Belle Fp2 Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

cihat42

Üye
    Konu Sahibi
Belle Fp2 Güncellemesi
beyler bende nokia 700 var. 2013 ün başlarında bi güncelleme yaptım telefonun yeni halini beğenmedim o yüzden şimdiki güncellemeleri yapmıyorum beterin de beteri vardır belki diye :D en son güncellemeleri yapan varsa merak ettiğim şeyler şunlar: alfasayısal klavye var mı varsa gene aynı yerden mi açıyoz, bi de telefon daha kullanışlı oldu mu

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
FP2'den sonra güncelleme gelmedi zaten :D

cihat42

Üye
    Konu Sahibi
öyle değil olum ya. sürüm olarak fp2 var diyorum. şimdi yazılım güncellemesine baktığımda 3g güncellemesi, mesaj güncellemesi, sms güncellemesi vs. vs. şeyler var. onları yapan var mı diyorm

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Arkadaşın dediği gibi güncelleme gelmedi!

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
öyle değil olum ya. sürüm olarak fp2 var diyorum. şimdi yazılım güncellemesine baktığımda 3g güncellemesi, mesaj güncellemesi, sms güncellemesi vs. vs. şeyler var. onları yapan var mı diyorm
Ben hepsini yaptım hiç bir fark göremedim :D Yükle sen de boşver :D

cihat42

Üye
    Konu Sahibi
şimdi baksana bi yazılım güncellemeye yok mu bişeyler olum bu sefer de bok gibi olursa kırarım artık telefonu

cihat42

Üye
    Konu Sahibi
cfw ne birader ?

cihat42

Üye
    Konu Sahibi
benim görünümle bi derdim yok birader ya güncellemeleri yaptıktan sonra alfasayısal kaybolcaksa, telefon daha kullanışlı olmıcaksa güncellemeyi yapmıyim diyorm. o yüzden tüm gelen güncellemeleri yaptıysan alfasayısal varsa yapacam güncellemeleri

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
benim görünümle bi derdim yok birader ya güncellemeleri yaptıktan sonra alfasayısal kaybolcaksa, telefon daha kullanışlı olmıcaksa güncellemeyi yapmıyim diyorm. o yüzden tüm gelen güncellemeleri yaptıysan alfasayısal varsa yapacam güncellemeleri
Ayarlardan yapılıyor :)

cihat42

Üye
    Konu Sahibi
hadi bakalım başlattım inşallah güzel bişeye benzer

Üst Alt