C6-01 Nokia Belle Yenile 111.040.1511 v1.06 01.06.2013

Sponsorlu Bağlantılar

moonstar90

moonstar90

Üye
yükleyemiyoruz yardım lütfen

Anil-D

Anil-D

Üye
kardesim millet yukleyemiyo bi el at

degirmenci01

Üye
belco2 hocam birkere daha emeğine sağlık bu gün yükledim herhangibir sorun gözükmüyor. ama şu etkin aktarmalar yazısını nasıl kaldırabiliriz bi yardım

moonstar90

moonstar90

Üye
belco2 hocam birkere daha emeğine sağlık bu gün yükledim herhangibir sorun gözükmüyor. ama şu etkin aktarmalar yazısını nasıl kaldırabiliriz bi yardım

kardeş hayrına nasıl yükledin yazsan da bizim gibilere yardımcı olsan nasıl forum oldu burası ya kimse yardımcı olmuyor insanlara

by.frozen

by.frozen

Üye
kardeş hayrına nasıl yükledin yazsan da bizim gibilere yardımcı olsan nasıl forum oldu burası ya kimse yardımcı olmuyor insanlara

forumda ki arkadaşların abilerin neler yapabileceğini yakinen biliyoruz ancak niye destek vermediklerini bilmiyoruz :(

• Beğen
Tepkiler: moonstar90
escape72

escape72

Üye
arkadaşlar forumda c6-01 cfw yükleme videolu anlatım var onlara bakıp yüklemeyi deneyin.

degirmenci01

Üye

arkadaşlar 1. sayfadaki videoda anlatıldığı gibi yükledim sorun yok ama ben benim için olan birkaç sorundan dolayı mete_m cfw sini geri yükledim gayet sorunsuz ve stabil

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben ofw ye geri döndüm..çünkü her cfw de ufak da olsa problem oluyor..bu kanıya kesin olarak vardım..kendi cfw'm de bütün modları sildim.sadece rompatcher ve renkli batarya var..bir de ram temizleme modu..geri kalan herşeyi orjinal.biraz da böyle kullanacağım

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
eski sürüm daha iyiyidi bu sürüm sorunlu. cfw ti kurduktan sonra tel arada sırada donuyr ve kendi kendine telefon kapanıp açılıyor

emrexking

emrexking

Üye
beyler telefona flash atarken bu navifirme ihtiyaç var mı? zaten RM-718 dosyasını indiriyoruz gerisini phoenix yapmıyor mu ?

voljtrann

voljtrann

Üye
hocam bu hotfile linki olmus yeniden yuklermisiniz ?

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bence bu konu kapatılmalı konu sahibi desteği kesti :)

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
desteğimiz devam ediyor iki ayrı yazılımla uraştğım dolayıla yetişemiyorum her iki tarafa

voljtrann

voljtrann

Üye
hocam cfw cok guzel tek sorun cok sarj harcıyo 1 gun bile gitmedi :(

yusufgiderim

Üye
bunu kullandıktan sonra istersek eski haline alabilirmiyiz teli? Bu cfw nedir ne işe yarar boyutu neredeyse 200 mb çok büyük

hosafcı

hosafcı

Üye
abile ben cwf falan anlamam sadece vidyoyu izleyerek yapıcam inşallah olur.. en baştakini yükleyecem 1. sayfadakini.. göncelleme varsa daha güzel onuda linkini atarmısınız

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
abile ben cwf falan anlamam sadece vidyoyu izleyerek yapıcam inşallah olur.. en baştakini yükleyecem 1. sayfadakini.. göncelleme varsa daha güzel onuda linkini atarmısınız
sana tavsiyem evols yükle

Üst Alt