Tumblr V3.4.3.07

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Tumblr V3.4.3.07
Yenilikler:
• See the latest activity on your blog
• Get push notifications for likes, reblogs, replies, and new followers.

Görseller:

Gereken Android: 2.2+

Market Linki:

mertcan01

mertcan01

Üye
Kardesim konu acmisken sorayim. Magazada bir cok yorum okudum.tumblr kullanicilari mobilden girdiklerinde fatura falan geliyormus ucretleniormus. Yuksek faturalar oduyorlarmis. Dogrmu bu. Bilgin varmi ? Korkumdan yuklemiyorumda. Nedir bu durum

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kardesim konu acmisken sorayim. Magazada bir cok yorum okudum.tumblr kullanicilari mobilden girdiklerinde fatura falan geliyormus ucretleniormus. Yuksek faturalar oduyorlarmis. Dogrmu bu. Bilgin varmi ? Korkumdan yuklemiyorumda. Nedir bu durum
uygulama ücretsiz fakat tema almak reklam vermek vs ücretli :)

mertcan01

mertcan01

Üye
Suan tekrar yorumlara bakiyorumda adamlarin bazisi sacmalik demis bazisi ek internet faturasindan bahsetmisler.
Reklam almaktan kastin nedir sonucta ekrana reklamlar geliyor omudur kastin. Detayli bilgilendirme yaparsan sevinirim

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Suan tekrar yorumlara bakiyorumda adamlarin bazisi sacmalik demis bazisi ek internet faturasindan bahsetmisler.
Reklam almaktan kastin nedir sonucta ekrana reklamlar geliyor omudur kastin. Detayli bilgilendirme yaparsan sevinirim
tumblr kullanmadığım için bir şey diyemiyorum malesef. büyük ihtimal dikkat etmeden satın alanlar olmuştur tema vs

mertcan01

mertcan01

Üye
Muakkak yani oyle umut ediyorum. Blog bakmak ne gibi ek fatura getirebilirki. Tesekkur ederim kardesim. Paylasimlarin icin tesekkur ederim. Emegine saglik. Sayfa senin paylasimlarinla dolu tekrardan emegine saglik.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Muakkak yani oyle umut ediyorum. Blog bakmak ne gibi ek fatura getirebilirki. Tesekkur ederim kardesim. Paylasimlarin icin tesekkur ederim. Emegine saglik. Sayfa senin paylasimlarinla dolu tekrardan emegine saglik.
rica ederim görevimiz keyifli forumlar :spr

• Beğen
Tepkiler: mertcan01
mertcan01

mertcan01

Üye
Ayrica bilgilendirmek istiyorum. Suan biraz arastirdim bir cok paylasim konu arasinda
Tumblr ucretsiz denildigi gibi reklam vermek ve ozel temalar indirmek ucretli... tumblr da ucretli gelmeyin demelerinin sebebide kullanicilarin fazla bloglarinin acilmamasi ve cok kullanici sahibi olmasin diyeymis.

• Beğen

Üst Alt