Free iDecompress v1.10 Türkçe S60v3 S60v5 Symbian^3 Anna Belle unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Free iDecompress v1.10 Türkçe S60v3 S60v5 Symbian^3 Anna Belle unsigned

.rar .zip .7z Dosylarını Aça Bilen ve ayrıstırabilir Yani Içindeki Ne Varsa Çıkarabilir
Yükleme Yaparken İngilizce
Seçenekleri Seçin Program Otomatik Türkçe Olacaktır
Türkçe Ceviri By Emre Aktaş

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dalgic_diver, Fatih0711, talhaq7 ve 1 kişi daha

artar

artar

Üye
teşekkürler

mukoline

mukoline

Üye
x-plore kadar kuvvetlimi üstad

suleymaneser

suleymaneser

Üye
x-plore kadar kuvvetlimi üstad

çok basit ve kullanışlı arayüzüyle dikkatimi çekti.
Şuan x ploere ile kıyaslanması bile hata çünki private ve sys klasörlerini açmıyor.
Ama bir yandanda winrar olarak kullanılabilir diye düşünüyorum. Zaten 7-8 trmada ikonu winrar ikonuna benziyor.
Arşiv uygylaması olarak kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Bu geliştirikene kadar xploreden şaşmayın :)

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808 de kusursuz çalışırmı?

yusufgiderim

Üye
bişey yapıyorsunuz düzgün yapın lütfen sertka hata veriyor

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
ne dediğini anlamadım bile neyse saol yinede
Sen sitem ediyorsun ama biraz maxicep i araştırman gerekiyor şöyle anlatayım senin telefonu araba gibi dusun senin araban benzinli sen arabaya sıralı otogaz taktırmadan arabayı gazla kullanmak istiyorsun

• Beğen
Tepkiler: achambo
KayraBey

KayraBey

Üye
Sen sitem ediyorsun ama biraz maxicep i araştırman gerekiyor şöyle anlatayım senin telefonu araba gibi dusun senin araban benzinli sen arabaya sıralı otogaz taktırmadan arabayı gazla kullanmak istiyorsun
Bilgi akışı devam ediyor :D

yusufgiderim

Üye
yok ya ertaf. Ne sitemi teşekkür ediyorum ama sadece anlamadım önemli değil gerek kalmadı zaten .s

Üst Alt