5800 Windows 8 Phone Edition CFW By Marvin (10.01.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

umutercan33

Üye
abi bu yamaları nerden bulabilirız

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
bu yama değil cfw yani yazılım konunun başındaki linkten indirip anlatıma göre telefonuna flaşlayacaksın

atknay

Üye
ben indirdiğim dosyaları doğru yere attığıma eminim ama use INI'ye bastığımda MCU ile CNT nin ışığı yanmıyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun :(

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
ben dahil indiren hic kimsede böyle bir problem yok mutlaka bir eksik var bp5 butonuna tikladinizmi

bozkurt200

bozkurt200

Üye
Searching for default location of ini...
Checking path: \Products\RM-356\
Searching for JAF saved location of ini...
Checking path: RM*356*.vplRM-356\
No ini files found...
hatası alıyorum yardım !!!

atknay

Üye
sonunda yükledim telefona ama pişman oldum. Kamera gerçekten çok kötü çekim yapıyor.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
Searching for default location of ini...
Checking path: \Products\RM-356\
Searching for JAF saved location of ini...
Checking path: RM*356*.vplRM-356\
No ini files found...
hatası alıyorum yardım !!!

dosyaları rm_356 klasörüne atın sorun düzelecektir

- - - Eklendi - - -

sonunda yükledim telefona ama pişman oldum. Kamera gerçekten çok kötü çekim yapıyor.

ben dahil indiren 1072 kişi de böyle bir şikayet yok mükemmel derecede çekim yapıyor

bozkurt200

bozkurt200

Üye
panpa hiç klasör oluşturmuyor hepsini kendim yaptım bu seferde seçme tarafında hiçbirşey yok boş

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
pc de nokia suit yüklü olmali jaf programi senin olusturdugun rm 356 klasörünü görmüyor oyüzden hata veriyor anlatimi iyice takip et sorunsuz yüklenecektir

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
konu güncel

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
cfw nin tarihi biraz eskidi yenisinimi yapsam acaba yorumlarda azaldı

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
resimler yenilendi konu düzenlendi

sena5135

sena5135

Üye
C5-03 için benzeri?

eda_14

Üye
birşey soracam bende yüklemek istiyorum ama hafıza kartıma format atmak yerine boş bi hafıza kartım var onda kursam diğerini taktiğimda da aynı sistem geçerli olacak mi?

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
birşey soracam bende yüklemek istiyorum ama hafıza kartıma format atmak yerine boş bi hafıza kartım var onda kursam diğerini taktiğimda da aynı sistem geçerli olacak mi?
aynı sistem geçerli olur fakat eski sistemin dosyaları ile çakışabileceğinden sıkıntı oluşabilir şu şekilde yapabilirsiniz hafıza kartını pc ye bağlayın resource system sys private data klasörlerini silin o şekilde yazılımı yükleyin bende bu şekilde yapıyorum bu klasörleri silerseniz resimleriniz müzikleriniz diğer dosyalarınız silinmez gönül rahatlığı ile söylediğim klasörleri silip yazılımı yükleyebilirsiniz

ismailtht

Üye
Müzikçalar müzikleri görmüyor nasıl yapabilirim ?

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
E/music içine müzikleri atin görecektir

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
konu güncel

Trojansacro

Üye
e/music klasörüne müzikleri atınca görüyo fakat müzik kütüphanesini yenileyince kayıp oluyo hepsi :S lütfen bir yardımci olun

Üst Alt