Uygulama Lütfen Biri Yardım Edebilir Mi ? Acilll

Sponsorlu Bağlantılar

brsgltkn

brsgltkn

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Biri Yardım Edebilir Mi ? Acilll
Telefonuma rom yükledim ama hafıza kartına giremiyorum müzik çalarda falan hafıza kartında yüklü olan müzikler falan görünüyor ne yapacam acill yardım edin

Yönetici tarafından düzenlendi:

furkey

Üye
wipelarını düzgün yapıp baştan at romu. Bu arada başlık seçiminde daha seçici olmanı tavsiye ederim...

• Beğen
Tepkiler: brsgltkn
brsgltkn

brsgltkn

Üye
    Konu Sahibi
Başka bir yolu yok mu bir uygulama ile falan halledemezmiyiz ?Garanti sorun düzelirse wipe facktory yapacam cevap yazarmısın ?

furkey

Üye
Başka bir yolu yok mu bir uygulama ile falan halledemezmiyiz ?Garanti sorun düzelirse wipe facktory yapacam cevap yazarmısın ?

sanırım dosya yöneticisinde görünmüyor sd kart. Ayarlardan depolama birimlerine bir bak 2 tane farklı alan görünüyor mu görünmüyor mu. Eğer 1 taneyse wipeları düzgün atıp romu baştan kurman gerekir. Eğer 2 taneyse farklı bi program dene düzelebilir.

• Beğen
Tepkiler: brsgltkn
brsgltkn

brsgltkn

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.1.2 yükledim ekran kilitlenirken flaş patlıyor gibi açılıyor sizce sebebi ne olabilir

brsgltkn

brsgltkn

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum s6500 bana yüksek versiyon bir rom önerirmisiniz telefonuma uygun yada o romu nereden bulabilirim

brsgltkn

brsgltkn

Üye
    Konu Sahibi
birşey biliyorsun sandık bilmiyorsun neden cevap yazıyorsun kardeşim

furkey

Üye
Xda den bulabilirsin

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
telefonu kapatip hafiza kartinizi cikarin ve telefonu acin tekrar kapatip karti takin romdan sonra gormuyordur.
bir deneyin olumlu olur belki

avast

avast

Üye
Muzik calar goruyosa calsiyodur sen dpsya yoneticisinde alttaki tuslardan sdkard1 e gir hafiza karti orasi

Üst Alt