General Mobile Discovery Root-rom Ve Custom Romlar

Sponsorlu Bağlantılar

muslumcu46

muslumcu46

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bi sürü custom rom buluyorum fakat yüklemeye korkuyorum bulduğum siteler ingilizce çeviri yapıyorum sayfaya ama pek anlamıyorum yine bi kaç tane çok güzel rom var bu telefonun diğer ülkedeki isimleri nelerdir söyleyebilirmisin ? türkiyede discovery de diğerlerinde ?

gione e3 serisi olarak geçiyor hocam .
Ellerine sağlık güzel bir derleme olmuş, zaten foruma da böyle bir derleme gerekiyordu. ;)

Bende gerekeni yaptın hocam rica ederim ağzınıza sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can

the_jolly

the_jolly

Üye
Eline sağlık güzel paylaşım

ugurmaxi

ugurmaxi

Üye
s.a öncelikle eline saglık ben ilk defa yapıcam bi sey merak ediyorum ilk önce canvas 4 yükledikten sonra gm güncelleme yayınlarsa eski sisteme dönülüyomu bide canvas 4 yükledikten sonra telefonun başına bişey gelirse telpa sorumlu oluyo mu yada garanti dışı mı kalıyo

yeauw

yeauw

Üye
öncelikle cihazın başına bişey gelirse telpa sorumlu olmaz ama cihazı orjinale çevirirsen yani orjinal romu ve recovery i kurarsan sorun olmaz

ugurmaxi

ugurmaxi

Üye
tamam teşekkür ediyorum bi sorum daha olcaktı ben telefonu bilg bagladıgımda direk şarj oluyo depolama moduna geçmiyo telefona format attım başka bi bilg denedim kabloyu degiştirdim olmadı garantiye götürmem lazımmı yoksa yapılabiliyomu

bide otg desteği geliyomu bu rom la

Son düzenleme:

suathalit

Üye
orjinal roma geri dönemiyorum :(orjinal rom ve spflashların linkleri kırık lütfen elinde olan yükleyebilirmi ???

metpa

metpa

Üye
orjinal room linkleri kırık arkadaşım lütfen linkleri yenilersen seviniriz...

cybercop76

Üye
bilgiler için teşekkürler. orijinal room linklerini yenileyebilirmisin.root yetkisini açmak için sadece framaroot kursak yeterli olurmu tekrar rootu kapatmak istediğimizde unroot yapınca root yetkisi kapanıyormu ayrıca root yetkisi verdikten sonra telefondaki bilgiler silinirmi. inşallah garanti kapsamı dışına çıkmaz.

the_jolly

the_jolly

Üye
root yapınca direk garanti dışı arızası ne olursa olsun rootlu vermezsin dimi cihazı servise :)

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Telefon brick olursa kurtarma şansımız varmı download mod gibi bişeysi varmı

the_jolly

the_jolly

Üye
kardeşim bi sürü custom rom buluyorum fakat yüklemeye korkuyorum bulduğum siteler ingilizce çeviri yapıyorum sayfaya ama pek anlamıyorum yine bi kaç tane çok güzel rom var bu telefonun diğer ülkedeki isimleri nelerdir söyleyebilirmisin ? türkiyede discovery de diğerlerinde ?
Blu life play telefon amerikada böyle geçiyor

herener

Üye
Arkadaşlar bu root olayında yeniyim o yüzden bir takım çekincelerim var. Örneğin telefon rootlu iken telefona güncelleme geldiğinde güncellemeyi yükleyebiliyormuyuz. Yada güncellemek bir soruna yol açıyormu?

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Arkadaşlar bütün linkler ölmüş hiçbir yerde bulamıyorum orjinal romu elinde olan varsa paylaşabilirmi customa mahkum kaldım ya orjinale dönmek istiyorum

seco_can_can

seco_can_can

Üye

• Beğen
Tepkiler: DalvikCache
DalvikCache

DalvikCache

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ney27
seco_can_can

seco_can_can

Üye
bu orjinal rom cwm ile kurulmuyor ben spflash ile kurdum güncellemelerdede sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim

DalvikCache

DalvikCache

Üye
SP_Flash_Tool_v3.1224.01.rar sendeki bumu yoksa başka versiyonmu problem çıkmasın?

DalvikCache

DalvikCache

Üye
bi sorun çıkmaz ben bi kaç kere yaptım sıkıntı olmadı
denedim olmuyor ya spflash toolu açtım böyle bir hata veriyor scatter a bastığımda söylenen gibi tek bir dosya değil 3 dosya çıkıyor üçüde olmuyor v6000 romu nda
yardım lütfen plshadi bugün yapmalıyım yardım edecek yokmuHadi ya bilen yokmu nasıl flaslanıyor bu orjinal romtamam hallettim spflash ın eski versiyonu varmış bende yenisini yükleyince düzeldi romu flashladım şu an özlemişim

• Beğen
Tepkiler: stay23
stay23

stay23

Üye
Discovery customizer olmadan rahat bir şekildeyükleniyor. Discovery customize kuruldugunda rom yuklenmiyor. Bilginize..

Üst Alt