Bilgisayardaki İnterneti Telefona Verme (ÇÖZÜM)Connectify Hotspot PRO 4.2.0.26.088

Sponsorlu Bağlantılar

qarzulocne

qarzulocne

Üye
Eneee zamaninda ne aradim bu yontemi.
Ama simdi isler degisti evde net yok telde var. Telden pc ye veriyorum :rolleyes:

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hocam emeğine sağlık ben tam bağlandım google açıldı sonra bağlantı gitti yani telefon görüyor sinyal güçü mükemmel ama bağlanmıyor ; kimlik denetim hatası veriyor şifre de doğru değiştiriyorum yine aynı bağlanıyor sonra neti vermiyor yine kimlik denetim hatası veriyor sebebi ne olabilir acaba

pc yi yeniden başlattım bu kez hemen bağlandim biraz neti kullandım yine durduk yerde kimlik denetim hatası aldım ve yine net gitti :(

bayon

Üye
    Konu Sahibi
hocam emeğine sağlık ben tam bağlandım google açıldı sonra bağlantı gitti yani telefon görüyor sinyal güçü mükemmel ama bağlanmıyor ; kimlik denetim hatası veriyor şifre de doğru değiştiriyorum yine aynı bağlanıyor sonra neti vermiyor yine kimlik denetim hatası veriyor sebebi ne olabilir acaba

pc yi yeniden başlattım bu kez hemen bağlandim biraz neti kullandım yine durduk yerde kimlik denetim hatası aldım ve yine net gitti :(

Antivirüs programı ne kullanıyosun

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Windows 7 nin kendi antivirus uygulamasını kullanıyorum bir de advanced careyi

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 nin kendi antivirus uygulamasını kullanıyorum bir de advanced careyi

hiç bi fikrim yok gerçekten hani herşey olabilir

Ağ driverleri

Windows güncellemeleri

Güvenlik duvarı...

görmeden bişey diyemiyorum

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
şimdi güvenlik duvarı sordu paylaşıma izin vermek istiyormusunuz diye ona onay verdim,windows güncellemeleri en son ve aktif lisanlı kullanıyorum windows pro sürümünü,ağ dreverleri hakkında ne gibi sorun olur onu bilmiyorum ama ben pc ye bağlanıyor 1 yada 2 dk geçtikten sonra net bağlantı gidiyor ,neyse biraz daha kurcalayayım olayı ilgine teşekkürler dostum

bayon

Üye
    Konu Sahibi
şimdi güvenlik duvarı sordu paylaşıma izin vermek istiyormusunuz diye ona onay verdim,windows güncellemeleri en son ve aktif lisanlı kullanıyorum windows pro sürümünü,ağ dreverleri hakkında ne gibi sorun olur onu bilmiyorum ama ben pc ye bağlanıyor 1 yada 2 dk geçtikten sonra net bağlantı gidiyor ,neyse biraz daha kurcalayayım olayı ilgine teşekkürler dostum

yeni sürümünün linkini atayım ben sana onunla dene birde ama onun lisansı olmadığı için ağ ya isim veremiyosun yinede işni görür

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye

yeni sürümünün linkini atayım ben sana onunla dene birde ama onun lisansı olmadığı için ağ ya isim veremiyosun yinede işni görür

evvallah kardeşim ama maalesef yine ilk 2 dk Connectify Hotspot a bağlandım sonra yine cofff bir şey internet bağlantımı kesiyor , hani telefonun wifi sini kontrol ettim diğer wifilerde sorunsuz çalışıyor sadece Connectify Hotspot a bağlandığında sorun var herhalde ben interneti başka birinden alıyorum ya sorun orada yada benim laptopun wifi sinde çünkü windows7 nin wifi paylaşımını (geçici ağlar)ı da kullanamıyorum wifi bu özelliği desteklemiyor diyor neyse ilgine teşekkür ederim ben pes ettim :)

bayon

Üye
    Konu Sahibi
evvallah kardeşim ama maalesef yine ilk 2 dk Connectify Hotspot a bağlandım sonra yine cofff bir şey internet bağlantımı kesiyor , hani telefonun wifi sini kontrol ettim diğer wifilerde sorunsuz çalışıyor sadece Connectify Hotspot a bağlandığında sorun var herhalde ben interneti başka birinden alıyorum ya sorun orada yada benim laptopun wifi sinde çünkü windows7 nin wifi paylaşımını (geçici ağlar)ı da kullanamıyorum wifi bu özelliği desteklemiyor diyor neyse ilgine teşekkür ederim ben pes ettim :)
nasıl istersen yine yapmak istersen ulaşabilirsin her zaman yardımcı olurum :)

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Merak ettim şimdi. İnternet kafedeki bilgisayara yapsak kullanabilir miyiz? Misal ben cihazımı bilgisayara bağlamadan harita indirmek istesem veya güncelleme olsa bunu yapabilir miyim?

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Merak ettim şimdi. İnternet kafedeki bilgisayara yapsak kullanabilir miyiz? Misal ben cihazımı bilgisayara bağlamadan harita indirmek istesem veya güncelleme olsa bunu yapabilir miyim?

bilgisayar laptop ise olur fakat deepfreez olmaması lazım bilgisayarda çünkü kurulum sonrası yeniden başlatma istiyor bilgisar ve şunuda eklemeliyim ki bilgisayarın işletim sistemi Windows xp olmaması gerekiyor

ahocn

Üye
pc deki wifi iyi çekıyor teldekı hiç bılgısayardakı wifiyi dagıtabılırmıyım telın daha ıyı çekmesi için?

bayon

Üye
    Konu Sahibi
evet bende oyle yapıyorum komşunun interneti 2 kat aşağıda onunla pc den alıp eve dağıtıyorum

kfahaa

kfahaa

Üye
Diğer bi değişle telefon ile bilgisayardaki interneti kullanmayı bi çok kişi istiyodur. fakat bluetooth ile bi şekilde bağlayabilenler oluyordu ama ne yazıkkı cok zorlu bi işlem ile ve kesin olmayan bi yöntem ile gerçekleşiyordu.

Şimdi vereceğim uygulamadan biraz bahsedeyim. Connecify programı kablosuz ag karti bulunan herhangi bir bilgisayari cok basit adimlar ile biri kablosuz ag istasyonuna çeviriyo ( Mesela telefonda ki neti joikuspot ile dağıttığımız gibi).

Ayrıca şifrelemede yapabiliyossun şimdi masaüstü pc kullananlar da artık 15 tl ye bi wirelles ağ kartı alırlarsa onlarda bu uygulamayı kullanabilirler

NOT: Uygulama sadece Windows 7 ve 8 de çalışmaktadır Windows XP de çalışmaz Windows vista da iste kendinden ağ paylaşma özelliği vardır.

Programı nasıl yapacağınız içinde yazıyor

Eset virüs programı kullanlar ayarlardan kişisel güvenlik duvarını kapatmadan kullanamazlar
LİNK1:

LİNK1:
LİNK3:

LİNK4:

Lütfen içindeki kurulum talimatına göre yapın. kurulum rarın içinde anlatılmıştır

daha önce kullanmıştım güzel ama bazen atıyordu internetten

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
Full mu bu?

hgolcuk

Üye
bi çok siteden connectify yi indirdim fakat kullanılmıyor pro sürümünü istiyor aynı durum bunda da varmı ? varsa pro sürümünü satın almadan nasıl kullanabilirim ?

Üst Alt