Opera Mini H@ndler Hukuki Olarak

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
3 yıldır kullanıyorum çok güzel hiç zararı yok onca para koyduk turkcelle bari haketsin faceden bedava internet gibi sayfaları beğenin orda öğrenirsiniz yada google de opera yazın araştırın

marist

marist

Üye
ßende KuLLanıyorum Ama Mecbur oLunca KuLLanıyorum , Zaten Parası oLan aLıyor İnternet PaketLerini ßizim Gibi GaribanLar Zorda kaLınca kuLLanıyor. Ve Cezası nedir ßende ßiLmiyorum :D

ümran

Üye
ßende KuLLanıyorum Ama Mecbur oLunca KuLLanıyorum , Zaten Parası oLan aLıyor İnternet PaketLerini ßizim Gibi GaribanLar Zorda kaLınca kuLLanıyor. Ve Cezası nedir ßende ßiLmiyorum :D

:alkis:

- - - Eklendi - - -

bu kadarmı :ehe yüreğime su serpecek bişey söyle :)

- - - Eklendi - - -

3 yıldır kullanıyorum çok güzel hiç zararı yok onca para koyduk turkcelle bari haketsin faceden bedava internet gibi sayfaları beğenin orda öğrenirsiniz yada google de opera yazın araştırın

sen bişey buldunmu ,bizede sôyle :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sakat iş arkadaşlar bence çok mecbur kalmadıkça kullanmayın

kankanevzat

Üye
ben kullanıyorum. sıkıntı yok. paylaşımları grubuna burdan selamlar...

mtc1996

mtc1996

Üye
Bencede yani onca kişi kullanıyor

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
Operatörler her şeyin farkında. Yakında size çok iyi bir fatura gönderecekler

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
Faturasız hatta fatura ha :D

İstediğin kadar gülebilirsin. O parayı güzelce alacaklar o zaman da gül sen.

H@ndler kullanarak operatörlerin hatlarını sıkıştırıyorsanız (hem de para vermiyorsunuz) BTK sizi korumayacak. BTK her türlü yasadışılığın önüne geçmeyi amaçlıyor ve size de bir gün vuracaklar emin olun şu an olduğu kadar borcunuzu biriktirtmenin derdindeler.

1 mesaj için de olsa sürekli para çalmanın derdinde olan operatörlerin bu işlerinizi boşvereceğini sanmayın.

hikmet366

hikmet366

Üye
bir gün açısını çıkartacaklar operatörler o günü bekliyorlar kullanmıyorum demim kullanıyorum 1 gb 10 tl para veremem

restmod

restmod

Üye
Kimse bu konuda bisey yapamaz rahat olun operatorlerin sundugu ucretsiz site uzerinden giris yapiyor cunku program ya ucretsiz sitelerini kapaticaklar ya da simdiki gibi susup oturacaklar

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
beyler gnül rahatlıgı ile girin bir ceza soz konusu degil kendi açıkları var ve bunu yüzbinlerce kişi kullanıyor ayrıca avrupada milyonu gecmiş durumda handlerciler sorun yok kullanın operator bunun farkında ama bişi demiyor sorun yok millet dalga gecyor hepsi mal kullanmaya devam

Abdullah_30

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]
beyler gnül rahatlıgı ile girin bir ceza soz konusu degil kendi açıkları var ve bunu yüzbinlerce kişi kullanıyor ayrıca avrupada milyonu gecmiş durumda handlerciler sorun yok kullanın operator bunun farkında ama bişi demiyor sorun yok millet dalga gecyor hepsi mal kullanmaya devam

arkadaslar bence kullanan ne kadar coksa o kadar iyi cunku hepsine bir sey soylemezler yani kullanmaktan korkmayın zaten bu güne kadar kımseden fatura kesmemisler yalan soyluyorlar rahat olun[/SIZE][/COLOR]

AHMED...

AHMED...

Üye
Bende kullanmak istiyorum bıktım bu kb hızında internet ten ama hat faturalı cesaret edemiyorum Türkiye bi kurtulamadı su kb hızlarından gençleri bıktırdılar

siyastylee

Üye
rahatlatacaksa eğer sizi gerçek olan bilgileri vereyim. operatorler bu illegal kullanılan terebaytlarca internetden 1 kuruş bile zarar etmiyorlar emin olun degeri 1 lira olan interneti bize 19 tl ye satıyorlar niye zarar etmedigini hesaplayın.

kullananlara ceza kısmına gelince operatorün hukuksal hiç bir mazeret üretip bireysel kullanıcıya dava açma hakkı yoktur. ancak kişisel davalar açılabilir. bu işlerle uğraşan abi dedigimiz saygıdeger kişide bu davalardan biriyle ugrastı çok şükür bi miktar para cezasından başka bi sorun cıkmadı .

bedava site üzerinden giriyoruz diyorsunuz ancak bu işler o kadar ilerlediki bedava site ile girmek tarihe gömüldü en son 2010 da öyle giriyorduk bedava site kullanmadan bile illegal internet kullanımı yapıyoruz su sıralar iyice azıttık o derecede yani ......

illegal internet kullanmak suç degildir. lakin paylaşmak suçtur. yani bu sitede paylaşım yapılırsa paylaşan suçlu olur kullanan hiç bir zaman suçlu sayılmaz bunu bilin.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___