Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Biyokinezi (göz rengi değiştirme)
Merhaba, size biyokineziyi anlatacağım. Öncelikle bunu yapabilmeniz için inanmanız gerekiyor. Kesinlikle dalgasına, arkadaşlarına hava atmak için yapılırsa olumsuz sonuç alabilirsiniz. Öncelikle bu tip şeyleri denemek ve başarılı olabilmeniz için yaş çok önemlidir. Mesela bir deneyde 10 15 yaş arası kişilerde bu tip kinezi türlerinde 10 kişiden 9 u başarmıştır. 15 20 arası kişilerden 10 kişide 6-7 si başarmıştır ki bende bunların içindeyim :) 20 30 arası ise 10 kişiden 1 i iyi sonuç almıştır.

bu yazdıklarım tamamen bana aittir. Öncelikle biyokineziyi genellikle en baştan göz rengini değiştirmek için yaparlar. Eğer gözünüz ilkten ela ise çok hızlı sonuç alabilirsiniz ki benimki elaydı. Yada kahverengi ise bu anlatacaklarımı uygularsanız o kahverengi ilkten açıklaşıp, sonra istediğiniz renge dönüşecektir. Yapmanız gereken çok basit, sadece inanmak ve her akşam uyumadan önce uygulamak.

evet önce yapacağınız rengi belirleyin. Ben maviden yola çıkacağım. Uzandınız gözünüzü kapattınız. Karşınıza çıkan şekillere odaklanın. Bu şekilleri mavi yapmaya çalışın. İyice hayal edin mavi olana kadar. Yapamazsanız da kendinizi zorlamayın ileriki tekniğe geçin. İleriki teknik,

1) benim yaptığım taktik; yukarıda söylediğim pozisyondasınız, iyice odaklanın gözünüze odaklanın. Daha sonra biri kaşıkla sizin gözünüzü çıkardığını hayal edin ama Gerçek gibi. Acısını hayal edin. Ne kadar gerçek gibi hayal ederseniz o kadar iyi sonuç alırsınız. O çıkan gözünüze atıp, başla bir hayal ettiğiniz mavi gözün kendinize takıldığını hayal edin. Acısını hissetmeye çalışın. Acı dediğim sadece hissetme. 2. Seçeneği bunun ardından deneyebilirsiniz.

2) bu seçenekte kafatasınızın kesildiğini, içine bir mavi güç kaynağı yerleştirdiğinizi hayal edin ama hissederek. Sonra bu güç kaynağını iki tane borularla gözünüz ile birleştiğini hayal edin. O boruların içinden güç kaynağının içindeki mavi bir sıvı aksın gözünüze doğru. Gözünüzün içine girsin ve o kahverengi kısmın giderek mavileştiğini hayal edin ve bunu aşırı hissetmeye çalışın.

3) bu kısımda farklı bir teknik var. Uzanık haldesiniz ve gözleriniz kapalı. Bir an hayal ettiğiniz vücudunuzu bir odanızın yada evinizde bir ayna karşısında hayal edin. Masmavi gözleri ile.. Sonra hayal ettiğiniz vücudu kendini uzandığınız odanıza geldiğini ve içinize girdiğini hayal edin ve onun gözleri ile sizin gözleri ile birleştiğinizi hayal edin.

kendi yaptığım taktik. Bu taktik tabi ileri seviyeler için yani ben böyle yaptım. Hemde okulda derste yanımdaki arkadaşa dedim gözüm ne renk diye yeşil dedi. Bende tamam dedim ve kafamı sıraya koydum. Biran hemen hayal ettim. Bir deniz kenarındayım.. Karşımda masmavi deniz ve gözümü alan güneş.. Sonra bu birinin gelip gözümü kaşıkla oyduğunu kayak ettim ve bir anda karşımdaki denizin tüm sularının gözümün içine girdiğini hayal ettim acısını hissederek gözümün ağrısını hissederek. O bütün suyun benim gözümün içinde hapsolduğunu hissettim ve gozumun yeşil yerine mavi olduğunu hissetmeye çalıştım. Bunlar sadece 3 dakika yaptım ve kafamı kaldırdım arkadaşa seslendim şimdi ne renk diye oda mavi oldu naptın filan dedi. Böylece kaç tane arkadaşımı şok ettim :)

size gelince ilk deneyenler kesinlikle ilk denemenizde hiç bir etki etmez. Ama sabah uyandığınızda aynanın karşısına geçin ve diyinki harbi işe yarıyor filan diyin. Bunu her gece deneyin inanarak size bir kaç gün içinde kahverengi gözünüzün açıklaşacağının garantisini veririm.

peki biyokinezi sadece bundan ibaret mi? Hayır. Bunun sayesinde daha hızlı koşabilir daha hızlı hareket edersiniz ve en iyiside başınızın ağrısını %100 geçirebilirsiniz. Başınızın ağrısı geçirmek için bir taktik var ama anlatırım sorarsanız.

şimdi bu konuyu okuyup bana video çekte görelim yada inanmıyorum yalancısın imkânsız diye şeyler söylemeyin. Kanıtlanmış bir şeydir tartışmaya girmek istemiyorum. Unutmayın beyniniz siniz onunla her şeyi yapabilirsiniz. Sorularınızı sorabilirsiniz. Konuyu açacak bir yer bulamadım ama adminlerden yeni bir parapsikoloji kinezi vs kibi bir bolumun açılıp oraya çalışmasını istiyorum. Eğer olursa size telekinezi başta tüm kinezi türlerini açıklayabilirim.

iyi forumlar.

selam baş ağrısı için bu anlatıcaklarımı deneyin. sadece baş ta değil bir yeriniz ağrıyorsa yada acıyorsa etki eder.

Bu telkini tüm ağrılarda kullanabilirsiniz ama en çok yaygın olan baş ağrısı üzerine örnek vericeğim. Öncelikle sırt üstü yatın gözlerinizi kapatın ve zihninizde siyah bir vücut hayal edin ve ağrıyan kısmı vücudun üzerinde ışık olarak düşünün.Zihninizde bu şekilde canlandırın daha sonra ışığın (Ağrıyan Kısmın) küçüldüğünü ve yavaş yavaş söndüğünü düşünün ağrı %100 azalıcaktır. Not: Sakin bir ortamda yapınız ve telkin sırasında aniden kalkmayınız aksi taktirde ani kalkış ağrıyı çoğalta bilir.

işte bu anlatılanları ben okuduğum gibi denedim ve tek birşey soyleyeceğim, anında azaldı. bildiğin bir anda. sizde deneyin

• Beğen
Tepkiler: deliaskim, MAERKEK, Mmorcali3 ve 3 diğerleri

CABBAR

CABBAR

Üye
Tövbeeee :ehe değişik bişey pek inanmam ama saygım var oluyor diyorsan oluyordur

• Beğen
Tepkiler: Dede
MaxiHan

MaxiHan

Üye
Ilginc

TheCower

TheCower

Üye
Güzelmis benim gözlerim kahverengi ben memnunum. Kırmızı ya da pembe yapmayi denedin mi? Mavi olduğunda hersey masmavi gozukuyor muydu? Başımızın ağrısını nasıl dindirecük?

Mufche

Mufche

Üye
:tşk: Görebilmek en büyük nimetlerden biri zaten göz renginin ne önemi var sanki :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Preloader ve TheCower
Metin137

Metin137

Üye
Baş ağrısı için anlatsana

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Bas agrisinin cozumu :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: Dumbledore, 0MG90 ve Invoke
Metin137

Metin137

Üye
konu için teşekkürler peki göz rengi hep mavi mı kalıyor yoksa sadece bir süre mi

- - - Eklendi - - -

ciddi olalım

TheCower

TheCower

Üye
Ooo kaliteli soru. İnsanin genlerinde olmayan renkleri de göz rengi yapabiliyor muyuz

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Güzelmis benim gözlerim kahverengi ben memnunum. Kırmızı ya da pembe yapmayi denedin mi? Mavi olduğunda hersey masmavi gozukuyor muydu? Başımızın ağrısını nasıl dindirecük?

biri kırmızı yapmış, sonri pişman olmuş geri çevirememiş. Ben en ilkten sarı için uğraşıyordum göz bebeğimin etrafı baya sarı olmuştu. Ama şimdi deniz mavisi için uğraşıyorum

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
konu için teşekkürler peki göz rengi hep mavi mı kalıyor yoksa sadece bir süre mi

- - - Eklendi - - -

ciddi olalım

bu biyokinezi iki türlüdür, biri kalıcı değiştirme bu kalıcı değiştirme her akşam uyumadan önce denediğin şey i yaparsan kalıcı olur. Ama gözünü yeşil iken kapatıp mavi yapmak sadece 2 3 Dakka için geçerli. Bu ama ileri seviyeler için

Metin137

Metin137

Üye
inan bana gerçek eskiden bir program vardı fenomen mı ne ordaki bir adamında değiştirdiğini gördüm bence gerçek

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
inan bana gerçek eskiden bir program vardı fenomen mı ne ordaki bir adamında değiştirdiğini gördüm bence gerçek

evet onlar uzmanlar. Bazıları cinlerle ilişkisi olduğunu zannediyorlar ams değil

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
benim gözüm siyah mavi olmazmı :ehe

enterneoll

enterneoll

Üye
abi ben renk kodlarını yazsam ona göre renk olurmu hahahaha :D neyse paylaşım için sağol

• Beğen
Tepkiler: KsmCN ve UtkuGARIP

Üst Alt