Anlamlı Sözler 3

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Anlamlı Sözler 3
Anlamlı Sözler 3
Su gibi akıp geçerdi hiç geçmeyecekmiş gibi duran zaman, beklemeye değecek olan gelecekse sonunda eğer…

Sende, ben, imkansızlığı seviyorum; fakat asla ümitsizliği değil…

İki kadın birleşince dedikodu yapar diyen erkek, başka bir erkekle kafa kafaya verince atom altı parçacıklarını mı tartışır ?

Pişman değilim ! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin ? Neler dururken, sen neyi seçtin !

“Aşkın en acımasız yanı; Ağzından çıkmaya cesareti olmayan sözlerin, yürekte fırtınalar koparmasıdır”.

Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini anlarsın.

Biliyorum;yarınlarım dünden farksız.Hayat mı bana küstü, ben mi ona küstüm hatırlamıyorum;ama şu aralar fena dargınız. .

Yüreğinin gücü yetmiyorsa kırılan kalbi onarmaya, o zaman ne diye açıyorsun kalbini aşka…

Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü. Çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini.

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter.

Bir kadının kaderi; sevdiği adamın ihanetiyle, sevmediği adamın sadakatı arasında çizilir..

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.

Ruhunu kaybetmiş bir insanda yaşamın anlamını aramak ne saçma ! Belki de yerin üstündeki cesetler, altındakilerden daha fazla…

Beni mahveden şey; bana yalan söylemiş olman değil, sana birdaha inanmayacak olmam..

• Beğen
Tepkiler: bayramq, kont728 ve Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

BYFECI