5800 Telefon Dış Kap

Sponsorlu Bağlantılar

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
5800 Telefon Dış Kap
arkadaşlar telefonu 3 senedir falan kullanıyorum haliyle erkanda bi takım çizikler oldu telefonun dış kabını değiştirmek istiyorum ön kapak+arka kapak+ekran bantı olarak değiştirip eski haline getirmek istiyorum sizce eski hali gibi olur mu değiştirirsem memnun kalır mıyım ?

Mustafa_Tiger

Üye
Orjinal urun artık bulunmuyo dolayısıyla yan sanayi tam oturmayabılıyo yane kullanırken cıtır cıtır sesler cıkabılır tavsıyem dokunmatık playstıgını yane ekranın onundekı yerı degıstırmen ve telefona tam kaplayan slikon kalıp alman ben suan oyle kullanyorum ıdare edıyo zaten bır kac gune symbiana veda edecem

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Al bir Lumia keyfine bak kardeş. Bende Lumia 920 var süper. İmkanın varsa 720 al seni idare eder.

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal urun artık bulunmuyo dolayısıyla yan sanayi tam oturmayabılıyo yane kullanırken cıtır cıtır sesler cıkabılır tavsıyem dokunmatık playstıgını yane ekranın onundekı yerı degıstırmen ve telefona tam kaplayan slikon kalıp alman ben suan oyle kullanyorum ıdare edıyo zaten bır kac gune symbiana veda edecem
Zaten kasayı tamamen değiştirmek istrmiyorum ön kapaktaki çizikler rahatsız ediyo bi şekilde kurtulmak hemde telefonu yeni bi görünüme kavuşturmak istiyorum dediğin gibi sadece ön ve arka kapagını değiştiriyim diye düşünüyorum dedigin gibi malesef yan sanayi olucak o şekilde memnun kalıcaksam benim için yeterli olur görüşün için saol :oke:

- - - Eklendi - - -

Al bir Lumia keyfine bak kardeş. Bende Lumia 920 var süper. İmkanın varsa 720 al seni idare eder.
Malaesef öyle bi imkanım yok :) ama aklımda olan bi cihaz tabi tasarımı hoşuma gidiyo belki biraz daha ilerde teşekkürler :)

eceaydin

Üye
Gidebildiği kadar gitsin.yan sanayi urunlerle olacak gibi gorunmuyor. Yenilicem diye elindekinden olma. Yani bozulmadıkca telle urasma..

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
Gidebildiği kadar gitsin.yan sanayi urunlerle olacak gibi gorunmuyor. Yenilicem diye elindekinden olma. Yani bozulmadıkca telle urasma..

3 senedir kullanıyorum oldukca yıprandı ekranda çok çizik var o yuzden değiştirmek istiyorum

KırcalıHolding

Üye
ceptopc yaz googleye orda orjınal kapaklar var...ben ordan aldım

_RYUK_

_RYUK_

Üye
telefon tamircilerine sor bazen oralar da temiz ikinci el kasalar oluyor hem de daha ucuza alırsın

manax

manax

Üye
    Konu Sahibi
ikinci ele pek güvenim yok ya sıfır olmasını tercih ederim biraz araştırmam gerekicek

KırcalıHolding

Üye
yok olmaz hepsi orjinal orda

Karalama45

Karalama45

Üye
arkadaslar lumia 520 veya general mobile discovery hangini tavsiye edersiniz

leonidas42

leonidas42

Üye
Kardeş Bütün Telefoncularda Arka Kapakla Birlikte Ön Çita Satılır(8-10 TL Bişey) Herhangibir Oturmamazlık Söz Konusu Olamaz Haftada En Az Bir Defa Takdığım İçin Biliyorum Zaten O Telefonun Orta Kasası Pek Yıpranmaz...

Dokunmatikten Bahsetmişsin Heralde Eğer Üzerinde Jelatin Varda O Çizilmişse Sadece Onu Değiştir Yok Dokunmatik Çizilmişse Orijinal Dokunmatiği 35 TL Civarlarında(Telefoncunun El işçiliiyle Beraber)