Android-de cikacak olan oyunlar!

Sponsorlu Bağlantılar

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Android-de cikacak olan oyunlar!
merhabalar herkese kocaman selamlar)) ......forumda boyle bir konu gormedim ve cikacak olan oyunlari bilmeyenler icin buradan bildireyim dedim)

1. Fifa 14

2. Modern Combat 5

3.Medal of Honor (new)

4.Pes 2014

5. Real Football 2014

6.Gangstar London Killes

7.Virtual Tennis 2014

8.Dead Trigger 2

9.GtaV uygulamalari cikacak(valla bende pek anlamadim ama resmi duyuru forumda gordum ve buraya eklemek isdedim)

(konu guncellenecek!!) (ust konu olmasini istiyorum kimilere yardimci oluruz)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: soyupakhasan, ahmetaliarar06, muratvemine ve 2 diğerleri

Criver

Üye
ust konu olmasindaki amac nedir anlayamadim :D Bu arada Pes2014 cikmayacak diye biliyorum cikacaklara Dead Trigger 2 yi de ekle aklima geldikce yazarim :Dbu arada tablete klavye bagladigim icin bazi harfler yok mesela i u g bunlar gibi :D k.b.

vodk@

Üye
plants vs zombies 2 çıkmıyacak mı ? bu oyunların çıkış tarihini de yazsanız güzel olur

• Beğen
Tepkiler: mastekler
orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
ust konu olmasindaki amac nedir anlayamadim :D Bu arada Pes2014 cikmayacak diye biliyorum cikacaklara Dead Trigger 2 yi de ekle aklima geldikce yazarim :Dbu arada tablete klavye bagladigim icin bazi harfler yok mesela i u g bunlar gibi :D k.b.
Ust konu olmasindaki amac o ki: cikacak oyunlari bilmek isteyenler ola bilir)

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi

LeanbLack

LeanbLack

Üye
Yanlis mesaj .d

Son düzenleme:
LeanbLack

LeanbLack

Üye
angry birds star wars 2 yide ekliyebilirsin benim gibi hayla hastaları varsa :D

Criver

Üye

Eger ust konu olmasini istiyorsan cks tarihlerini,oyunlar hakkinda bilgiler,oyunun e3 fuarindan goruntuleri , resimler ,cikaran sirketler,oyun hakkinda videolar ve bir cok sey{aklima gelmiyo suan :D} eklemen lazim ve bunlari hergun guncellemen lazim yani demek istedigim her isteyenin konusu ust konu olsaydi normal konu kalmazdi :D

• Beğen
Tepkiler: SHS ve Invoke

ismailnayir

Kapalı Hesap
..........
real racing 4
Asphalt 9..........

sefaletcan

sefaletcan

Üye
Gerçekten cok guzel bir konu açılmış bu konunun guncellenmesini isterim cok sagolun devamını bekliyoruz .

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Teşekkürler önemli bir konu aslında her gelecek Android oyununun haberini takip edemiyoruz. Pes 2014 Fifa 14 ve Virtua Tennis 2014 beklemekteyim.

Criver

Üye
bide pes ile virtua tennis'le alakali her hangi bilgi bulamadim bu bilgilere acaba nerden ulastiniz?
..........
real racing 4
Asphalt 9..........
bu oyunlarla da alakali herhangi bir bilgi mevcut degil bu bilgilere siz nerden ulastiniz?

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
bide pes ile virtua tennis'le alakali her hangi bilgi bulamadim bu bilgilere acaba nerden ulastiniz?
bu oyunlarla da alakali herhangi bir bilgi mevcut degil bu bilgilere siz nerden ulastiniz?
Google-de aramalar sonucunda bilgilere ulasdim

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
google play linkini verir misiniz çıktıysa? Ben bulamadım da... Çince olanını diyorsanız eğer o resmi olmadığı gibi virusle dolu.
Valla kardes bilmiyorum ama 4-5 sitede gordum ama hic yuklenedim

Megandroid

Megandroid

Üye
Yalan yanlis bilgiler vermeyiniz. Pes 2014 android icin cikmayacak. Ayrica real racing 3 ve asphalt 9 yazan var onlar yeni cikmis seri oyunlar asphalt 8 yeni cikti sen 9 diyorsun. 1 sene sonra cikacak abartmayin. Ayrica ust konu olmasi icin senin surekli guncellemen yani hep aktif olurdun. Zaten boyle biride yonetici olur :nono:

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Yalan yanlis bilgiler vermeyiniz. Pes 2014 android icin cikmayacak. Ayrica real racing 3 ve asphalt 9 yazan var onlar yeni cikmis seri oyunlar asphalt 8 yeni cikti sen 9 diyorsun. 1 sene sonra cikacak abartmayin. Ayrica ust konu olmasi icin senin surekli guncellemen yani hep aktif olurdun. Zaten boyle biride yonetici olur :nono:
Pes 2014 android icin cikacak

theeternal

theeternal

Üye
en çok gangstara sevindim :D

smh60

smh60

Üye
Pes 14 cıkar inşallah:D

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
Pes 14 cıkar inşallah:D

çıkacakda android e değil psp ye cıkacak ondada ppsspp geliştiricileri sağ olsun onların sayesinde oynarız merak etme kardeş...pes 14 ama kesinlikle fifa 14 geliyor