Blackmart Alpha 0.99.2.41 TR

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Blackmart Alpha 0.99.2.41 TR
Blackmart Alpha yeni surumu yayinlandi. Logosu temasi deisms daha hizli indiriyor supper olms

Bu arada Turkce ^_^

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ramadan35, yakgun, Reşwan ve 163 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: UtkuBatıbay

mcfirtina

Üye
eywllah kardeşim böyle bişi arıyodum:oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

• Beğen
Tepkiler: Astrosman

recepofm

Üye

emreolol

Üye
tsk

aliachilles

Üye
teşekkür ederim. gayet stabil çalışıyor :)

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Teşekkürler

gungor17

Üye
Bi bende calismiyor galiba uygulamayı yükledim açtım birsey aramaya kalktigimda yükleniyor deyip öylece dönüyor çalışmadı galiba sizde calisiyormu

xpeople

xpeople

Üye
Blackmart Alpha yeni surumu yayinlandi. Logosu temasi deisms daha hizli indiriyor supper olms

Bu arada Turkce ^_^
eklenti yapabilirmisin.link engele takılıyor

obaspinar

obaspinar

Üye
Bende yuklenmedi hatasi veriuo neden acaba eski surumu cok rahat kullaniyordum

neksushot

Üye
Bence yüklemeyin bende yükledim sonra arkaplan resim kendiliğinden değişmesi wifi otamatik açılması gibi sorunlar olunca sildim düzeldi tavsiye etmem

The Time Lord

The Time Lord

Üye
Bence yüklemeyin bende yükledim sonra arkaplan resim kendiliğinden değişmesi wifi otamatik açılması gibi sorunlar olunca sildim düzeldi tavsiye etmem

onlar sende olmus bende oyle sorunlar yok gayet stabil

neksushot

Üye
Benim tel galaxy note hemde hertürlü siteden yüklememe ramen aynı sorunlar oldu zaten yükliyenler görcekler uygulamanın nekadar virüs olduğunu

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi

Samet.25

Yoo deiller bana hic bulasmadi

Aynen virüs yok ayrıca akıl var mantık var virüs den çöken android duydunuzmu arkadaşlar hadi diyelim virüs bulaştı uygulamayı silin onuda geçtim sanki bana devlet sırlarını konuauyosunuz sakliyosunuz telefonunuzda ayrıca google istese zaten telefonunuzdaki herseye ulasir baskasida mesajlara dosyalara ulassa ne yapacak takmayin bu kadar virüse filan