Nokia 603 FP2 HAZAN EDITION™ v4.3.1 [113.010.1506] GÜNCELLENDİ!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
abi v5 ten umut var mı :)

EDE 46 MARAS

EDE 46 MARAS

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık ağabey.
Bu arada Arkadaşlar şuan bende evols cfw si yüklü bu evols dan dahamı iyi sizin görüşleriniz nasıl ?
Birde bu cfwnin üzerine rofs2 yapmadan ses yükseltme veya başka modlar eklenebiliyormu
Edit:Ek olarakda ben font değiştirmek istiyorum bu cfw de nasıl değiştirebilirim.Yanlışlıkla 4.1.1 i yüklemişim flash atma işlemi bitti ancak telefon açılmadı ne yapabilirim.

f299

f299

Üye
Bu arada Arkadaşlar şuan bende evols cfw si yüklü bu evols dan dahamı iyi sizin görüşleriniz nasıl ?
Birde bu cfwnin üzerine rofs2 yapmadan ses yükseltme veya başka modlar eklenebiliyormu
Edit:Ek olarakda ben font değiştirmek istiyorum bu cfw de nasıl değiştirebilirim.Yanlışlıkla 4.1.1 i yüklemişim flash atma işlemi bitti ancak telefon açılmadı ne yapabilirim.
dead flash dene olmazsa ofw yükle snradan cfyi kur

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim. Font degistirmek istiyorsan fontzoomer isimli uygulamayi tavsiye ederim. Telefon flash sonrasi acilis ekraninda kaliyorsa dead flash atmalisin.

sopcast91

Üye
hocam merhaba hazan edetion v4.3.1 i az önce kurdum ancak telefon açıldı sürekli device preparing until restart yazıyor ne yapmak lazım telefon çok yavaşladı şuan ve dosyaların ismi yazmıyor

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
hocam merhaba hazan edetion v4.3.1 i az önce kurdum ancak telefon açıldı sürekli device preparing until restart yazıyor ne yapmak lazım telefon çok yavaşladı şuan ve dosyaların ismi yazmıyor

Ozelden yazdigin mesaji cevapladim :oke:

Ayrica flashtan sonra ilk kurulumu beklemelisin. Cihaz seni islem bittiginde uyaracaktir :oke:

kartal076

kartal076

Üye
V5 Gelecek mi? :)

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
OFFCENT

OFFCENT

Üye
Az önce link kırıldı Yenısi varmı :)

• Beğen
OFFCENT

OFFCENT

Üye
Suan cfw yi kullanıyorum Sagol :)

• Beğen

aliakçay

Üye
atıyorum diyelim rm-356 yı rm-505 e yükleyebilirmiyim bu konu hakkında bilgisi olan varmı

aliakçay

Üye
peki cfw editlemek hakkında bildiğin bşy varmı ?

aliakçay

Üye
:biggrin: :alkis:yuru:bira:mesela

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuyu açan kisi oldugumu soylesem :aman2:

Üst Alt