Norton Symbian Hack - Nokia Belle FP1 (Nokia 808, 700, 603 ve 701)(Güncelleme-Video'lu)

Sponsorlu Bağlantılar

xyorgunx

Üye
kardesım emeqıne elıne saqlık cok saol. benı bu dertten kurtardın ya sana helal olsun :yuru:oke:

federico2424

federico2424

Üye
eline saglık

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
nortonsymbian hack programının signedini verebilirmisiniz

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
aynen bendede aynı sorun çıkıyor nokıa 603

asi!

asi!

Üye
ellerine sağlık... arkadaş ben 808 de nortonu kurdum fp1 de sertifika hatası veriyo sonrasını dolayısı ile yapamadım :((

marist

marist

Üye
Teşekkürler. Ellerine Sağlık.

Emrgncy

Emrgncy

Üye

tuplic61

Üye
bilgisaray yok cepten hack yapamazmıyız telfn 701

tuplic61

Üye
701 yüklenemiyor bu yerleşik bileşen diyor

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

tuplic61

Üye
link atarmısn nerdn yapacm

- - - Eklendi - - -

Telefonun Fp2 ye güncellendiği için
artık bu konudan hack olmaz,
Sen buraya TIKLA tıkladım pc gerekli pc bende yok çepten nasıl hackleyebilirim tabiki oluyorsa

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
link atarmısn nerdn yapacm

- - - Eklendi - - -

Telefonun Fp2 ye güncellendiği için
artık bu konudan hack olmaz,
Sen buraya TIKLA tıkladım pc gerekli pc bende yok çepten nasıl hackleyebilirim tabiki oluyorsa
maalesef cepten olmuyor, pc şart..

tuplic61

Üye
tamam tşk

seventime1

seventime1

Üye
Kardesim bende olmuyor o norton u yuklediğimde ilkten cihazla uyumlu değil diyor devam edilsinmi diyor sonra devam diyorum Bu sefer Uygulama yerleşik bileşen değil diyor.Nokia 603 tüm güncellemeler yapıldı.

SaVrUlAnGaZeL

Üye
selam
Benim telefonum 6700slide ben daha önce aynı yöntemle hack yapmıştım telefonumu ancak daha sonra telefonumda sorun oldu fabrika ayarlarına dönüş yaptım norton olmadı. Pc suite üzerinden yazılımı yeniden yükledim norton yine aynı hatayı verdi. Daha sonra nortonu kurdum malesef lisans sorunu verdiği için qurantine kısmına giremediğim için diğer işlemlere geçemiyorum. Bu nortonun lisans sorunundan bir çok kimse muzdarip ancak verilen çözümlerde malesef yeterli değil.Benim telefona hard formatta atamadım *3yes,açma,kapaa tuşu vb kombinasyonu bu telefondada olmuyor defalarca denedim.format atmadan norton lisans sorununu çözmek mümkünmüdür? Bu konuda verilebilecek çözüm yolu bir çok kişininde çözümü olacaktır.

bahaddin6161

Üye
çok ama çok teşekkür ederim kardeşim. süpersin hatta ve hatta süper ötesisin.

Hzratmaca

Üye
Nerden indryoz bunu inmyo

Üst Alt