5800 Windows 8 Phone Edition CFW By Marvin (10.01.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
e/music klasörüne müzikleri atınca görüyo fakat müzik kütüphanesini yenileyince kayıp oluyo hepsi :S lütfen bir yardımci olun

ben 5800 kullanırken öyle bir problemim yoktu şu an nokia 603 kullanıyorum şu ana kadar senin şikayetin gibi bir şikayet gelmedi cfw yi yüklemeden önce hafıza kartını biçimlendirdinizmi ve yazılımı tükledikten sonra hard format attınızmı

Trojansacro

Üye
ben 5800 kullanırken öyle bir problemim yoktu şu an nokia 603 kullanıyorum şu ana kadar senin şikayetin gibi bir şikayet gelmedi cfw yi yüklemeden önce hafıza kartını biçimlendirdinizmi ve yazılımı tükledikten sonra hard format attınızmı

yok ya ikisinide yapmadım simdi hard format atıcam düzelmezse tekrar yüklemem lazım dimi yoksa bir problem yok cfw de?

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
yok ya ikisinide yapmadım simdi hard format atıcam düzelmezse tekrar yüklemem lazım dimi yoksa bir problem yok cfw de?

ikisinide yapmanız lazım ondan sonra yazılımı yüklemeniz gerekir konunun başındada belirtmiştim

Hakkı Tolga

Hakkı Tolga

Üye
Arkadaşlar bende yükledim bu cfw yi sorunsuz çalışıyor elinize sağlık ama bişey sorucam. İkinci ev ekranını nasıl düzenliyoruz onu bir türlü çözemedim de.

mlyako

Üye
resimler neden açılmıyor

- - - Eklendi - - -

resimler açılmıyyyooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrr

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bende yükledim bu cfw yi sorunsuz çalışıyor elinize sağlık ama bişey sorucam. İkinci ev ekranını nasıl düzenliyoruz onu bir türlü çözemedim de.

2.ev ekranı malesef düzenlenmiyor

- - - Eklendi - - -

resimler neden açılmıyor

- - - Eklendi - - -

resimler açılmıyyyooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrr

cfw yi yükledinizmi yoksa konudaki resimlermi açılmıyor resimler hem cfw de açılıyor hemde konuda açılıyor yani bir sorun yok

ramazan224

Üye
yükleme goruntulerini göstermiyor

- - - Eklendi - - -

konuda açılmıyor

- - - Eklendi - - -

kutucuk görüntuleri gözükmuyor yardımcı olun

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
yükleme goruntulerini göstermiyor

- - - Eklendi - - -

konuda açılmıyor

- - - Eklendi - - -

kutucuk görüntuleri gözükmuyor yardımcı olun

şimdi baktım görünüyor tarayıcınız ile ilgili olabilir ben mozilla firefox kullanıyorum bir sıkıntı yok

simbat08

Üye
Easy Keylock ekledim telefona ancak kiliti kapatınca bir zil çalıyor onu nasıl kapatabilirim acaba ?

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
Easy Keylock ekledim telefona ancak kiliti kapatınca bir zil çalıyor onu nasıl kapatabilirim acaba ?

o Easy Keylock programın içindeki ses ona bişey yapamazsınız yada sis contens kullnmayı biliyorsanız o sesi Easy Keylock programının içinden çıkartabilirsiniz

üniversty

Üye
ya usta bu fotoları acmıyo

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
konu resimlerimi açılmıyor cfw ile ilgili bir sorun yok

crayz88

Üye
öncelikle eline emeğine sağlık iyi iş çıkarmışsın .

ikinci olarak internete girmiyor bunun çözümü nedir . giriyor geri atıyor .

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
ben dahil indiren yüzlerce kişide böyle bir problem yok cfw yi yüklemeden önce hafıza kartını biçimlendirdinizmi cfw yi yükledikten sonra cihaza hard format attınızmı bunları yapmadıysanız hata vermesi normaldir

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
konu güncel

tenderly

Üye
video şeklinde anlatımını yaparmısınız teşekkürler

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
anlatım gayet açık telefonu satıp androide geçtim videolu anlatım yapma şansım yok

isotbin

Üye
Hızlıresim'e eklenmiş fotoğraflar görüntülenemiyor yeniden upload edebilirmisiniz

Son düzenleme:

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
cfw nin resimleri görünüyor flaş atma anlatımının resimleri görünmüyorsa sitede jaf ile flaş atma konularına bakabilirsin

bariserez14

Üye
resimler görünmüyorkardeş güncelleyemedim kareler aynı olsun demişsin bakamadım

Üst Alt