Ultimate Voice Recorder v6.1.2 ( Bip sesi yok,kesik kesik kaydetme düzeltildi.) Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Ultimate Voice Recorder v6.1.2 ( Bip sesi yok,kesik kesik kaydetme düzeltildi.) Resimli Anlatım
Selamun Aleykum arkadaslar, Allah'ın selamıyla baslayalım anlatmaya :) Öncelikle çoğunuz benim gibi aynı dertten muzdaripsiniz farkındayım :) bende birsürü indirdim ya bip sesi geldi yada kesik kesik kaydetti tam sürüm olmadı falan fistan... :) Telefondan hiç anlamayan birinin bu konumu okuyacağını tahmin ederekten en baştan ve resimli anlatacağım.

Öncelikle "
" linkinden RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sis " dosyamızı indirip kuruyoruz.
Programı başlatıyoruz ve aşağıda gösterdiğim gibi open4Allrp+ ve installserverrp+ yamalarını üstüne tıklayarak aktif ediyoruz ve options dan add to auto diyoruz.(bende removerecordtone yaması var sizde olmaması normal çünkü daha yapmadık.)

Efendiiim bu adımı uyguladıktan sonra sıra " xplore " ile yamamımızı atmaya geldi :)
vermiş oldugum
"
" linkinden " xplore.sisx " dosyamızı indiriyoruz ve kuruyoruz. ( telefonunuz hacklı değilse çalışmayabilir. nasıl hack yapıldıgını ögrenmek için " http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/2012-tum-symbian-cihazlari-3-dakika-da-hacklemek-guncellendi-547695.html " adresini ziyaret edebilirsiniz. Xplore'yi indirip kurdugunuzu varsayarak anlatmaya devam ediyorum. Şimdi sıra yama yapmaya geldi yamasız olurmu hiç yok yavv olmaz :) öyleyse " " linkinden removerecordtone.rmp dosyamızı indiriyoruz :) Sonra xplore mizi açıyoruz ve indirmiş olduğumuz removerecordtone.rmp dosyamızı xplore ile c:/patches klasörünün içine atıyoruz. aşağıdaki resimdeki gibi efenim.

şimdi tekrar rompatcher programımızı açıyoruz ve oraya yerleşen removerecordtone yamamızıda ilk başta yaptığımız gibi klikliyoruz aktif ediyoruz ve add to auto diyoruz :) . Asıl Kısma geldik başımızın belası program ultimate voice recorder :naughty: isminde meymenet yok be. :ehe neyse bu kadar cıvıklık yeter deyip işimize dönüyoruz :) vermiş olduğum "
http://qfs.mobi/f586434 " linkinden programımızı indiriyoruz ve kuruyoruz...

Sonrasında programı açıyoruz ve options > settings yoluna girerek ayarları aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi yapıyoruz.( record limit kafanıza göre yazabilirsiniz kayıt sınırıdır dakika cinsinden )

Artık Programımız Kullanıma Hazırdır :) Kötü niyetle kullanmamanızı temenni ediyor hayırlı günler diliyorum maxicep ailesi :)
[ yapamayanlar pm atabilir elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim. Ben n97 kullanıyorum bizzat kendi telefonumdan aldım görüntüleri sorunsuz kullanıyorum ]

• Beğen
Tepkiler: anılbaran

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
rıca ederım dostum :)

Akıncı

Akıncı

Üye
:tşk:

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

berkasar

Üye
su an otomatik kayıt başlıyormu bir tusa atayabilir miyiz??teşekkür emegine saglık

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Evet ayarları resımde gosterdıgım sekıl yaptıgın takdırde otomatık kayıt yapar otomatık kayıt ıstemıyorsan atadıgın bır tus ıle kayıt baslamasını arzu edıyorsan eger ;
automatıc mode kısmını off yap sonrasında use hotkeys kısmı enabled ve record code kısmına ıstedıgın bır tusu atayabılırsın.

- - - Eklendi - - -

Evet ayarları resımde gosterdıgım sekıl yaptıgın takdırde otomatık kayıt yapar otomatık kayıt ıstemıyorsan atadıgın bır tus ıle kayıt baslamasını arzu edıyorsan eger ;
automatıc mode kısmını off yap sonrasında use hotkeys kısmı enabled ve record code kısmına ıstedıgın bır tusu atayabılırsın.

simdi denedim de anlattıgim gibi olmuyor sanırsam ben otomatik te kullandığım için tam bilmiyorum kısayol tuşu ile aktif etmeyi kısayol tuşu atama olayı mevcut ama program da

sevecen55

Üye
Ben hepsini yaptım ama yama yeşil değilde mavi yandı. Birde kayıtları galeride müzik çalar da gizlemek istiyorum. emeğin için teşekkürler.

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

kayit_programi

Üye
linkler ölmüş

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Linkler Yenilenmiştir.

mysft

Üye
öncelikle teşekkürler programı kurdum kullanabiliyorum ancak rompatch te tikleyince kırmızı çarpı işareti oluyor bu bir sorun olur mu?

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
eger bip sesi gelmıyorsa ve kayıtları dınledıgınde net duyabılıyorsan kesık kesık gelmıyorsa ses kafana takma. Bazı cıhazlarda bıp sesı gelıyor yada kayıtları kesık kesık kaydedıyor. Bunun ıcın rompatcher yamasını aktıf edıyoruz . Ama sen dıyorsankı bende kayıt esnasında bıpsesı yok ve kayıtlar akıcı kesık kesık gelmıyor sorun yok o zaman kullanmaya devam et kardesım

mysft

Üye
bip sesi olmadan sorunsuz kayıt yapıyor. tekrar teşekkür ederim.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
o halde rompatcher yamasına gerek yok kardeşim. Rica ederim güle güle kullan :)

federico2424

federico2424

Üye

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)

gomeli

Üye
linki yenileyebilirseniz çok memnun olurum teşekkür ederim

Üst Alt