n97 sizce nasıl bir telefon?

Sponsorlu Bağlantılar

killiadam2

Üye
    Konu Sahibi
n97 sizce nasıl bir telefon?
bu telefonu almayı düşünüyorum. Fiyat aralıgı nedir sizce? satan varsa bana ulaşsın.

hikmet366

hikmet366

Üye
symbıan alma kardeş para biriktir androıd al almışken symbıan alma pişman olursun

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
Hocam acele etme pişman olursun. az daha para koy android al.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şu saatten sonra o cihaz alınmaz,eğer Nokia marka cihaz alacak san sana tavsiyem wp li lumia lardan alman.ben Lumia 920 aldım çok memnumum.

recepex

recepex

Üye
fiyat 200 250ye kapatırsın beyaz olanını tercih ederim anca aşırı mesajlaşınca sistem kafayı yiyor. resetliyor kendini zora gelince

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
alacaksan elden almaya bak telefoncular 300 350 diyorlar :D

• Beğen

eceaydin

Üye
N97 guzel telefon. Bende simdi n97 kullanıyorum. Arkadasın aklını karıstırmayın. Android alacağı olsa android bolumunde konu acardı. Neyse ben az hasarlı 150 tl verdim. (sarj yerinde kısadevre vardı. Akıllı sarjla sorun cozuldu. Kısaca bataryadan sarj ediyorum. Telden sarj yapamıyorum.) temizini 200 - 300 tl arası olması lazım.

- - - Eklendi - - -

Yanlıs anlasılmasın. Telden sarj olmuyor demekle sarj tutmuyor demek istedim. Mesela 10 saat sarj ettiğimde 2 saat bile zor dayanıyordu. Direkt bataryayı 3-4 saat sarj ediyorum. Beni 1-1.5 gun yani 24 - 30 saat kullanabiliyorum. Kısaca memnunum.

• Beğen
Tepkiler: maviyesil1
Hmdbsgl

Hmdbsgl

Üye
Bendede var beyaz 210 tl ye aldım şarj girişi kırıktı 25 tl ye onu yaptırdım 235 e geldi bence fena değil

eceaydin

Üye
2 uye olarak belki tesaduf belkide gercekten n97 tellerin imalat hatası bilemiyorum. Sarj girisi cabuk bozuluyor. Hangisi aceba?

• Beğen

relaxlife

Üye
hocam bende n97 beyaz kutulu ve hep ekran koruyucu ile kullanılmış tek bir çiziği olmayan n97 32 gb var.
kullanım açısından memnunum watsapp ve türevlerini kullanabiliyosun en önemli olay bende opera ve whatsapp dır.
eğerki alıcıysan sana özel msj ile bilgi verebilirim. saygılarımla

recepex

recepex

Üye
bence tesadüfi ben normal n97 ve n97 mini kullandım o problemle karşılaşmadım. n97nin transmitter özelliğini arıyorum bazen. . .

yine dediğim gibi güzel telefon şarjda iyi gidiyor fakat günlük 200 smsi geçince resetlemelerle karşılaşıyorsunuz

marist

marist

Üye
Ben kullanıyorum hala ve memnunum. Ama ne tesadüfse benimde şarj yeri bozuldu bataryadan şarj ediyorum.

sade06

Üye
bende kullanıyorum güzel telefon bütün aksamı çalışıyor 150 tl ye brakırim isteyen olursa +bedava internet :)

acil yardım

Üye
hocam n97 mini var v30,0,004 güncelleme indirdim ama türkçe dil paketi yok ne yapmalıyım rm-555 şimdiden teşekkürler

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
n79 un dokunmatigi iste

Üst Alt