turbobit dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar

ümran

Üye
    Konu Sahibi
turbobit dönüştürücü
arkadaşlar turbobit generatör lazım , getripz. Gturbobit çalışmıyor ,bunlardan bşka varsa verebılirmisiniz ?

Emip

Emip

Üye

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
aynen ya bende de gturbobit ile getripz çalışmadı umarım bu çalışır :hmmm:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
maalesef bu da çalışmıyor :(

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Bildiğim bunlar artık ın hikaye olduğu idi.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

ümran

Üye
    Konu Sahibi
beyler yeni bişey bulan varmı ? başka forumlarda özelden atıyolar ,sırf üye olmamız için

Emrgncy

Emrgncy

Üye
beyler yeni bişey bulan varmı ? başka forumlarda özelden atıyolar ,sırf üye olmamız için
Boşuna üye olma verdiklerininde çalıştığını sanmıyorum, ben bir çok link generator denedim, ya çalışmıyor yada boyut sıkıntısı var...

dosya boyutu 400 mb küçükse Oğuz un verdiği linki kullanabilirsin...

marist

marist

Üye
Turbobit Açığı kapattı yada önLemini aLdı Bence Cünkü artık Hicbiri CaLısmıyorr.

ümran

Üye
    Konu Sahibi

Boşuna üye olma verdiklerininde çalıştığını sanmıyorum, ben bir çok link generator denedim, ya çalışmıyor yada boyut sıkıntısı var...

dosya boyutu 400 mb küçükse Oğuz un verdiği linki kullanabilirsin...

çevir yazmıyo nerde ya ?

- - - Eklendi - - -

Turbobit Açığı kapattı yada önLemini aLdı Bence Cünkü artık Hicbiri CaLısmıyorr.

galiba öyle oldu :(

ümran

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gturbobite giriyom hergün çeviri sayısı yükseliyor ama biz çevirince hata veriyor anlamıyorum :(

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
arkadaşlar gturbobite giriyom hergün çeviri sayısı yükseliyor ama biz çevirince hata veriyor anlamıyorum :(

Aynen bende bütün çeviriciler öyle :vur Ve maalesef gerçekten de turbobit duruma uyandı :(

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
piyasadaki bütün dosyalar nerdeyse turbobitte yakında bir açık bulurlar kesin :)

x-scarface

x-scarface

Üye
Aramızda para toplayıp premium alalım işi olan dosyayı çeksin :ehe

• Beğen
Tepkiler: Joker

Üst Alt