Telefonu Elinize Almadan Bilgisayardan Ekranı Görün ve Kullanın N73 (Anlatımlı)

Sponsorlu Bağlantılar

burak1647

burak1647

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Elinize Almadan Bilgisayardan Ekranı Görün ve Kullanın N73 (Anlatımlı)

ImageExpo Developer Edition 3.4.3 Full ******* N73 (Telefon Ekranını Bilgisayarda Gösterir ve Bilgisayardan Telefonunuzu Kullanabilirsiniz)

Nokia 3250 (S60 3rd Edition)
Nokia E60 (S60 3rd Edition)
Nokia E70 (S60 3rd Edition)
Nokia N73 (S60 3rd Edition)
Nokia N80 (S60 3rd Edition)
Nokia N91 (S60 3rd Edition)

N73 te Denendi %100 Çalışıyor

Kurulumu : İlk önce indirdiğiniz dosyanın içinde olan "ImageExpoDeveloperEdition_3.4.3" isimli programı bilgisayarınıza yükleyin, kurulum sonunda programı çalıştırmayın çünki ***** yapıcaz, daha sonra yine indirdiğiniz dosyada bulunan "SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.4.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.*******-BiNPDA" klasörüne girin burdan "*****" Klasörüne girin "imageexpodev" isimli dosyayı kopyalayın ve "C:\Program Files\SysOpen Digia\ImageExpo Developer Edition\lib" içerisine yapıştırın ***** işlemide tamamlandı, son olarak telefonla bilgisayarın bağlanması için gereken yazılımı telefona yükleyelim indirdiğiniz dosyadaki "SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.4.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.*******-BiNPDA" klasörüne girin "ImageExpoDeveloper_S60_30_3.4.3" yazan programı telefonunuza yükleyin ve çalıştırın daha sonra masaüstündeki "ImageExpo Developer Edition by SysOpen Digia" programını çalıştırın telefondan ne ile bağlanacaksanız onu seçin örneğin ben usb ile bağlatıyı telefondan seçtim ve bağlandım. Hepsi bu kadar

20 MB

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: fatihayyldz, tolga_güzeltepe, serdardnc ve 42 diğerleri

qilcotla

Üye
Teşekkürler. bi bakalım umarım işe yarar

Suemer

Suemer

Üye
güzel paylasim, tesekkürler

swedish

swedish

Üye
hepsi iyi gitti de, programi actigimda herhangi bir baglanti secme imkani olmuyor, hicbirsey cikmiyor sececek

gibilir

Üye
Süper olmuş çok teşekkürler E50 de çalışıyo walla

huseyin61

huseyin61

Üye
n95de calisiyormu acaba?

vavuli

vavuli

Üye
büyük ihtimal çalışıyodur

huseyin61

huseyin61

Üye
evet denedim calisiyor cok guzel program full ekran gosteriyor herkese tavsiye ederim sunum icin cok tesekkurler

goktug120

goktug120

Üye
burda ***** yok "SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.4.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.*******-BiNPDA" bole bı klasor yok

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Çalışmıyor Demeyin Arkadaşlar...

Benim Telefonum Nokia 6120 Classic Şahsen Denedim ve Gayet Sorunsuz Bir Şekilde Çalışyor...

Paylaşımın İçin Teşekkür Ederim burak1647

--------------- Ekleme ---------------

hepsi iyi gitti de, programi actigimda herhangi bir baglanti secme imkani olmuyor, hicbirsey cikmiyor sececek

Arkadaşım Telefona Yüklediğin Programda Options dan Bağlantı Ayarını Seçeceksin... Pc den Seçmiyeceksin...

yigitcaner

yigitcaner

Üye
Teşekkürler

burak1647

burak1647

Üye
    Konu Sahibi
calısıyor arkadaslar baglantı seciminide telefondan yapıyosunuz. tskler yorumlar icin

Fox1

Üye
crak işlemini yaptım ama hala aktivasyon istiyor!Lütfen Yardımcı Olun.

anti_k

Üye
:) Tşk Denicem

BağLantı Çokmu Uzun Sürüo Yoksa Bendemi Problem Var ?

Ya ArkadasLar Hepiniz Çalışıo Diosunuz Bendemi Bi Sorun Var Nie Çalıştıramadım?

Programları Kurdum Her iki Aygıtada. PC den Açıorum "please connect your phone" Çıkıo Sona Telden Giriorum Yükledigim Programa CONNECT var ona Basıorum Sona Baglantıyı Seciorum USB/CABLE okeyliorum Ama CONNECTİNG... dio Dönüp Duruo Bişe yOK oRTADA :s

Sorun Nerde Acep .?

carlos3x

carlos3x

Üye
kankalar biraz dikkat ve saksıyı çalıştırmaya bakıyo walla, 15 dakikada çözdüm mereti heheh

rotino

Üye
teşekkürler dostum süpersin!

serrrkan

Üye
çok tşk.......... n80de güzel çalıştı...

schumici

schumici

Üye
arkdaşım harika bi çalışma olmuş ellerine sağlık:)

fanix

Üye
benmi beceriksizim yoksa vista damı çalışmıyor bide * ne olaki

metto-tekno

metto-tekno

Üye
saoll kardeşm,sper olmuş eline emeğine sağlık...saol:oke::yuru

Üst Alt