Samsung Advance S I9070 En Stabil Rom Ve Satatus Bar Paketi Xxlqe

Sponsorlu Bağlantılar

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu yükledim çok memnunum gerçekten kasma ısınma ve batarya sorunu minimze edilmiş fakat gps sorunu var ben kdz.ereğlideyim beni kütahyada gösteriyor gps.den south amerika mı north amerika mı ne yapıyordu root explorerdan orayı aurope ve tr yaptım yine değişmedi yardımcı olur musunuz !!! daha önce gps ile ilgili problemim yoktu

teşekkürler... :)

Valla benimde bilgim yok o konuda peki bekleme ekranıında hava durumunda konumumu otomatil bulu seçtiginde bulnudugun yer cıkmıyormu?
bende sorun yok.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ben bunu yükledim çok memnunum gerçekten kasma ısınma ve batarya sorunu minimze edilmiş fakat gps sorunu var ben kdz.ereğlideyim beni kütahyada gösteriyor gps.den south amerika mı north amerika mı ne yapıyordu root explorerdan orayı aurope ve tr yaptım yine değişmedi yardımcı olur musunuz !!! daha önce gps ile ilgili problemim yoktu

teşekkürler... :)

evet aynı sorun bende de var dostum uydu konumunu bulmuyor bu rom ben araştırıyorum

sertacbalcik

sertacbalcik

Üye
ben hava durumu eklentisini eklemedim ama facebookta bi durum paylaştım öle anladım :D hayatımda kütahyanın yakınından geçmedim ya :D

- - - Eklendi - - -

bu arada bi gelişme olursa paylaşırmısı gönül dostu bende araştırdım fakat sadece amerikayı türkiye yada avrupayla değiştirmek dışında bi çözüm önerisi yok ama buda sorunumu çözmedi...

ertanboyer

Üye
cocore 6.2 ile 7.2 arasında ciddi fark varsa 7.2 yükleyelim arkadaşlar

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Cocore-E-7.2 başarılı ben onu yükledim,ram.i yormuyor

• Beğen
Tepkiler: ertanboyer

ertanboyer

Üye
Cocore-E-7.2 başarılı ben onu yükledim,ram.i yormuyor

Murat kardeşim cocore 6.2 yüklü 7.2 yi nasıl yükleriz
sadece senin verdiğin rom XXXLQE ve cocore yüklü cwm yüklü değil yani

• Beğen
Tepkiler: muratena
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ben hava durumu eklentisini eklemedim ama facebookta bi durum paylaştım öle anladım :D hayatımda kütahyanın yakınından geçmedim ya :D

- - - Eklendi - - -

bu arada bi gelişme olursa paylaşırmısı gönül dostu bende araştırdım fakat sadece amerikayı türkiye yada avrupayla değiştirmek dışında bi çözüm önerisi yok ama buda sorunumu çözmedi...

ok tamamdır ben hallettim bu verdiğim link deki dosyayı telin dahili hafızasına zipli bir şekilde atın ve recovery mod ile yükleyin gprs sorunu çözülecektir hadi hayırlı olsun

sertacbalcik

sertacbalcik

Üye
ok tamamdır ben hallettim bu verdiğim link deki dosyayı telin dahili hafızasına zipli bir şekilde atın ve recovery mod ile yükleyin gprs sorunu çözülecektir hadi hayırlı olsun

allah razı olsun şimdi denicem sonucu yazıcam :D

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Murat kardeşim cocore 6.2 yüklü 7.2 yi nasıl yükleriz
sadece senin verdiğin rom XXXLQE ve cocore yüklü cwm yüklü değil yani

CWM yüklü olmasına gerek yok linkten indir cocore-E-7.2,i üstüne yükle, yenisini yükleyince eskisi siliniyor.update zip ile yükle aynı şekilde

- - - Eklendi - - -

iyi o halde bunuda ana sayfaya ekliyim sorun yaşayanlar yüklesin en baştan
teşekkürler Gönüldostu82

KONUYA ŞU ŞEKİLDE DÜZELTME YAPILDI:
GPPS de konum gösterme sorununu gidermek için aşağıdaki dosyayı indirin ve update.zip olarak recoverry modda yükleyin.
a)install zip from sdcard seçiniz (seçme işlemini pover tuşu ile yapıyorsunuz)
b)choose zip from sdard
seçiniz ve ses açma kapatma tuşları ile telefonun dahili hafızasına attığınız GPPS dosyasını seçin ve yükleyin.

LİNK: Bu sorunu çözen Gonuldostu82,ye tşk ederim.

• Beğen
Tepkiler: ertanboyer
sertacbalcik

sertacbalcik

Üye
ahanda düzeldi :D tekrar tekrar denedim sonunda oldu çok çok çok teşekkürler dünden beri ömrümü yedi bu olay :D

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
iyi sonunda sorunsuz kullanabilirsin o zaman:XD

hgaziyilmaz

Üye
Gönül Dostu, hem bu romu hem de jb light 1.2 yi kullandığın için soruyorum. Hangisi daha stabil. (Ben JB light 1.2 yi coco kernel 6,8 kullanıyorum.)

muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
evet ben bu romu kullanıyorum orjinal Almanya romundan 1-2 mb daha küçültülmüş biraz daha sadeleştirilmiş hali iyi de olmuş ama arkadaşın dedikleri cwm filan o batarya modu filan benim cihazı bozdu sok sorunlar çıkmaya başladı bende cocore 7.2 yi üstüne kurdum şimdi iyi oldu sorunlar düzeldi yani yapmanız gerekenler bu romu yükleyin recevory modu yüklestip cocore kerneli 7.2 yi kurun çok güzel oluyor eğer fazla uğraşmak istemiyor sanız sade halini de kullanabilirsiniz sorun yok şimdi dalga efeki olanı da yükledim güzel oldu bir tek ayarları beyaz yapsam mı açaba bozuluyor diyorlar ama onu denemedim daha

Dalga efektini yükleyip üstüne ayarları beyaz yaptıgında Ekran kilidi/Ekran kilidi seçeneklerine girmiyor direk ayarlar menüsünden çıkıyor.

hgaziyilmaz Gonuldostu82 forumda degil sanırım onun yazdıgı yorumu oku cvb orda.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Gönül Dostu, hem bu romu hem de jb light 1.2 yi kullandığın için soruyorum. Hangisi daha stabil. (Ben JB light 1.2 yi coco kernel 6,8 kullanıyorum.)
light jely bean ı kaldırdım ben buradaki romu kurdum benim için çok fazla bir fark olmadı sadece liğht jely bean da ses ile sorunum vardı ondan bu roma geçtim

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
Ben farklı bir rom,a geçtim onay bekliyor yeni konum, denemeni tavsiye ederim Gonuldostu82 kernelsiz bile tam performans, ayrıca tüm S Advance kullanıcıları için optimize edilmiş.yani tüm cihazlarda sorunsuz çalışsın diye.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Ben farklı bir rom,a geçtim onay bekliyor yeni konum, denemeni tavsiye ederim Gonuldostu82 kernelsiz bile tam performans, ayrıca tüm S Advance kullanıcıları için optimize edilmiş.yani tüm cihazlarda sorunsuz çalışsın diye.

yok be hocam üç aşağı beş yukarı hepsi hemen hemen aynı dostum ufak tefek şekil değişiklikleri bilmem ne , sonuçta orjinal romu enine boyuna kurcalıyorlar biraz bunu kullanıp canım sıkıldığında bir ara bakarım

• Beğen
muratena

muratena

Üye
    Konu Sahibi
yok be hocam üç aşağı beş yukarı hepsi hemen hemen aynı dostum ufak tefek şekil değişiklikleri bilmem ne , sonuçta orjinal romu enine boyuna kurcalıyorlar biraz bunu kullanıp canım sıkıldığında bir ara bakarım

Haklısın dostum, aslında gerçek şu bizim advance,lere en stabil 2.3.6 orjinal hali. bu kadar güçlü bir cihaz neden JB de sorunlar yaratıyor anlamadım.
JB yazılımlarını sürekli deniyorum kurcalıyorum ama dün gece .2.3.6 yükledim kendime,daha bir kullanışlı ve rahat kullanıyorum,

artist0064

artist0064

Üye
Su ikonlarin siyah ustune mavi yaparmisin yani orjinalin ikonlarini mavi yapabilir misin ? (Nfcli p modeli icin)

Üst Alt