Sonunda Xperia Z Aldım Görüşleriniz Lütfen :)

Sponsorlu Bağlantılar

HighCore

HighCore

Üye
Yinemi lg de get z konusundan :Dd

Invoke

Invoke

Üye
@LG.G2.32GB
@HighCore
Ağalar her yazdığınız konuda kaynatıyorsunuz, benim sorun değil ama sonra uyarı alırsınız haberiniz olsun. Sohbet bölümleri var bunun için.

• Beğen
Tepkiler: Dede
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
@LG.G2.32GB
@HighCore
Ağalar her yazdığınız konuda kaynatıyorsunuz, benim sorun değil ama sonra uyarı alırsınız haberiniz olsun. Sohbet bölümleri var bunun için.
haklısın knki evet arkadaşlar konu konu olarak kalsın adam şikayet etti bes belli tamam qarap...
konu bitmiştir

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Yanlış bilgi verme kameranin su geçirme sebebi basınçlı suyun.birden kameraya.gelmesi normal havuzda (deniz olmaz) su geçirmeden çalışıyor geçirme sebebi bizim ülkemiz git bardağın icine koy bişey olmaz ama gidip üzerine musluk acarsan tabiki geçirir ve bu telefonun.artisi s4 htc one 5s yeni çıktılar fakat su dayanıklılığı yok bu bence bir arti
yanlış bilgi vermedim, bilgi verdim. O telefonun su geçirmez değil suya dayanıklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece dayanıklı diye denize havuza girilmez demiyorum.

ersinbakar

ersinbakar

Üye
xperia z kullanıcısı olarak memnun kalacağından eminim ben gibi oyun oynayan biriysen kesinlikle doğru karar verdin.Zamanla anlayacaksın zaten nasıl bi canavara sahip olduğunu.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
xperia z kullanıcısı olarak memnun kalacağından eminim ben gibi oyun oynayan biriysen kesinlikle doğru karar verdin.Zamanla anlayacaksın zaten nasıl bi canavara sahip olduğunu.

Snapdragon s4+full hd = oyun canavarı:blink:

Güldürmeyin hocam:gul::ah

MrExpert

MrExpert

Üye
Hata etmişsin Z almakla sağlık olsun ama aynı paraya hemdaha performanslı hemde su geçirmez s4 active alabilirdin.

hizan

hizan

Üye
Niye hata etsin ki s3 yada s40
Leri görüyoruz 100 telelefondan 95 sorunlu xperia z androidlerin en iyisi.

MrExpert

MrExpert

Üye
Niye hata etsin ki s3 yada s40
Leri görüyoruz 100 telelefondan 95 sorunlu xperia z androidlerin en iyisi.

Z eniyisimi :ah Sen daha neyin ne olduğunu öğrenememişsin s4 ün şuanki son güncelleme ile hiçbir sorunu kalmadı Antutu benchmark sonuçlarına bakarsan Xperia Z nin nekadar vasat bir performans verdiğini göreceksin s3 de ne sorunu var ? veya s4 te ? Tabi bilmeden ezber konuşuyorsunuz.

hizan

hizan

Üye
yaa arkadaşım sen ne konuştuğunu bilmiyorsun yada sen telefondan anlamıyorsun. xperia z nin üstüne telefon yok şu an bunu senin kabullenmen lazım bir daha yorum yapmadan önce bu forum da bir araştırma yap anlarsın boşu boşuna burada yorum yapıp konuyu sohbet haline getirmeyin.

• Beğen
Tepkiler: HighCore
HighCore

HighCore

Üye
yaa arkadaşım sen ne konuştuğunu bilmiyorsun yada sen telefondan anlamıyorsun. xperia z nin üstüne telefon yok şu an bunu senin kabullenmen lazım bir daha yorum yapmadan önce bu forum da bir araştırma yap anlarsın boşu boşuna burada yorum yapıp konuyu sohbet haline getirmeyin.

Ya hizan haklı o telefonlar aynı dönemde çıktı hepsinin performansları 3 aşağı 5 yukarı aynıdır gelipde fanboyluk yapmanın gereği yok adam almış telefonu hayırlı olsun diyeceklerine adamın içinne zehir etmeyin

• Beğen
Tepkiler: hizan

Üst Alt