Android Oyun Yükleme [RESİMLİ ANLATIM!] Güncellendi - 04.07.2014

Sponsorlu Bağlantılar

mali6334

mali6334

Üye
cok saol ya bı turlu kuramıyodum cıdden elıne saglık ustad

dogukan-

dogukan-

Üye
Teşekkürler

incebey38

incebey38

Üye
katdea pc yoksa

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Çok teşekkürler bilgi için :)

WhiteANDBlack HACKER

Üye
Kardeş ben apk'yı telefondan indirdim yani apk indir gibi bi yerden.İndirdi fakat yüklendikten sonra "uygulama yüklenmedi" diyor. Aynı oyunu Google Play Store dan indirmeye çalıştım orda da uygulama bir hata nediyle indirilmedi diyor yardım edersen çok sevinirim.

* ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar konunun çok sayıda kopyası var. Alıntı yapmanıza bir şey demiyorum, benimde alıntı yaptığım konular var fakat hepsinde alıntı olduğunu belirtiyorum. Sizden ricam alıntı yaparken konunun alıntı olduğunu, hatta mümkünse kaynak dahi belirtmenizi istiyorum. Konunun aslı MaxiCep'e aittir.

Arkadaşlar merhaba,

Android telefonlara oyun yüklemeyi bilmeyenler için kısa bi şekilde anlatacağım.

(Yalnız apk+sd dosyasını indirince geçerlidir bu aksi taktirde sd dosyasını telefon patch olarak download eder).

1. Apk+sd dosyasını bilgisayarınıza indirin.

2. İlk önce "Apk" dosyasını telefona atın ve usb kablosunu çıkartın.

3. Sonra telefona attığınız "Apk" dosyasını kurun 1 defa çalıştırın ve download ekranı gelene kadar bekleyin ardından oyundan çıkış yapın.

4. Usb kablonuzu telefonunuza bağlayın ve "sd" dosyasını SDCARD içindeki "Android>data" klasörünün içine atın.

ÖNEMLİ! :
(
Eğer indirdiğiniz oyun "Gameloft" ise o zaman 4. maddeyi şöyle uygulayın ) ;
"sd" dosyasını SDCARD içindeki "gameloft>games" adlı klasörün içine atıyoruz.

ve oyuna girin...

Aksi bir durum olmadığı sürece oyun sorunsuz çalışır.

SD DOSYASI RESİMLİ ANLATIMI:

Adım1

Adım2

Gameloft İçin:

Adım1

Adım2

Konunun aslı MaxiCep'e aittir.
Kardeş ben apk'yı telefondan indirdim yani apk indir gibi bi yerden.İndirdi fakat yüklendikten sonra "uygulama yüklenmedi" diyor. Aynı oyunu Google Play Store dan indirmeye çalıştım orda da uygulama bir hata nediyle indirilmedi diyor yardım edersen çok sevinirim.

Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
Bilmeyenler için iyi olmuş emeğine sağlık :D

qpselim

Üye
Sa. Glaxy s4 kullanıcısıyım , dediğin herşeyı yaptım ama birtürlü calıstıramadım mesela
The Dark Knight Rises oyunu yuklıcem apk+sd yukledım sdyı gamerse attım gameloftun ıcıne akp yı card'ın ıcıne attım sonra kurdm gameloft yazısı gelıor ve sonra menuye donuor olmuor sonra okudum yormları sd atmadım kablosz wifi var dırek apk attm kurdm yıne gameloft yazsısı ve sonra atıor dosya hatalı olamaz tam 12 sıteden denedım oyun yukleyemıorm yardm lutfen hıcbı oyun yukleyemıorm neden boyle__Sa. Glaxy s4 kullanıcısıyım , dediğin herşeyı yaptım ama birtürlü calıstıramadım mesela
The Dark Knight Rises oyunu yuklıcem apk+sd yukledım sdyı gamerse attım gameloftun ıcıne akp yı card'ın ıcıne attım sonra kurdm gameloft yazısı gelıor ve sonra menuye donuor olmuor sonra okudum yormları sd atmadım kablosz wifi var dırek apk attm kurdm yıne gameloft yazsısı ve sonra atıor dosya hatalı olamaz tam 12 sıteden denedım oyun yukleyemıorm yardm lutfen hıcbı oyun yukleyemıorm neden boyle__

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sa. Glaxy s4 kullanıcısıyım , dediğin herşeyı yaptım ama birtürlü calıstıramadım mesela
The Dark Knight Rises oyunu yuklıcem apk+sd yukledım sdyı gamerse attım gameloftun ıcıne akp yı card'ın ıcıne attım sonra kurdm gameloft yazısı gelıor ve sonra menuye donuor olmuor sonra okudum yormları sd atmadım kablosz wifi var dırek apk attm kurdm yıne gameloft yazsısı ve sonra atıor dosya hatalı olamaz tam 12 sıteden denedım oyun yukleyemıorm yardm lutfen hıcbı oyun yukleyemıorm neden boyle__Sa. Glaxy s4 kullanıcısıyım , dediğin herşeyı yaptım ama birtürlü calıstıramadım mesela
The Dark Knight Rises oyunu yuklıcem apk+sd yukledım sdyı gamerse attım gameloftun ıcıne akp yı card'ın ıcıne attım sonra kurdm gameloft yazısı gelıor ve sonra menuye donuor olmuor sonra okudum yormları sd atmadım kablosz wifi var dırek apk attm kurdm yıne gameloft yazsısı ve sonra atıor dosya hatalı olamaz tam 12 sıteden denedım oyun yukleyemıorm yardm lutfen hıcbı oyun yukleyemıorm neden boyle__

Dostum bahsettigin oyunun datasini android obb icine atman gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: Kiss My Ears
memolarusso2

memolarusso2

Üye
teşekkürler

Çağrı.KK

Çağrı.KK

Üye
G2 ye bu yöntemle hiçbir şey yükleyemedim.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar; bu yöntem bir kaç yıl öncesine ait. Yine bazı oyunlarda işe yarayacaktır ama artık oyun konumları değişti. Neredeyse bütün oyun başlığı altında ki konularda sd dosyasının nereye atılacağı yazıyor. 2011 de belli oyunlar vardı onlarda bu yöntemle %100 yüklenip oynanıyordu. Şimdi çok değişti.

Rica ediyorum bu konu hakkında özel mesaj atmayın. Oyun düşkünü değilim, yeni çıkanların atılacağı dosyaların yeri hakkında tam bilgi veremediğim de kendimi suçlu hissediyorum. Konunun kapatılmasını çok istedim ama ilgilenen olmadı.

0MG90

0MG90

Üye
Resimler uçmuş ama teşekkürler

Jan

Jan

Üye
Bende yükleyemedim çıldıracağım!Kimse yokmu bu yüklemeyi yapmamda yardımcı olabilecek :(

Niko Rapper

Niko Rapper

Üye
Yararlı :) Emeğinize Sağlık...

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Yanlış yaptığım bir noktamı var acaba diye düşünüyorum. Şimdi apk dosyasını kuruyoruz ve oyunun obb dosyasını sd kart / Android/ data klasörüne atıyoruz değilmi. Ama ben oyuna girdiğimde hala download etmeye çalışıyor. Denenen oyun Aliens vs Predatör ... Sonuç hüsran.

Üst Alt