digiphone 90 kb hafıza , oyun program yuıklerken görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

isa_hamza

Üye
    Konu Sahibi
digiphone 90 kb hafıza , oyun program yuıklerken görmüyor
digiphone 6710 ,90 kb hafıza ,java oyun program yuıklerken görmüyor,hafıza kartına da yukledim yine gormedi, yani hiç bir program yukleyemiyorum. Bana yardimcı olan var mı bu konuda, ne yapmalıyım? yoksa bunun için bir pc suite mi var?

yardımlarınız için teşekür ederim şimdiden !

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
digiphone 6710 ,90 kb hafıza ,java oyun program yuıklerken görmüyor,hafıza kartına da yukledim yine gormedi, yani hiç bir program yukleyemiyorum. Bana yardimcı olan var mı bu konuda, ne yapmalıyım? yoksa bunun için bir pc suite mi var?

yardımlarınız için teşekür ederim şimdiden !

Neyi yüklemeye çalışıyorsunuz biliyorum kullandığınız modeli.Hafıza sorunu yaşanmakta bir sürü şikayet vardı o modelle ilgili

isa_hamza

Üye
    Konu Sahibi
peki ne yapabiliriz bu konuda acaba? gecen bir tarayıcı yuklemeye çalıştım orda '' telefonunuz java 2me desteklememekte '' diye yazıyordu. java degilse ne bu belali telefon ? :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
peki ne yapabiliriz bu konuda acaba? gecen bir tarayıcı yuklemeye çalıştım orda '' telefonunuz java 2me desteklememekte '' diye yazıyordu. java degilse ne bu belali telefon ? :)

Sorunda aynen bu şekilde aynı telefonların Board'ları bile farklı olabildiğini gördüm şahsen,ayrıca sıfırlama bile yapmıyordu.Tonla şikayet var zaten yine java tabanlı bir telefon ama şu oyunları yüklemeyi denermisiniz.

http://www.maxicep.com/java-oyunlar/minecraft-java-denendi-811153.html#post6211842

Birde fabrika ayarlarına sıfırla diye bir seçenek olması lazımdı hatırladığım kadarıyla

isa_hamza

Üye
    Konu Sahibi
malesef kardeş bunu da ''Minecraft java'' kabul etmedi sadece soru işareti var ve ben onu hafıza akrtina yukledim. zaten kendi hafızasıbna olmuyor. çok teşekur ederim , uğraştırdım. fabrika ayarlarına sıfırla diye bir seçenek yok sadece fabrika..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
malesef kardeş bunu da ''Minecraft java'' kabul etmedi sadece soru işareti var ve ben onu hafıza akrtina yukledim. zaten kendi hafızasıbna olmuyor. çok teşekur ederim , uğraştırdım. fabrika ayarlarına sıfırla diye bir seçenek yok sadece fabrika..
Rİca ederim fabrika seçeneğini seçip deneyebilirsiniz.Dediğim gibi biraz can sıkıcı bir çin malı telefon.Yardımcı olmaya çalışırım herzaman elimden geldiğince :oke:

Üst Alt