360 Mobile Safe Symbian^3 v3.8.9 [Yeni Surum !!!]

Sponsorlu Bağlantılar

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
360 Mobile Safe Symbian^3 v3.8.9 [Yeni Surum !!!]
Arkadaslar,

Daha once paylasan oldu mu bilmiyorum. Ucretsiz, imzali fakat Cincedir. Oldukca kapsamli bir program. Ustalarimiz dilimize ceviri yaparlarsa sevinirim.

Ekran goruntusu koymak isterdim fakat malumdur ki program Cince :)

==========================================================================

[2013-06-06] Mobile Guard Symbian updates V3.8.9 official version

Fix Security dial contact load is not working properly.

[24-04-2013] 360 Mobile Safe updates V3.8.8 official version

-Repair some models (Nokia 808) system to clean up after the restart problem, experience more fluid;
-Optimization harassment interception logic intercept more accurate.

360MobileSafe is a free mobile security software

-set anti-spam messages,
-anti-harassment calls,
-anti-privacy leak,
-security scan on mobile phones,
-network cloud killing malicious software,
-software to install real-time detection,
-flow to master,
-system clean-up phone accelerated attribution to display and query functions in one.

To bring you a range of mobile security and privacy protection is essential software.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Last-Trump, cool_moon, kanuni20 ve 2 diğerleri

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
arkdaşlar telınızde virus programı varsa bunu yuklemeyın derım

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
RUKO

RUKO

Üye
yükleyip biraz kurcaladım aslında çok faydalı bi program bu türkçeye çevirilse çok güzel olur teşekkürler.

RUKO

RUKO

Üye
Yokmu beyler şunu türkçeye çevirebilecek bir arkadaş bi el atın güzel olacağına inanıyorum.:(

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
RSC editor ile ufak ufak cevirmeye baslamak lazim ;) Acikcasi benim vaktim yok, olsa deneyebilirdim.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
bu programa bulaşmak aklı başında bir insanın işi değil

Sebeplerim
Program çince bunu en kolay çeviri aracı olan rsc editor ile yapmaya kalksanız bile çince karakterler görünmüyor hadi görünmemesini geçtim oto çevir butonuna basıp zaten tahmini türkçe karşılığa çevirilecektir ama programın dil satırları 1600 çivarı ve bunların hepsi çevrilmemesi gerekir dil dosyası bozulur artı bazı dil satırları fazla karakter kabul etmemekte buda hataya sebep olur deneme yanılma yapsanız bile 1600 satırdan bahsediyorum abartısız söylüyorum bir ayı bulur nerden mi biliyorum bir alt sürümü çevirmek 2 hafta mı almıştı beş satır çevirip hep deniyordum hataysa o satırları atlayıp sonraki beş satıra geçiyordum bu denemeli direk rsc yi tele atarak deniyordum normal de her çeviriden sonra rsc yi sis göm kaldırıp kur olsa tam bir çin işkencesi ben avantajım bir alt sürüm ingilizceydi kimi bölümleri hexle kimi bölümleri rsc editor tam istediğim gibi olmasa da birşeye benzetmiştim emin olun bunun çevirisini yapacağınıza en kral 3 cfw yapar paylaşırsınız ama programın çok ama çok özelliği var sistem temizlemesinden tutunda kişi engellemelerine spam smsler den açılışta çalaışan uygulamaları engeleemeye kadar hızsızlık korumasından tam yetkili bir dosya yöneticisine kadar zaten alt sürümü tr yapmamın nedeni de fp2 hackte kullanılan tek uygulama olmasıyda bir daha mı tövbe rütbemi söker atar hatta pc mi kırarım ama tekrar çevirmem

• Beğen
Tepkiler: nefertiti_ali, Teom@n ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
symbianı bu yüzden sevmiyorum işte elimizde olanı da değerlendiremiyoruz iki oyunu oynayamıyorum hatadan

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
bu programa bulaşmak aklı başında bir insanın işi değil

Sebeplerim
Program çince bunu en kolay çeviri aracı olan rsc editor ile yapmaya kalksanız bile çince karakterler görünmüyor hadi görünmemesini geçtim oto çevir butonuna basıp zaten tahmini türkçe karşılığa çevirilecektir ama programın dil satırları 1600 çivarı ve bunların hepsi çevrilmemesi gerekir dil dosyası bozulur artı bazı dil satırları fazla karakter kabul etmemekte buda hataya sebep olur deneme yanılma yapsanız bile 1600 satırdan bahsediyorum abartısız söylüyorum bir ayı bulur nerden mi biliyorum bir alt sürümü çevirmek 2 hafta mı almıştı beş satır çevirip hep deniyordum hataysa o satırları atlayıp sonraki beş satıra geçiyordum bu denemeli direk rsc yi tele atarak deniyordum normal de her çeviriden sonra rsc yi sis göm kaldırıp kur olsa tam bir çin işkencesi ben avantajım bir alt sürüm ingilizceydi kimi bölümleri hexle kimi bölümleri rsc editor tam istediğim gibi olmasa da birşeye benzetmiştim emin olun bunun çevirisini yapacağınıza en kral 3 cfw yapar paylaşırsınız ama programın çok ama çok özelliği var sistem temizlemesinden tutunda kişi engellemelerine spam smsler den açılışta çalaışan uygulamaları engeleemeye kadar hızsızlık korumasından tam yetkili bir dosya yöneticisine kadar zaten alt sürümü tr yapmamın nedeni de fp2 hackte kullanılan tek uygulama olmasıyda bir daha mı tövbe rütbemi söker atar hatta pc mi kırarım ama tekrar çevirmem

Haklisin ustam, tam cin iskencesi.

Vaktim olsa ve dil dosyalarini txt formatina dokebilsem alicam elime kagitlari cinli arkadaslarla cevirecegim. Fakat maalesef rsc mahkumuyum ve rsc ile bilgisayar basina adamlari baglayamam. Firmaya yazdim fakat olumlu bir cevap / cevap gelecegini sanmiyorum. Aksine programi surekli guncelliyorlar.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Türkçeyi geçtim ingilizce gelse gene kabul o şekilde az da kullanılabilir çince olunca ha varmış ha yokmuş aynı

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Türkçeyi geçtim ingilizce gelse gene kabul o şekilde az da kullanılabilir çince olunca ha varmış ha yokmuş aynı

Bende ingilizce surumunu istemistim :D Malum Ingilizce olarak sunmayan adam Turkceyle hic ugrasmaz :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
ingilizce gelir çünkü önceki ingilizce ve sertifikalıydı yani orjinal öyleydi beklemek lazım

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
manolyam63

manolyam63

Üye
ben bırsey anlamadım...

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
RUKO

RUKO

Üye
Ingilizcesine de razıyız valla ama dediğiniz gibi bir program çok güzel özellikli.

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Ingilizcesine de razıyız valla ama dediğiniz gibi bir program çok güzel özellikli.

Belli bir cogunluk olusturup adamlarla tekrar temasa gecmeye calismak lazim. Belki ingilizce surumede agirlik verirler.

Üst Alt