HTC Yasal ICS ( Android 4.0.3 ) Güncellemeleri - Nasıl Kurulur - Detaylar - Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

tau

Üye
Emeğine sağlik

• Beğen
Tepkiler: abandonware

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Emeğine sağlık kardeş, birde htc DesireHD ye güncelleme olsa tadından yenmez valla ))

büyükkartal

Üye
aga sensation xe için nasıl oluyor güncelledikten sonra bilgin varmı yahu :) emeğine sağlık ayrıca...

cemciko

Üye
sensation a yukledim zil sesleri geçilemiyor sd deki muzik dosyalarını music player görmüyor. bunu nasıl düzelteceğiz bilen varmı ?

ta7eR

ta7eR

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler ..

ahmetarmagan14

Üye
Valla bu anlattıklarını hep yapıyorum ama güncelleme yok dyr kardeşi htc desire s

mesut011980

Üye
Merhaba arkadaslar htc vivid 4g var sim free rom lazim yardim edin

haser4774

Üye
Teşekkurler bu iyi oldu custom romlarla ugraşmak istemiyorum. Kendim samsung kullanicisiyim çok ugraştim. İkinci telim inşallah bu şekilde guncelleme alirim

tecno_man

tecno_man

Üye
eline emeğine sağlık:alkis

xyorgunx

Üye
arkadaşlar bende htc desire hd var. güncelleme olmuyor. internette biraz araştırma yaptım. desire hd telefona güncelleme gelmiyormus. ben güncellemeyi nasıl yaparım. hiç bır fikrim yok. bana yardımcı olursanız çok sevinirım ...

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende htc desire hd var. güncelleme olmuyor. internette biraz araştırma yaptım. desire hd telefona güncelleme gelmiyormus. ben güncellemeyi nasıl yaparım. hiç bır fikrim yok. bana yardımcı olursanız çok sevinirım ...

Evet, senin telefonuna güncelleme yayınlanmadı. İstersen custom rom yükleyebilirsin telefonuna. Custom rom yüklemeyi burada anlatmıştım. Ayrıca bilgisayar bilgine güvenemiyorsan, teknolojik cihazları normal bir kullanıcı gibi kullanıyorsan, telefonuna kablo ile müdehale etmek istemiyorsan, telefonunun garantisini bitirmek istemiyorsan, telefonunu BİR DAHA AÇILAMAZ hale getirme riskini göze alamıyorsan; bu işe kesinlikle kalkışma derim.

alyuz41

alyuz41

Üye
Merhaba, HTC Sensetion kullanıyorum. Jelly Bean Rom yüklü. Cihazımda şu anda sıkıntı yok , bu Rom Jelly Bean'dan daha mı iyidir?

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, HTC Sensetion kullanıyorum. Jelly Bean Rom yüklü. Cihazımda şu anda sıkıntı yok , bu Rom Jelly Bean'dan daha mı iyidir?

bende şahsen cyanaogenmod 10.2 (yani android 4,3 custom rom kullanıyorum). bu güncelleme güzel ama cihaz eski olduğu için, eski bir arayüz güncellemesi vermişler (yada ben hep aynı şeyi göre göre bıktım); herneyse işte, sen custom rom ile devam et derim ben; yinede hangi romu kullandığını söylersen (vede telefonunu s-off yaptıysan) sana yardımcı olmaya çalışırım kardeşim :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Emeğine sağlık kardeşim :)

seckın0109

Üye
slm lar bende htc sensation xe z715e var ben buna elle nasıl imei girebilirim acil yardım saygılarmla

Üst Alt