalle wp centralde değişik şeyler yazılmamış :D

capkino06

Üye
içeriği ne o konuda aydınlatırsan :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
içeriğini daha önceki konularımızda defalarca açıklamıştık. Göz atma ekranı bildirimleri,Nokia Camera uygulaması ve bilmediğimiz bazı geliştirmeler.

tgoksen1

Üye
bencede iyi oluyor soyleyemiyordum :D:kop:

• Beğen
Tepkiler: skynet
alical33

alical33

Üye
ms nini satın aldığı belli oldu artık msde blue olarak adlandırmıştı güncellemeyi

• Beğen

respection123

Üye
He ya one bitter bilmem ne :D En güzeli BLack :oke:

ON9

ON9

Üye
ms nini satın aldığı belli oldu artık msde blue olarak adlandırmıştı güncellemeyi
Benim de aklıma ilk gelen o olmuştu. Bir de şu var ki Amber renk adı ya aynı mantıkla devam etmesi lazımdı zaten. Sonrası da Nokia Cyan olur bence:D

alical33

alical33

Üye
Benim de aklıma ilk gelen o olmuştu. Bir de şu var ki Amber renk adı ya aynı mantıkla devam etmesi lazımdı zaten. Sonrası da Nokia Cyan olur bence:D
amber renk adımı onu bilmiyodum :D

ON9

ON9

Üye
Gerçi cyan da zaten mavinin bir tonuydu dimi (Windows Blue)

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.Microsoft'tan esinlenerek güncelleme ismi değişimiş.

braayn

braayn

Üye
böyle kısa öz isimlerle gelin bize .

• Beğen
yasirtaha

yasirtaha

Üye
isim güzel olmuş
bu arada nsu güncellenmiş bilmem fark eden varmı

• Beğen