İndeks FLASH gerektirmeyen modlar INDEX

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
manolyam63

manolyam63

Üye
ben cwf yı bır turlu cozemedım...

• Beğen
suleymaneser

suleymaneser

Üye
:tşk:

• Beğen

draqula789

Üye
Arkadaşlar bn bunların bazılarını yüklemek istiyorum ama c: hafıza korumalı ve telefonu kapatıncada c: görünmüyor disk korumayı nasıl kaldırabilirim veya c : yerinde baska diske atabilir miyim ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bn bunların bazılarını yüklemek istiyorum ama c: hafıza korumalı ve telefonu kapatıncada c: görünmüyor disk korumayı nasıl kaldırabilirim veya c : yerinde baska diske atabilir miyim ?

cihazını hacklersen sorunun çözulur

draqula789

Üye
arkaşım hackledim ama olmadı şuan hackli ama olmuyor

Anil-D

Anil-D

Üye
o zaman yeni hafıza kartı al

draqula789

Üye
kardeşim c dediğiniz hafıza kartı değil ki telefon hafızası verdiklerinizi hafıza kartına attıgımızda oluyo mu

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim c dediğiniz hafıza kartı değil ki telefon hafızası verdiklerinizi hafıza kartına attıgımızda oluyo mu

ne yapmaya çalışıyorsun bilmiyorum ama konuda nasıl anlatılıyorsa öyle yapacaksın kafana göre modlama yaparsan olmaz, c yazıyorsa dosyaları c ye atacaksın.

draqula789

Üye

ne yapmaya çalışıyorsun bilmiyorum ama konuda nasıl anlatılıyorsa öyle yapacaksın kafana göre modlama yaparsan olmaz, c yazıyorsa dosyaları c ye atacaksın.
bak kardeşim aynısı yapmaya çalışıyorum ama c pc ye taktın mı dolu gözüküyo onu demeye çalışıyorum ama sertifika fln hatası artık yok baska bi hata var

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeşim aynısı yapmaya çalışıyorum ama c pc ye taktın mı dolu gözüküyo onu demeye çalışıyorum ama sertifika fln hatası artık yok baska bi hata var

Modlama işlemini Xplore ile cihaz üzerinde yapacaksın neden pc ile yapmaya çalışıyorsun birisiyle iddiaya mi girdiniz?

draqula789

Üye

Modlama işlemini Xplore ile cihaz üzerinde yapacaksın neden pc ile yapmaya çalışıyorsun birisiyle iddiaya mi girdiniz?
yok kardeşim ne iddası bi video da izledim başka bi program var dı onla yaptım tmm ama şimdi yaptım ayarladım yinde saol

manolyam63

manolyam63

Üye
ya arkadaslar bu gırıs ekranlarını cogaltmak ıcın pro falan yok mu fp1 de var dı ben fp2 ye gectım ondan olmuyor bu baya guzeldı gırıs ekranları 20 30 falan oluyordu...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaslar bu gırıs ekranlarını cogaltmak ıcın pro falan yok mu fp1 de var dı ben fp2 ye gectım ondan olmuyor bu baya guzeldı gırıs ekranları 20 30 falan oluyordu...

efols cfw si yukleyebilirsin

muzalli

Üye
dostum nokia c6 01 hacledim ama foto ve video düzenleyici gelmedidostum nokia c6 01 hacledim ama foto ve video düzenleyici gelmedi yardımcı olurmusun nasıl olcak

ua_mustafa_20

Üye
tesekkurler

Üst Alt