Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

tuncayokur

tuncayokur

Üye
E72 için twitter uygulaması var mı? twittera resim yüklemek istiyorum bunu hangi program yardımı ile yükleye bilirim

halilbayram

halilbayram

Üye
arkadaşlar n96 nın ömrü bitmek üzere hala ses kaydında bip sesine çare yok Fingertip.Access.Ultimate.Voice.Recorder.v6.1.2 bip sesini ortadan kaldırıyor ama kaydedilen ses dosyası kesik kesik oluyor aynı program N95 8Gb de mükemmel kayıt yapıyor hata vermiyor N96 için bir sürü sitede araştırma yaptım çare bulamadım RomPatcher yamaları aradım bulduklarımın hiç biri olmuyor yardıcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.saygılarımla

blsm_mr

Üye

C7 111.40 son versiyon yazılım güncelledim nokia pc suit le ingilizce oldu flashlamada biraz sıkıntılı oldu yardımcı olurmusunuz?

Masterthone

Masterthone

Üye
arkadaşlar n73 tele downgrade yaparken tel kapandı açılmıyor.basınca titriyor amasiyah ekranda kalıyor dead phone usb flashıng de olmuyor box olmadan flash yazdırabileceğim bi program varmıdır acaba..

showcku

Üye
n95 8gb (s60v3) telefonda sistem performansını artırmak için kod yazacağım.hangi klasör ve dosyaların silinmesini önerirsiniz.

necati.deger

Üye
arkadaş browser de bağlantı seçeneklerinde Wlan ağları çıkmıyor ne yapabilirim ?

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Arkadaslar Youtube'da network error aliyoruz,yardim edin...

ridvaneray

Üye
Merhaba.Nokia e51 de whatsappa giremiyorum daha önceden sıkıntı yoktu ama şimdi yükleme ekranına geldilten sonra kendiliğinden programdan çıkıyor.Telefona soft format attım whatsappı silip yükledim sorun çözülmedi yardımcı olabilirseniz sevinirim...

serkannpak

serkannpak

Üye
HTC DESİRE X telefomunum rehberini gmaille senkonize ettim.Gmail rehberimi kullanıyorum.Nokia E71 de de aynı şey varmı ?Gmail hesabıma veya HTC ile sürekli senkonize edebiliyormuyum ?İnşaat firmasında çalışıyorum sürekli telefonuma birilerini kaydetmem erekiyor.Bu yüzden benim için çok önemli.

Rakbenadam54

Rakbenadam54

Üye
E72-1 RM-530 telefonumda güncelleme işini bi türlü beceremedim şuanki versiyon 091.003 yazılım sürümü ce son güncellemede gücellenmedi yazıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...kardesım bende nokia e 72 -1 var ve telefonun sürümünü gücelleyemiyorum yardımcı olabilirmisinE72-1 RM-530 telefonumda güncelleme işini bi türlü beceremedim şuanki versiyon 091.003 yazılım sürümü ce son güncellemede güncellenmedi yazıyor ve güncellemeleri kontrol et dediğimde hiçbir güncelleme cıkmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
bende e63 varda mp4 film attıgımda sadece ses dosyası olarak acıyor görüntü yok onun icin ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim
Hocam.attığın mp4 film ya 720p dir.yada mp4 uzantısı uyuşmuyordur.sana tavsiyem. Avc indir.mobile mp4 ten converter yap.oyle at
arkadaşlar n96 nın ömrü bitmek üzere hala ses kaydında bip sesine çare yok Fingertip.Access.Ultimate.Voice.Recorder.v6.1.2 bip sesini ortadan kaldırıyor ama kaydedilen ses dosyası kesik kesik oluyor aynı program N95 8Gb de mükemmel kayıt yapıyor hata vermiyor N96 için bir sürü sitede araştırma yaptım çare bulamadım RomPatcher yamaları aradım bulduklarımın hiç biri olmuyor yardıcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.saygılarımla
Xelnet lite veya mobilerecorder programını dene

Abdullah_30

Üye
Ben nokia c5-00 kullanıyorum bir sorun var telefonumun kamerası açılmıyor tam acıkacakmış gibi olup açılmıyor yardım edin

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
abdullah *#7370# yap duzelir.ama guvenlik kodu ister

Abdullah_30

Üye
şey ahmet ama ben güvenlik kodunu bilmiyorum unutmuşum 1 aydır kırmaya çalışıyorum ama olmuyor bir bilgin var mi acaba

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
o zaman pc kabloyla yapacan. Bilgisayarına nokia pc suite indir.ordan hem sıfırlar,hem güncelleryada telefoncularda yapar 10 ila 15 tl para alırlar.
arkadaşlar n73 tele downgrade yaparken tel kapandı açılmıyor.basınca titriyor amasiyah ekranda kalıyor dead phone usb flashıng de olmuyor box olmadan flash yazdırabileceğim bi program varmıdır acaba..
Abi cpu yanmış.benimde vardı.5800xm teması yukleyince ekran karardı.o kadar hıç açılmadı
ya n 79 dosya kilitleme programı var mi..
Var nokia ovide var
ya n 79 dosya kilitleme programı var mi..
Nokia ovide var
iyi geceler Arkadaşlar. benim Sorunum Şu telefonumda internete Giriyorum misal. Facebook girdim Anasayfaya bakıyorum sonra mesajlar bölümünü tıkladıgımda Telefon sayfayı acmıyor hala öyle ana sayfada kalıyor sonra telefonun menusune giriyorum biraz dolaşıyorum tekrar web'i tıkladıgımda sayfayı açmış oluyor. Bunu hem wires da hemde normal internetten girdiğimdede yapıyor neden olabilir acaba
Kendi tarayıcısı remi çok yer.opera mini kullan
arkadaslar oncelikle merhabalar benim sorum su nokia n95 8gb kullanicisiyim s60 v3 symbian isletim sistemi var bunu v5 e yukseltme sansim var mi yada daha iyi bir isletim sistemine yukseltme sansim varmi varsa kisaca nasil yapabilir ?
v3 tuşlu nokia v5 dokunmatik nokiadır.o yuzden olmaz

Abdullah_30

Üye
Nokia c5-00 kullanıyorum telefonumda bir sorun oluştu telefonumu açarken sadece titriyor açılmıyor bunun sorunu ne olabilir şarja taktım şarj almıyor yardımlarımızı bekliyorumarkadaslar yardim edin sorunum (ben telefonumu kapattigimda acilmiyor sadece titriyor bataryayi cikartip 1-2 saat bekledigimde sonra bataryayi takip tekrar actigimda bu sefer aciliyor sorun ne olabilir ha birde bataryayi cikartmadanda 1-2 saat bekledigimde sonra guc tusuna bastigimda oylede aciliyor yardim edin

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
n79 dahili bilesen hatası

melihcan55

melihcan55

Üye
arkadaşlar 6710 navigatörüm var viber programı kullanabiliyor muyuz? teşekkürler

aliorxan

Üye
merhaba yardim edermisiniz elimde nokia e5 var bir talks yukeldin gormuyen kardesim var onun ucin telefon acilmadi telefonu acamiyorum nasil yardim ede bilirmisiniz acaba acil
selam yardim edermisiniz elimde nokia e5 var talks uygulamasi yukledim kardesim gormuyor onun icin tel kapandi sora ne kadar etdiysem acilmadi nokia yazisi geliyor ve yeniden kapaniyor

Üst Alt