[mod] aranma ve bildirim geldiğinde flashled ışıklı uyarı

Sponsorlu Bağlantılar

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
olmaz merak etme

• Beğen
Tepkiler: manolyam63

coskunsaglam

Üye
n8e olmuyor telefon belle.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
manolyam63

manolyam63

Üye
nokia 701 e oluyor

- - - Eklendi - - -

aynen o da guzel dusunce...

• Beğen
manolyam63

manolyam63

Üye
n8 de yok led ısık var sadece yanıp sonen

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Bu mod büyük ihtimalle tam emin olmamakla birlikte tahminimce menü tuşunun bildirim ışığına bağlanmıştır O yüzden çağrı geldiğinde görmezseniz bataryanın çoğu 1 saat(varsayılan) içinde bitecektir ama tahmin ettiğim gibi bildirim ışığına bağlanmışsa onunda ayarı Ayarlar-Telefon-Bildirim ışıkları-Bildirim ışığı-Yanıp sönme süresi-5dk yapılıp denenebilir

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ikiside yanıyor ama mesaj için olanı batarya düşmanı, aranma için olanı kullanışlı

coskunsaglam

Üye
n8 e nasıl yapabilrm sadece arama ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Attığım klasörü komple sildim hala şarja takarken yanmıyor sanırım tekrar flaş gerekecek:)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Attığım klasörü komple sildim hala şarja takarken yanmıyor sanırım tekrar flaş gerekecek:)

şarj ışığının bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum, Bu şarj sırasında alttaki tuşlardan birini yakmak için mod varmıydi? Bende gündüz şarj ledinin yandığını zor görüyorum :)

n8 refresh

Üye
arkadaşlar cevapsız arama geldiğinde ışıklar yanıyor ama bi daha sönmüyorlar. Taki tele restat atana kadar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cevapsız arama geldiğinde ışıklar yanıyor ama bi daha sönmüyorlar. Taki tele restat atana kadar

çağrı bitince kendiliğinden sönüyor ama senin tel 5800 olduğu için sorun çıkıyor olabilir.

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

şarj ışığının bununla ilgisi olduğunu sanmıyorum, Bu şarj sırasında alttaki tuşlardan birini yakmak için mod varmıydi? Bende gündüz şarj ledinin yandığını zor görüyorum :)
yok hiç yanmıyor sadece mesaj ve çağrıda yanıyor. Bazen yanıyor ama sönüyor ilk şarjda taktığımda yanıyor sonra sönüyor :)

manolyam63

manolyam63

Üye
oyle olursa sarj yetmez ona....

Üst Alt