Orjinal-3 Renk+Hackli Nokia 5800 XM OFW'si

Sponsorlu Bağlantılar

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal-3 Renk+Hackli Nokia 5800 XM OFW'si
Versiyon 60.0.003'ün orjinal ve hackli hali 3 renk teması birarada karşınızda. Yazılım orjinal olduğundan resim koymaya gerek duymadım. Teknik serviste herhangi bir sorun yaratmayacak bir yazılımdır. Güle güle kullanın. (İlk OFW'mdir)

İşte Linki:

- - - Eklendi - - -

Flashlama'da sorun yaşayanlar fb.com/enver.zhl adresinden bana ulaşabilir.

mk148a

mk148a

Üye
Versiyon 60.0.003'ün orjinal ve hackli hali 3 renk teması birarada karşınızda. Yazılım orjinal olduğundan resim koymaya gerek duymadım. Teknik serviste herhangi bir sorun yaratmayacak bir yazılımdır. Güle güle kullanın. (İlk OFW'mdir)

İşte Linki:

- - - Eklendi - - -

Flashlama'da sorun yaşayanlar fb.com/enver.zhl adresinden bana ulaşabilir.

ilk deneyen ben olacağım sanırım :) inidiriyorum

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Ben şuan kullanıyorum memnunum :)

fethiye48300

Üye
teşekkürler bende bunu arıyordum :)

ustamfa

ustamfa

Üye
eyvallah rafık :oke:

yilmaz1974

Üye
deniyorum

gokhan3866

Üye
Sagolasın dostummm

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ;)

piyanita

Üye
Hay Allah razı olsun şu modifiye edilmiş fw saçmalıkları çok boktanmış ya hep hatalı bir sürü zamanımı çaldı kurtuldum artık en güzeli orjinal

• Beğen
Tepkiler: enver_techno
bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Hay Allah razı olsun şu modifiye edilmiş fw saçmalıkları çok boktanmış ya hep hatalı bir sürü zamanımı çaldı kurtuldum artık en güzeli orjinal

Bence de en iyisi orjinal

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler

Arisklaus

Arisklaus

Üye
tercihlerde kişiselleştirme yaparken, dokunmatik ekran titreşimi seviye 2 ye falan alıyorum titremiyor? cfw'den mi kaynaklı kullanan arkadaşlar hiç farkettiniz mi?dokunmatik ekran sesleri de aynı şekilde olmuyor?

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu cfw yi kullanıyordum dediğin gibi bir şeyle karşılaşmadım, daha önce de bu sorunla karşılaşana rastlamadım, cihaza bir hard Reset at bence.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
hard reset attım aynı? flash atarken mi problemli oldu sence?yok abi senin fw bozuk dokunmatik ekran titreşimi ve dokunmatik ekran sesleri bozuk arkadaşlar bu işe yaramaz boş boş kurcalamayın çözümü de yok. tekrar flash attım boşuna hepsi

Üst Alt