Dershanede Fena Dumura Uğradım Hala Şoktayım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Dershanede Fena Dumura Uğradım Hala Şoktayım
Olay bugün yaşandı. Anlatıyorum:

Dershanede teneffüs zili çaldı. Bizim dershanede teneffüs müziklerini yabancı ve Türkçe pop, rock şarkıların nakaratlarından oluşturuyorlar. Mesela o teneffüse çıkarken Troublemaker'ın nakaratını çalmışlardı.

Her neyse, ders başlama ziline yaklaşık 5 dakika vardı, o sırada aklıma geldi "lan şu teneffüs zillerini sago'nun nakaratlarından yapsalar ne güzel olur be" dedim içimden. Biraz sonra zil "Aklımı avla, bir gafil kuş gibi mermiye değsiiin..." ile çalınca dumurun kralını yaşadım :s Ben düşündüm adamlar Sago çaldı lan :allalla:

frk uzn

frk uzn

Üye
Olay bugün yaşandı. Anlatıyorum:

Dershanede teneffüs zili çaldı. Bizim dershanede teneffüs müziklerini yabancı ve Türkçe pop, rock şarkıların nakaratlarından oluşturuyorlar. Mesela o teneffüse çıkarken Troublemaker'ın nakaratını çalmışlardı.

Her neyse, ders başlama ziline yaklaşık 5 dakika vardı, o sırada aklıma geldi "lan şu teneffüs zillerini sago'nun nakaratlarından yapsalar ne güzel olur be" dedim içimden. Biraz sonra zil "Aklımı avla, bir gafil kuş gibi mermiye değsiiin..." ile çalınca dumurun kralını yaşadım :s Ben düşündüm adamlar Sago çaldı lan :allalla:
Hangi dershane bu :)

istisna97

istisna97

Üye
lise dir bence

MrExpert

MrExpert

Üye
Metin lise sona gidiyor.

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
evet :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
o ne biliyormuşum telepati gibi bir şey. Mesela çok eski bir arkadaşım bir anda aklıma geliyor sonra Bi bakmışım beni arıyor. Filan normal birşey

oznkrts

oznkrts

Üye
Bende bizim dersananin zil sesleri her gün electric funeral olsa ne güzel olur diyorum ama yok :D

:rock::rock::rock:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
:yuru:yuru:yuru

.caner.

.caner.

Üye
Ben zil calsada ne çalarsa çalsın diyorum ama bitmiyor bi 80 dakika :(

0MG90

0MG90

Üye
Bizde hızlandırmada çalıyorlardı şimdi diyoruz ama çalmıyolar :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
O da bir sey mi bizim ki iyi dersler diyor. Teknolojiye bak arkadas...

• Beğen
Tepkiler: achambo ve .caner.
KayraBey

KayraBey

Üye
İğrençmiş :D

50 cent falan çalsa neyse...

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Haluk.

Haluk.

Üye
Bu terste bir baslik var sanki...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar007, .caner. ve Metin MF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...