Tavsiye Arkadaşlarım Yardım Lazım :)

Sponsorlu Bağlantılar

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlarım Yardım Lazım :)
telefon almama az zaman kaldı hayırlısıyla ama 2 seçeneğim var biri galaxy s4 diğeri ise lg g2
tabi normal olarak g2 diyeceksiniz ama galaxy s4 te amoled ekran var kamerası g2den daha iyi
lg g2 ise 2.3 ghz işlemcisi ve adreno 330 gpusu var ortada kaldım birde samsung güncelleme yönünden başarılı lg bilemiyorum hangisini almalıyım nedeniyle yazarsanız sevinirim ona göre alıcam Allah'ın izniyle...

skylinegti

skylinegti

Üye
ekran olarak android telefonlar için en iyi ekranları lg kullanıyor,kamera olayına birşey diyemeyeceğim,donanım bakımından g2 iyi gibi duruyor ayrıca telefonların karşılaştırmasına burdan bakabilirsin.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
peki güncelleme desteğine ne diyeceksin ? lg güncelleme verirmi bu telefona android 5.0 felan.

fk555897

fk555897

Üye
LG'nin ekranları çok iyi. Samsung'un ekranından bile daha iyi. LG G2'de yeni bir kamera kullanıyor. Bu kameranın çok iyi çekim yapacağını düşünüyorum. S4'ten iyi çekim yapacaktır. Güncelleme olarak Samsung, LG'den önde ama LG, G2'ye iyi güncelleme verebilir.

skylinegti

skylinegti

Üye
peki güncelleme desteğine ne diyeceksin ? lg güncelleme verirmi bu telefona android 5.0 felan.
lg güncelleme konusunda eskisi gibi kötü değil artık güncellemeye önem veriyor g2 konusuna gelirsek 5.0 güncellemesini alması düşük gibi duruyor...

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
lg güncelleme konusunda eskisi gibi kötü değil artık güncellemeye önem veriyor g2 konusuna gelirsek 5.0 güncellemesini alması düşük gibi duruyor...

Düşük ihtimal? Piyasaya 4.2 ile gelen amiral gemiye lg bile 3 güncelleme verecektir.
Benim önerim kesinlikle g2.

skylinegti

skylinegti

Üye
Düşük ihtimal? Piyasaya 4.2 ile gelen amiral gemiye lg bile 3 güncelleme verecektir.
Benim önerim kesinlikle g2.
neye göre kesin konuşuyorsun lg g2 daha 4.3-4.4 alacak ki daha sonra 5.0 güncellemesi alsın...

Invoke

Invoke

Üye
Çok yanlış arada kalmışsınız bence. :D
Gidip bakarsanız, ikisini yan yana koyarsanız. LG'nin Ips ekranının daha iyi olduğunu farkedersiniz. Youtubedan karşılaştırmalara da bakabilirsiniz.
Güncelleme konusunda da ikisi de hemen hemen aynı güncellemeleri alacaktır. 5.0 için konuşmak erken ama 4.4ü kesin alır ikisi de. Sonrası için firmalara kalmış ama ikisi de hemen hemen aynı güncellemeyi alır ki bence bir sorun yok. Kesinlikle G2 derim ben.Kameralarda 3aşağı 5 yukarı aynı olacaktır, G2'nin detaylı bir incelemesi daha çıkmadı, çıkınca konuşuruz kamerası daha iyi ya da daha kötü diye, onlarda 1tık iyi 1tık kötü olur. Hadi olsun 2 tık :D
LG'nin dediğine göre lensi yenilemişler ve oıs var. Kamerası iyi işler çıkarır gibi duruyor, s4den altta kalmaz.Ekranlar için bir iki video:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Elektr0

Elektr0

Üye
LG nin G2 de kullandıgı ekran S4 dün amoledinden daha kalitelidir . S4 ün ekranı Pentile matrix bir ekrandır ve bu ekran teknolojisi RGB dizilimli ekrana göre ışıklı ortamlarda dejavantaj vermektedir. LG G2 nin True HD-IPS ismindeki ekranı daha kalitelidir IPS oldugu için güneşli ortamlarda şekilden şekile girmeden rahatlıkla görebileceksin ekranı. kamera konusunda ise LG G2 nin optik sabitlemeli kamerası S4un kamerasından daha iyi olacaktır. ellerinin titremesini minimum seviyeye indirerek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebileceksin özel ses kayıt formatı ile videodaki o kısık sesler yerini kaliteli seslere bırakacak.
LG G2 de batarya daha güçlü ama S4 bataryası değiştirilebilir oldugundan aralarında fark yok diyebiliriz
Güncellemede hatalarını kabul ettiklerini müşterileri üzdüklerini kabullerek gücelleme işini düzeltceklerini söylüyorlar + Full HD ekran için adreno 330 grafik birimi şart. LG G2 diyorum ama genede sen bilirsin.LG G2 16 GB 1599 TL iken SGS4 16 GB 1750 TL :islik

boran9999

boran9999

Üye
Youtube'da sizi oldukca bilgilendirecek videolar,testler vs vs mevcut her türlü LG G2 diyorum.

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum kararım lg g2 olacaktır hayırlısıyla sağolun.

Elektr0

Elektr0

Üye
Dh.com a gir detaylı kutu açma videosu yayınlandı izle bak :firefox: ( mozilla Firefox = LG G2 :ehe )

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
bakıcam sağol

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Elektr0

Elektr0

Üye
@-qarapapaq- bu gün 12:20 de yayınlandı yeni daha yeni izledim bende

Elektr0

Elektr0

Üye
@LimePie bişi degil :)
@-qarapapaq- bişi degil :)

iiyii seyirler@-qarapapaq- G logolu iğne küçük bir ayrıntı ama mantıklı :) adamlar çalışıyor :oke:

Invoke

Invoke

Üye
@Elektr0 Dediğim gibi artistik sadece :D

Videoyu izledim, çok da ayrıntılı değil zaten 15dk yalnız kamera değinip, çektikleri fotoğrafları göstermişler, çok da iyi çekmiş, gayet iyi duruyor. Fotoğrafı yaklaştırdığında da görüntü kaybı fazla yok, çok iyi geldi bana. :D
-İnceleyen vatandaşın dediğine göre video çekiminde ara ara odaklama sorunu yaşıyormuş, bazen beyazı göstermekte zorluk çekiyormuş, her zaman değilmiş, kamerası gayet iyiymiş, bu sorunlar bir iki güncelleme ile giderilebilirmiş.

Bakalım honami nasıl olacak? İkisinin de sesini çok merak ediyorum. Bu telefonun en cezbedici yanı, boyutları bence.